Cilt Bakımı Ürünleri Güneş koruyucu olarak ne marka önerirsiniz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kesinlikle biotherm öneririm.cildede çok faydalı benım lekelerımı yok etti,ama yaz kış kullanıyorum sürekli.sarı bı kutusu var.spf 30

la roche posay de kullanabilirsin , kesinlikle çok başarılı , hem yağlandırıp parlatmıyorda cildi ..

5 yıldır değişimli olarak md formulations ve ddf'in güneş koruyucularını kullanıorum. md formulations'un kanser vakfından onayı vardır. çoğu cilt doktorunun ilk olarak önerdiği yüz için güneş koruyucuları bu iki markadır. özellikle de md formulations

cilt bakımı ile ilgili ürünler ve çok daha fazlası xxxxxxx de çok hesaplı fiyata bulabilirsiniz kızlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim cildim kuru, yalnızca T bölgem yağlı. Çok da hassas bir tenim var. Yüzüm iki güneş görse kızarıyor hemen, zaten normalde de kırmızı.
İlk defa bir güneş koruyucu kullanacağım ama beni tedirgin eden güneş kreminin üzerine pudra kullanabilmek mevzusu. Çünkü her gün makyaj yapıyorum.
Benimki gibi bir cilde hangi markayı kullanmalıyım acaba ya ?

canim, bende günes kremi sürdükten sonra üzerine puda sürüyorum, bu konuda bir sorun olmuyor, eczacilar hatta günes kremi sürdükten sonra, üzerine normal günlük krem, fondöten ve Pudra sürülebildigini söylüyorlar rahatlikla

Hangi markayı kullanıyorsunuz ki ? Bir de ciltte pütürleşme, pudrayı topaklama falan yapmıyor mu ?

Hangi markayı kullanıyorsunuz ki ? Bir de ciltte pütürleşme, pudrayı topaklama falan yapmıyor mu ?

La roche Posay anthelios fluid extreme LSf 50 kullaniyorum canim. Benim cildim Karma, ama gün boyu yinede cok yaglanir, gözeneklerim belirginlesir cok cabuk. Bu günes kremi denedigim en iyisi. Dedigin sekil bir sorun yapmadi hic. Ayrica yaglandirmiyor hic, cilt hemen emiyor, yani günes kremi sürmüs gibi hissetmiyorum hic. ben yüz temizligimden sonra yüzümü tonikliyorum, sonrada direk günes kremini sürüyorum, cildim kisa sürede emiyor zaten. sonra Pudrayi firca ile sürüyorum yüzüme, daha güzel ve dogal oluyor. sonra kalem cekiyorum, allik sürüyorum o kadar.

eger o kadar yüksek faktör kullanmiyorsan, bunun 30 faktörlüsü de var. Bende günes lekelerine yatkinlik oldugu icin 50 kullaniyorum.

daha önce bunlari denedim:

Daylong: sivimsi, sürülmesi güzel, fakat cabuk yaglandiriyor cildi
eucerin mat fluid 50: mat yazisina aldandim aldim, malesef matlik falan yaptigi yok, üstelik sivilce yapti bende

en iyisi la roche bence...

Yorumlardan okuduğum kadarıyla ben de bunu almayı düşünüyordum zaten, bu söylediklerinden sonra kararımı kesinleştirdim. :)

Benim cildim de aşırı etkileniyor güneşten, yağmurlu havada bile güneş kremiyle çıkmalısın demişti cilt uzmanı da ben önemsemedim pek işte. 50 faktörlüsünü alıcam ben de.

Çok teşekkürler. :)

ben gecen seneye kadar hic günlük günes kremi kullanmyiordum, günes lekeleri ortaya cikinca dermatolugun tavsiyesi üzerine kullanmaya basladim. sorunlu cildim oldugu icin denedim bir kac tane ama en iyisi bu geldi canim, umarim sende memnun kalirsin

ben gecen seneye kadar hic günlük günes kremi kullanmyiordum, günes lekeleri ortaya cikinca dermatolugun tavsiyesi üzerine kullanmaya basladim. sorunlu cildim oldugu icin denedim bir kac tane ama en iyisi bu geldi canim, umarim sende memnun kalirsin

Güneş lekeleri, kızarıklıklar falan...
İnşallah bakalım. :)

bende yüz için yağlandırmayan bir krem arıyordum la roche almaya karar verdim.
herkesten geri kalmayayım di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…