günlük planlarım

Merhaba🤍

Bugün gec güne basladim. Evi topladim sildim süpürdüm. Aksama davetliyiz kek yaptim.
Aksama eve gelince camasir asicam. Su anlik yikaniyorlar.
Yatmadan evvel de yarina giyisilerimizi, anaokulu icin beslenme kutusunu, esime isyerine yemegini ve kendimede bikac bisey hazirlayacagim insallah. Ardindan bakim yapip yarina ajandama haftalik ve günlük planlarimi yazmayi düsünüyorum. Böylelikle günü güzel ve hazirlikli bitirmis olurum. Yatarkende kitap okumak istiyorum. 🤍
Simdilik bukadar.

Çok teşekkürler, biraz olumsuz şeyler oldu ama anlatsam sonu gelmez ve kimseyi derdimle boğmak istemem. Mesajınız çok iyi geldi . Şükür iyiyim 💕💕
Anlatmak istersen her zaman yazabilirsin :) Çaresiz dert yoktur, herkesin zaman zaman düştüğü hayatının sekteye uğradığı zamanlar olun, inan yalnız değilsin, bir yerden tutunup yeniden başlamak lazım :)) ilerde iyi ki yapmışım diyeceksin yaptıkların için öyle düşün... ve sen çok değerlisin, kimsenin seni yaralamasına, üzmesine izin verme

Telefon süresi için baktım uyanıyor akşam 8den sonra interneti kapatacağım dedim onu Bile başaramadım ya napcaz biz🤦‍♀️
Benim de kronik sorunum ama istedikten sonra yapamayacağımız şey yok, ben günlük bloklar oluşturmayı düşünüyorum mesela yarın akşam telefon yok çarşamba tüm gün telefon yok perşembe gündüz telefon yok gibi

İyi geçti teşekkür ederim sorduğun için :)
Nisanda da yds e girmeyi düşünüyorum o kadar İngilizce çalıştım küçük de olsa dil tazminatı alayım aylık kitap param çıksın diye :)) ama yds epey zor diyorlar ve ben yoruldum ders çalışmaktan olduğu kadar artık :KK70:
İyi geçmesine sevindim. Kesinlikle gir YDS ye, eğlencesine bile girilir bence

Mart 2022
Önceliklerim:
1-Saçlarımla oynamamak:
saçlarımla çok oynuyorum elim sürekli saçımda, bir ör bir topla falan filan, ama saçlarım çok yağlanıyor ve her yere dökülüyor. Ayrıca kitap vs okurken oynadığımda dikkatimi kitaba veremiyorum. YETER ARTIK!! Bu kadar da idaresiz biri olamam, bırakıcam o kadar!!
2-Namazları düzene koymak: Bu konuda da istikrarım yok, o yüzden yökdil geçtikten sonra biraz Kuran okuması yapmalı ve dini video izlemeliyim ki bu konudaki hasssasiyetim artsın. HADİ BİSMİLLAH
3-Günde 30 sayfa kitap: 1984, insan olmak, gece yarısı kütüphanesi
4-Telefon süresini 2 saatin altında tutmak, günlük telefonsuz bloklar oluşturmak
bugünkü odağım:kitap okumak
1984 kitabını okuyorum bir süre ara verince kitaptan kopuyor insan, o yüzden ara vermeden günlük belli bir süre okuma yapma hedefindeyim. iki aydır çok az kitap okudum kitaplarım birrikti
kitapların yerini sosyal medya ve diziler aldı, el değişimi şart :KK70:

bugünkü odağım:kitap okumak
1984 kitabını okuyorum bir süre ara verince kitaptan kopuyor insan, o yüzden ara vermeden günlük belli bir süre okuma yapma hedefindeyim. iki aydır çok az kitap okudum kitaplarım birrikti
kitapların yerini sosyal medya ve diziler aldı, el değişimi şart :KK70:
Ayni dert bendede var:KK43:
Bugün yatmadan okuyacagim insallah

Dün tüm dediklerimi yaptim sadece kitap okuyamadim uyudum:)
Bugün yine günlük bakimini aksama yapaxagim , yarina hazirlik ( beslenme cantalari, yapilacaklar listesi, evi toplu birakmak, giyisiler) yapip yatacagim yine. Böyle güne stressiz basliyorum ve daha rahat geciyor.
Hedefim gün gün biraz daha erken uyanip kendime sabahlari güne baslamadan bir alan olusturmak. Aslinda sabah namazina kalksam ... hepsi hallolacak🥲

Gercekten namaza göre gününü planlayanlara cok imreniyorum insallah banada nasip olur.
Sizler nasil yapiyosinuz eger namaz kilan varsa aranizda?

