Cilt Bakımı Ürünleri Güneş koruyucu olarak ne marka önerirsiniz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben geçen sene Yves Rocher kullanmıştım resimdeki bu senenin ambalajı ben memnun kaldım. Yaz kış kullandım cilde verdiği ışıltıda çok güzel.

Eklentiler

• 69143.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 155
bende Helıocare Ultra 90 kullanıyorum sivilceli ciltler için çok uygun ve kokusuda çok güzel Yogun olduğu için sürdükten sonra yuzunuzu biraz ıslatmak lazım.Doktor önerisiyle aldım

ben 18 yaşındayım cildim çok kuru ama T bölgesi yağlı bazen T bölgeside kuruyor
cıldım çok hassasmış cıldımde kılcal damarlar görünüyor iyi bir güneş kremiönerirmisiniz ????

Benim cildim hassas geçen yaz Enjoy spf50 kullandım geyet memnunum.

la roche tüm vucut için comfort 50 spf kullandım yapısı cok yogun geldı ama güneşte nemli kalıyor vucut kurutmuyor

Avene de kullandım tüm vucut karma cilt için olanı tavsıye ederım avene daha yumuşak kolay dagılıyor ve emılımı güzeldi su bazlı olduğu ıcın yapısı cok memnun kaldım şimdi avene 50 spf yüz kremini alıcam after sunn oremini deneyeceğim bu ikiliyi kullanabılırsınız

Solante genel olarak hasas ve hasaslasmaya meilli ciltler için doktorlar tarafından onerıliyor annemin güneşe cıkmadı yasaktı mecbur kaldıgı zmanalarda sürüp dışarı cıkardı solante kullandıgı süre içinde hıc bır sorun yaşamadı
Bu aralar güneş kremleri konusu pek canlı degıl ama bı ıkı aya kalmaz konu tekrar canlanabılır ben antalyada yasıyorum güneş görmeye yeni basladık güneş kreminizi eksık etmeyin yaş ilerleyince insan cildine daha onem verıyor onu farkettim

Merhaba arkadaşlar Ben güneş kremi almak istiyorum ama kararsızım hangisinin iyi olduğuna bioderma düşünüyorum ama siz ne dersiniz

Merhaba arkadaşlar Ben güneş kremi almak istiyorum ama kararsızım hangisinin iyi olduğuna bioderma düşünüyorum ama siz ne dersiniz
Ben Avene kullanıyorum hem 50spf vucut kremini bırde yüz kremını aldım su bazlı kolay dagılıyor yuzde vıcık vıcık bı hıs yapmıyor kolay emılıyor dermatolojık zaten onuda düşünebilirsın Bıodermanın ben nemlendiricini kullanıyorum güneş kremıni hıc kullanmadım

Teşekkür ediyorum üzerine makyaj yapabilirmiyim peki

Ben hiç o sekılde denemedim canım fondoten bb cream altına kullanmadım ama olabılır nemlendırıcı gibi... gunes kremı surunce rimel goz kalemı yada eyeliner ruj kullanıyorum sadece

Benim cildim yağlı komedanlar bar yüzümde yazında attıyor.ç bana önerebilceğiniz güzel ( nemlendirici özelliği de olan ) bir güneş kremi var mı acaba

Benim cildim yağlı komedanlar bar yüzümde yazında attıyor.ç bana önerebilceğiniz güzel ( nemlendirici özelliği de olan ) bir güneş kremi var mı acaba
Solenta acnes tinted yagli ciltler için.ben kullanıyorum.memnunum.arti bir nemlendirme özelliği var mı bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…