Güzel burun sahipleri ve başarılı doktorları:)

Merhabalar rinoplastımın 13.gunu ve aynaya baktıgımda aşk yaşadıgım bır burnum var ve ve ve bu burnun mimarı tabbıkı prof dr Murat Sarı.istanbulda isim yapmıs onca dr dan daha işini layıgıyla yapan bır hekim prof olup hastasıyla bu kdr ilglnenen dr gormedım aılemde 10 senelik yaptıgı burunlar var annem ve ablam ablamın bska drların yaptıgı hatalı burnunu bı esere cevırdı kendısı revİzyonda da bır numara ne yazsam da övsem bitiremem cok sevıyoruz onu
Merhabalar, şu aralar burnuma takmış durumdayım. Tam dediğiniz gibi bir doktor arıyorum. Revizyon olmak istiyorum. Revizyon fiyatı kişiden kişiye değişir tabi ki ama tanıdıklarınız ne kadar ödeme yaptılar?

Merhabalar, şu aralar burnuma takmış durumdayım. Tam dediğiniz gibi bir doktor arıyorum. Revizyon olmak istiyorum. Revizyon fiyatı kişiden kişiye değişir tabi ki ama tanıdıklarınız ne kadar ödeme yaptılar?
Merhaba dr um un en son muayenesine gittigimde adanadan bir bayan gelmisti revizyon olmak.icin oyle.begendimki burnunu snki.ilk kez yapilmiscasina gorunuyordu gercekten kabul edermi bilmiyorum.ama dr um.bu konuda basarili ablam ve annem.bi kac yil once oldu ama buyuk rakamlar degil dilersen gorus eminim olumsuz cevap almazsin cok.olumlu ve merhametli bir hekim taniyinca anlarsiniz ve teskkur msji alirim.sizden :)

Merhaba dr um un en son muayenesine gittigimde adanadan bir bayan gelmisti revizyon olmak.icin oyle.begendimki burnunu snki.ilk kez yapilmiscasina gorunuyordu gercekten kabul edermi bilmiyorum.ama dr um.bu konuda basarili ablam ve annem.bi kac yil once oldu ama buyuk rakamlar degil dilersen gorus eminim olumsuz cevap almazsin cok.olumlu ve merhametli bir hekim taniyinca anlarsiniz ve teskkur msji alirim.sizden :)
İnternetten numarasını buldum yarın iletişime geçeceğim. inşallah ben de sizin gibi mutlu olurum. Şu ameliyatı güzel sonuçla bir atlatıyım ben de herkese yardım edeceğim. Andım var :) Revizyon için doktor bulmak ayrıca çok zorlu bir süreç. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

İnternetten numarasını buldum yarın iletişime geçeceğim. inşallah ben de sizin gibi mutlu olurum. Şu ameliyatı güzel sonuçla bir atlatıyım ben de herkese yardım edeceğim. Andım var :) Revizyon için doktor bulmak ayrıca çok zorlu bir süreç. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
Rica ederim umarim istediginiz burna kavusursunuz ben mutluuyum ve burda destek icin girmeye olmaya devam edicem :)

ilk ameliyatinizi kime olmustunuz?

Bende 1 hafta önce Köksal Yuca’ya ameliyat oldum ameliyat öncesi ve sonrası fotoğrafımı gösterdi bana şuan burnum hala şiş tabiki ama çok memnun kaldım doğal bir burun istemiştim öylede oldu tavsiye ederim bilgi almak isteyen olursa yardımcı olabilirim :)

Merhaba bende selcuk beye 31 mayısda ameliyat oldum şuan alçıda bugün 03.06.2019 da ön tamponlar alındı hiç ağrım olmadı şükür aynı gün çıktım hastaneden 9 kemiğim alındı. Tramvatik burundu benimki geçmişte 4 e yakın kırık vardı merakla bekliyorum haftaya

Arkadaşlar merhaba forumun hepsini okuyamadım ben istanbulda doktor arıyorum ama bütçem biraz kısıtlı acaba hangi doktora ne kadara ameliyat oldunuz?

Op doktor Mustafa Ali Yanık hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar?
kesinlikle önermiyorum benim burnumu mahfetti ve kaçıyor kontrol randevusu bile verilmiyor o derece insanlık dışı delirttiler beni kendisi ve ekibi sakın olmayın göründüğü gibi biri değil parayı alana kadar çok iyi ondan sonra sorun olunca ulaşılmaz yazıklar olsun ona allah belasını versin hatta çünkü beni eski burnum daha iyiyiydi

Arkadaşlar merhaba.
Ben Dr Selçuk öztunç ile ilgili yorumlarınızı merak ediyorum. Yakın zamanda ona ameliyat olan var mıdır acaba??
2 yıl önce ona ameliyat oldum ve o kadar pişmanım ki anlatamam. Burnumdan nefes alamadığımı defalarca belirtmeme rağmen resmen alay ederek beni geçiştirdi ve şu an yüzümü asimetrik yapan ve sol taraftan hiç nefes alamadığım bir burna sahibim. Siz siz olun içinizin sinmediği ve ciddiyetsiz kimseye bedeninizi emanet etmeyin. Burnumun sağından öyle bir kemik çıkarmış ki resmen yüzümün şekli şemali değişti. Hakkımı helal etmiyorum. Aynı hataya kimse düşmesin. Nefes alma ve koku problemi bile yaşıyorum ve psikolojim mahvoldu.

