günlük planlarım

Ayni dert bendede var:KK43:
Bugün yatmadan okuyacagim insallah

Dün tüm dediklerimi yaptim sadece kitap okuyamadim uyudum:)
Bugün yine günlük bakimini aksama yapaxagim , yarina hazirlik ( beslenme cantalari, yapilacaklar listesi, evi toplu birakmak, giyisiler) yapip yatacagim yine. Böyle güne stressiz basliyorum ve daha rahat geciyor.
Hedefim gün gün biraz daha erken uyanip kendime sabahlari güne baslamadan bir alan olusturmak. Aslinda sabah namazina kalksam ... hepsi hallolacak🥲

Gercekten namaza göre gününü planlayanlara cok imreniyorum insallah banada nasip olur.
Sizler nasil yapiyosinuz eger namaz kilan varsa aranizda?
merhaba, sabah kalkma saatlerin nasıl bir gelişme var mı? seni akşiam 30 dk kitap okumaya çağırıyorum :)) doğan cüceloğlu- var mısın kitabını okuyorum sen ne okuyorsun?

Yaparsın sen ya , başarıyorsun çünkü 💃💃 sınava çok az kalmış , çalıştın dimi önceden? İf i denedim olmadı. Boşver çok önemli diil😂
geçen ay yökdile girmiştim ona yönelik çalışmıştım iyi geçti, küçük de olsa dil tazminatı alayım aylık kitap param çıksın diye buna da girmek istedim, 15 gündür ingilizce kapağı açmadım ama temelim var tabi ki, 10 gün bakarım biraz olduğu kadar artık :)

Evimin düzenlenmeye ihtiyacı var her yer çok dağınık, evi her daim düzenli olan insanlara çok özeniyorum karakter meselesi sanırım, şimdi çocupu bahane ediyorum öncesinde işi bahane ediyordum falan ama ben kendimi bildim bileli hep dağınıkım :/ Her gün 1 oda seçip min 30 dk o odada nereleri düzenlenmesi gerekiyorsa yapmayı planlıyorum başka türlü önünü alamayacağım, toplama işlerini de hiç sevmiyorum o yüzden 30 dk yapsm bile kar benim için:
-çocuk odası, yatak odası, mutfak, oturma odası, salon, tuvalet-banyo, koridor-vestiyer şeklinde 7 bölüme ayırdım

28 MART-3NİSAN HEDEFLER
Zinciri Kırma:

-Saçlarla oynama
-Telefon süresi 2 saatin altında olacak

Dini hayat:
-Namazlar eksiksiz kılınacak
-4 sayfa Kuran meali okunacak

Kitap:
-Var mısın (Doğan Cüceloğlu)

Diğerleri:
-3 YDS denemesi çöz
-Her gün 1 odada 30 dk düzenleme yap
-Haftada 3 Tülay Kök videosu izle
-Haftada 3, min 40 dk yürüyüş yap

Bu aralar yemek çeşiti bulmakta çok zorlanıyorum haftalık yemek listesi için kafa yorucam, aranızda böyle yemek listesi yapan var mı? aklınızdaki çeşitleri paylaşır mısınız fikir olması açısından:)
Merhaba acıkcası ben şöyle bir liste yapıyorum

Pazartesi sebze
Salı balık
Carsamba kuru baklagil
Persembe sebze
Cuma et
Cumartesi tavuk
Pazar gunu de canımız ne cekerse seklinde

Belki size de bir fikir olur 😌

28 MART-3NİSAN HEDEFLER
Zinciri Kırma:

-Saçlarla oynama
-Telefon süresi 2 saatin altında olacak

Dini hayat:
-Namazlar eksiksiz kılınacak
-4 sayfa Kuran meali okunacak

Kitap:
-Var mısın (Doğan Cüceloğlu)

Diğerleri:
-3 YDS denemesi çöz
-Her gün 1 odada 30 dk düzenleme yap
-Haftada 3 Tülay Kök videosu izle
-Haftada 3, min 40 dk yürüyüş yap
Bu da cok hosuma gitti 💕

"Beni yaratan ve yol gösteren O'dur." ŞUARA,78​

الَّذِي خَلَقَنِي فَهُوَ يَهْدِينِ
Ellezi halakani fe huve yehdin.

Bu hafta işle ilgili çok önemli bir yol ayrımındayım, hangi tarafı seçsem ne olur bilemiyorum, dua edip beklicem bakalım kalbim nereyi gösterecek

sen ingilizce öğretmeniydin değil mi mikancım, yökdil iyi geçmişti ama yds soru dağılımda biraz farklılıklar var sanırım ekstra pratik bir önerin olur mu 10 gün azıcık yds baksam dedim
Çıkmış sorulara bakabilirsin, kelimeler zorluyor yoksa yaparsın

Bu aralar yemek çeşiti bulmakta çok zorlanıyorum haftalık yemek listesi için kafa yorucam, aranızda böyle yemek listesi yapan var mı? aklınızdaki çeşitleri paylaşır mısınız fikir olması açısından:)
Offf ben çok güzel listeler yapıyordum ama o kadar bunaldım ki yemek muhabbetinden.. hiç bir şey aklıma gelmiyor artık ya da canım istemiyor 🤦‍♀️

"Beni yaratan ve yol gösteren O'dur." ŞUARA,78​

الَّذِي خَلَقَنِي فَهُوَ يَهْدِينِ
Ellezi halakani fe huve yehdin.

Bu hafta işle ilgili çok önemli bir yol ayrımındayım, hangi tarafı seçsem ne olur bilemiyorum, dua edip beklicem bakalım kalbim nereyi gösterecek
Hakkında en hayırlısı olsun 🙏

Merhaba arkadaşlar:) ben bir haftadır izindeydm sizden de hiç ses çıkmamış neler yapıyorsunuz :)
@B O Z A Mikan Mikan @-Aykiz- mimesis mimesis
Merhaba. Konudan bildirim gelmeyince herhalde pasife düştü diye düşünmüştüm ama sevindim şimdi bildirimi görünce. :) Mart ayı benim için çok verimsizdi. Umuyorum ki nisan ayı biraz daha verimli geçer. Burada yazıp paylaştıkça da motive olurum. :)

X