Ayni dert bendede var:KK43:
Bugün yatmadan okuyacagim insallah

Dün tüm dediklerimi yaptim sadece kitap okuyamadim uyudum:)
Bugün yine günlük bakimini aksama yapaxagim , yarina hazirlik ( beslenme cantalari, yapilacaklar listesi, evi toplu birakmak, giyisiler) yapip yatacagim yine. Böyle güne stressiz basliyorum ve daha rahat geciyor.
Hedefim gün gün biraz daha erken uyanip kendime sabahlari güne baslamadan bir alan olusturmak. Aslinda sabah namazina kalksam ... hepsi hallolacak🥲

Gercekten namaza göre gününü planlayanlara cok imreniyorum insallah banada nasip olur.
Sizler nasil yapiyosinuz eger namaz kilan varsa aranizda?
ben de sabah son dakikaya kadar uyuyanlardanım, giyinme sürem bile çok kısadır elime ne geçerse giyerim sırf biraz daha yatakta kalmak için
ama genel olarak gözlemlediğim kadarıyla sabah erken kalkıp güne başlayanlar daha tatmin oluyor çünkü işe gidene kadar kensdilerine ait birkaç saatleri oluyor; namnaz,meditasyon,kitap vs sakin zaman geçiriyorlar
ama olay yataktan çıkana kadar sonra açılıyor insan, gün içi de hiç fark etmiyor mesela, kademe kdamee erkene çekmek de mantıklı bünyeye çaktırmadan :)

günaydınnn
dün biraz şımardım, çok verimli geçmedi, yökdil iyi geçince bir günlük şımarma hakkı tanıdım kendime
akşam da 11de uyudum sabah çok uykumu almış şekilde kalktım,
Bugünkü hedefim: telefon kullanımı minmum olacak-tüm gün telefon detoksu şarttt

akşam takip ettiğim iki dizi var: üç kız kardeş ve baba
hedefim dizi izlememek
sonra illaki internete düşüyor bölümler hızlandırarak ev işi yaparken izlersem daha verimli bir iş yapmış olurum

ben biraz sonra 1 haftalık planımı paylaşacağım, nisanın ilk günleri de bu ayın içinde olduğundan bu hafataya dahil edicem, haftasonu da nisan ayı için aylık planımı yapmaya niyet ettim :) umarım hepimiz için verimli günler olur :)
İnşaallah 💃💃 bekliyorum 🤲

Merhaba ya ben maalesef konsantre olamadim. Diyet grubundayim.iyi geliyor,iki kg verdim. Sen neler yapıyosun?
olsun o da bir şeydir:) iki kilo gayet iyi vermişsin, bazen insan her hedefe aynı anda odaklanamayabiliyor, tek yerde bile gitsen verdiğin kilolar kardır:)) nasıl bir diyet uyguluyorsun ıf falan mı yapıyorsun? şehirdışındaydım ben de yeni geldim, ev dağınık el atılması lazım, aynı zamanda kitap ve meal okuma rutinlerimi yola koymak istiyorum aynı zamanda 10 nisanda yds sınavına giricem ufak da olsa ing bakmam lazım falan filan ve daha bir sürü şey :KK70:

olsun o da bir şeydir:) iki kilo gayet iyi vermişsin, bazen insan her hedefe aynı anda odaklanamayabiliyor, tek yerde bile gitsen verdiğin kilolar kardır:)) nasıl bir diyet uyguluyorsun ıf falan mı yapıyorsun? şehirdışındaydım ben de yeni geldim, ev dağınık el atılması lazım, aynı zamanda kitap ve meal okuma rutinlerimi yola koymak istiyorum aynı zamanda 10 nisanda yds sınavına giricem ufak da olsa ing bakmam lazım falan filan ve daha bir sürü şey :KK70:
Yaparsın sen ya , başarıyorsun çünkü 💃💃 sınava çok az kalmış , çalıştın dimi önceden? İf i denedim olmadı. Boşver çok önemli diil😂

Bugün sabahtan saat 2 ye kadar elektrikler kesikti. Elektrik ya da su kesik olunca gergin agresif oluyorum resmen 🙈

X