Gunler kaldi bosanmama.. Cok sancili :(

Esrar içen aşırı problemli bir adamla çok bile uğraşmışsın. Kendin de bu adamdan baba olmayacağını anlamışsın boş yere vakit kaybetme

kına yaksinlar bir taraflarina zaten aileleri soz konusu olunca iclerinden bir canavar cikiyor

esrar kullanan biriyle evliliğin düzeleceğini, mutlu olacağını sanma..

ya varya üni de bi arkadaşım vardı.. çocuk bunu istemez o peşinde koşar dururdu. Kaç kere çocuk bıraktı ailem seni istemiyo dedi, ben bile çocuğa doldum bizim kız peşinden koştu durdu. Nişanlandılar nişan attılar ayrıldılar çocuk çekti gitti Almanya ya.. sonra bizimki yalvar yakar evlendi... ve hayatı zehir. Çalışmıyor da o kadar üniversite okudu onlar da boşa gitti. Hikaye tamamen onun hikayesi gibi geldi bana. Kızıyoruz ama bazen insanın gözü hiçbişey görmüyo demekki. Yoksa aklı başında hiç kimse kendini bu hallere sokmaz.

Okurken çok kötü oldum.
Allah sabır güç kuvvet versin.
Umarım acınızı hemen atlatabilirsiniz ve umarım cok daha mutlu olursunuz.

erkek olduguna eminmisin??? yapamiciimmm edemiiciim. Allahim bu adamlari nasil nerden buluyorsunuz...

kurtulduguna sükret...
Gerçekten çok üzüldüm.şuan bende Aynı durumlardayım.sadece mahkemeye verilmedi.insan boşanmak istemiyor ama erkekler o kadar rahat ki herşeyi kabul edip hemen kaçıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…