Doktorum Tunç Tiryaki'ydi malesef. Hep girer okurum Kadınlar Kulübü'nü aklıma takılan konularda fikir almak için ama bildiklerim hakkında nedense hiç yazmak istemezdim. Artık dayanamayıp yazdım çünkü kimse kimseye kansın istemiyorum. İple burun asma yöntemi denen saçmalığı uyguladı bende. Forumlarda gördüm bu yöntemi denemek isteyenleri ve Tunç Tiryaki hakkında bilgi soranları o yüzden artık yazmam gerektiğini düşündüm. Burnum yazdığım gibi artık yine eski haliyle tabi ki aynı, tamamen eski haline dönüyor yani kimseyi kandırmasın! Kendi meslektaşları bile neler söylüyor bu yöntem için bildiğinden eminim ama kimse yüksek sesle yüzüne söylemiyor nedense. Burnumun içinin gördüğü zararın geri dönüşü yok, olan olmuş artık. Hala o kadar sıkıntı çekiyorum ki burnumun içi yüzünden her gün Allah'ından bulması için söyleniyorum kendi kendime. Ne yüze yağ enjeksiyon için, ne burun askılama için, kısaca "hiçbir şey için" gidilmez ona. Zaten ameliyat sonrası o kadar ilgisizler ki onlar için önemli olan para. Zengin müşterilerine elbette böyle davranmıyor, onları canım, şekerimlerle idare ediyor ama bizim gibi sıradan insanların suratına bile bakmıyorlar sonrasında. Ekibi de sonrasında rezil zaten.
Bir de Cem Payaslı için fikir sormuş birileri onu da söyliyim: Bildiğiniz tam bir esnaf zihniyetli, kaba adamın biri. Böyle önce güleryüzle filan yaklaşıyorlar ama lütfen kanmayın. Az buz paralar değil buralarda bahsedilen, lütfen doğru düzgün doktorlara gidin paranıza kıyıp, sonra inanın ağlamaktan heba olursunuz benim gibi (ben hala düşündükçe ağlıyorum bunca sene sonra, düşünün yani).

Doktorum Tunç Tiryaki'ydi malesef. Hep girer okurum Kadınlar Kulübü'nü aklıma takılan konularda fikir almak için ama bildiklerim hakkında nedense hiç yazmak istemezdim. Artık dayanamayıp yazdım çünkü kimse kimseye kansın istemiyorum. İple burun asma yöntemi denen saçmalığı uyguladı bende. Forumlarda gördüm bu yöntemi denemek isteyenleri ve Tunç Tiryaki hakkında bilgi soranları o yüzden artık yazmam gerektiğini düşündüm. Burnum yazdığım gibi artık yine eski haliyle tabi ki aynı, tamamen eski haline dönüyor yani kimseyi kandırmasın! Kendi meslektaşları bile neler söylüyor bu yöntem için bildiğinden eminim ama kimse yüksek sesle yüzüne söylemiyor nedense. Burnumun içinin gördüğü zararın geri dönüşü yok, olan olmuş artık. Hala o kadar sıkıntı çekiyorum ki burnumun içi yüzünden her gün Allah'ından bulması için söyleniyorum kendi kendime. Ne yüze yağ enjeksiyon için, ne burun askılama için, kısaca "hiçbir şey için" gidilmez ona. Zaten ameliyat sonrası o kadar ilgisizler ki onlar için önemli olan para. Zengin müşterilerine elbette böyle davranmıyor, onları canım, şekerimlerle idare ediyor ama bizim gibi sıradan insanların suratına bile bakmıyorlar sonrasında. Ekibi de sonrasında rezil zaten.
Bir de Cem Payaslı için fikir sormuş birileri onu da söyliyim: Bildiğiniz tam bir esnaf zihniyetli, kaba adamın biri. Böyle önce güleryüzle filan yaklaşıyorlar ama lütfen kanmayın. Az buz paralar değil buralarda bahsedilen, lütfen doğru düzgün doktorlara gidin paranıza kıyıp, sonra inanın ağlamaktan heba olursunuz benim gibi (ben hala düşündükçe ağlıyorum bunca sene sonra, düşünün yani).
Merhaba, bende burnumu yaptırmıştım Tunç Tiryaki’ye güzel olmadı kötü de denemez ama dediğiniz doğru zengin hastalara çok ilgililer bende tavsiye etmiyorum yalnız paranıza kıyın demişsiniz 3000 € vermiştim ben.

Mrb bende selçuk öztunç a oldum ameliyatımı :) ve çok memnunum hiç bir sorun yaşamadim 4 yıl oldu . O dönem bir çok dr la görüstum ama selçuk bey çok samimi ve rahat geldiği icin ona olmak istedim , iyikide olmuşum çünku en cok korktugum şey burna bombe verilmeden yapilmasi buda gözleri ayrık gosteriyor göz ifadesi bir sekilde bozuluyor.bu korkularimi yasatmadi bana ve hersey cok basit gecti
Merhaba ,ben dr selcuk hocaya ameliyat olmayi düşünüyorum fotoğraf paylaşabilme ihtimaliniz var miydi acaba?

Mustafa Yanık ameliyatları hemşirelerine yaptırır. Sakın kapısından içeri girmeyin. Aynı anda 3-4 hasta aşağı iner ve ameliyatlardan en fazla birini yapabileceğinden diğerlerini hemşirelerine yaptırır

Umut Kaygusuz
Çook çok iyidir benim Doktorum.
Gerçekten gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Artıklarını yazsam destan olur.🙈

X