Hacettepe'de Burun Estetiği

Tevfik hocayı bizzat tanıyan birisi olarak bende efullimin yanlı ve mantık dışı bir şekilde yazdığını düşünüyorum, genel olarak mesajlarına baktığımda nasıl bir hissiyat içinde olduğunu anlamakta zorlandım. Çok sıkıntısı varsa fotograflarını paylaşsın bizde görelim

Nihan hanım bu kadar açıklama üzerine keşke bir de ücreti de eklseyediniz Teşekkürler

Tevfik Hoca ne kadar ücret e yapıyor keşke birde tecrübeli arkadaslardan onu öğrenebilsek güzel olur. Teşekkürler

öncesi sonrası bölümde fazla mesajlardan dolayı fotografınızı bulamadım, profilinizde de en son aralıkta yazılanlar görünüyor, foto ekleyeblir misinz ya da gönderebilir misiniz

Efullim23 , revizyon hastasıyım demişsiniz. İlk ve ikinci ameliyatı kimlere oldunuz acaba? Tecrübeleirnizi paylaşır mısınız, biz araştırma yapanlar için?
ilki 10yil once deviasyon ameliyati oldum cok iyi nefes aliyordum ama aklimda estetik de vardi sonra 2014te tevfik sozene estetik oldum suan burnumda cokme var ve nefes alamiyorum

Mantik disi kismina katilmiyorum eminim cogu okuyan da katilmayacaktir fotoyu Isterseniz hemen ozelden paylasabilirim burdan da bi kac tane paylasacagim emin olun

Nihan hanim ben de siz diye hitap ettim son yazdiklarim biraz kaba olmus hak veriyorum size bunun icin oxur dilerim ancak o sahsiniza soylenmis bir soz degil emin olun

Ne yasadigimi dialoglari bilmiyorsunuz ben haksizliga ugradim buyuk haksizliga izin verin de memnuniyetsizligimi paylasayim ne yasadigimi bir ben bir de ailem bilir istersrniz ozelden paylasabilirim lutfen bilmeden yargilamayin ben yasadim

Ben ve benden sonra ameliyat olan arkadas 22temmuz 2014te eldem para verdik tevfik sozene neden yalan soyleyeyim haksizlik bana yapildi ve bunun sonucunda intihara kalkistim neler yasadim bilmiyorsunuz yasadigim haksizliklari bi ben bi ailem bilir siz de allahtan korkun karsinizda magdur biri var

Arkadaar gecms olsn oncelikle biseyi cok merak edydum bu amelyat cok mu can yakiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…