Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Hadi bana elbise önerin

yakutunkizilatesi

Tusra
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2012
1.552
473
İsteme -Söz - nişan birarada ve evde olacak.
Bu nedenle de ben istenirken farklı bi elbise gieceğim.Kahveleri verdikten sonra da elbise değiştireceğim ,törenimiz gerçekleşecek. Ama ben çok kararsızım.
Bana elbise önerisinde bulunur musunuz.
Aşırı dekolte sevmiyorum hanım hanımcık ,zarif ve göze hitap etsin istiyorum :)
Çok şey mi istiyorum:p

Nasıl bir şey istediğine dair daha ayrıntılı bilgi verirsen yardımcı olabiliriz canım :)
Ne istediğimi bilmediğim için yardıma ihtiyacım var. Her türlü fikre açığım. Tesettürlü değilim ama çok açık da olamam , kayınbabam hoca.
Daha doğrusu o birşey demez ama içten içe kırılır belki diye dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum.
Evde olacağı için kabarık bi model olmayacak haliyle.
Straplez sevmem.
Çok renkli dikkat çekici de istemiyorum.Uzun zarif şık bi elbise olmalı diyorum.Dantel güpür severim elbisede.Saçlarım sarı ve beyaz tenliyim.
Hatlarımla problemlerim yok ...

Uzun bir elbise giyin bence, yüksek topuk da giyersiniz, sizin farkınız olsun misafirlerden :)
Yarım kol garip geliyor bana, o nedenle ya kalın askılı bir elbise olabilir ya da küçücük bir kol detayı olabilir.
Renk olarak çok açık tonları seçmeyin (gelinliğe yakın gibi oluyor)
Koyu ton da olmasın , gelen misafirler genelde tercih ediyorlar bu tonları.
Canlı ama çok koyu olmayan bir renk seçebiliriniz zevkinize göre.
Zayıfsanız oturan bir model olabilir (denizkızı modeli gibi) ama kpeder hoca dediniz, belden sonrası açılan bir model daha iyi olur belki.
Dantel filan olmazsa çok sade olurdu zaten, ben de pul boncuktansa danteli küpürü tercih ederim :KK66:

İsteme -Söz - nişan birarada ve evde olacak.
Bu nedenle de ben istenirken farklı bi elbise gieceğim.Kahveleri verdikten sonra da elbise değiştireceğim ,törenimiz gerçekleşecek. Ama ben çok kararsızım.
Bana elbise önerisinde bulunur musunuz.
Aşırı dekolte sevmiyorum hanım hanımcık ,zarif ve göze hitap etsin istiyorum :)
Çok şey mi istiyorum:p

Canim ben bu resimdeki elbeseye bayildim. Eger diktireceksen, transparan olan yerlerini transparan yaptirmazsin, hem kapali, hemde cok sik olur. Evde olacagi icin kabarik degil, ama yinede diger davetlilerden cok daha gösterisli olursun :) Umarim begenirsin :KK39:

Eklentiler

• elbise.PNG
    elbise.PNG
    448,2 KB · Görüntüleme: 225
Uzun bir elbise giyin bence, yüksek topuk da giyersiniz, sizin farkınız olsun misafirlerden :)
Yarım kol garip geliyor bana, o nedenle ya kalın askılı bir elbise olabilir ya da küçücük bir kol detayı olabilir.
Renk olarak çok açık tonları seçmeyin (gelinliğe yakın gibi oluyor)
Koyu ton da olmasın , gelen misafirler genelde tercih ediyorlar bu tonları.
Canlı ama çok koyu olmayan bir renk seçebiliriniz zevkinize göre.
Zayıfsanız oturan bir model olabilir (denizkızı modeli gibi) ama kpeder hoca dediniz, belden sonrası açılan bir model daha iyi olur belki.
Dantel filan olmazsa çok sade olurdu zaten, ben de pul boncuktansa danteli küpürü tercih ederim :KK66:
Uzun elbisede hemfikiriz ancak kahveleri servis ederken takılabilirim.
Dizlerde bi elbise tercih edebilirim ,sonrası için uzun elbisemi giyerim.
Yarım kol ben de sevmiyorum kolları uzun tercih edebilirim.
Teşekkür ederim çok ...Fikirlerinizle birşeyler oluşuyor kafamda ...

Canim ben bu resimdeki elbeseye bayildim. Eger diktireceksen, transparan olan yerlerini transparan yaptirmazsin, hem kapali, hemde cok sik olur. Evde olacagi icin kabarik degil, ama yinede diger davetlilerden cok daha gösterisli olursun :) Umarim begenirsin :KK39:
Teşekkür ederim öncelikle, yardımcı olmaya çalıştığınız için. Gerçekten güzel bi elbiseymiş. Ancak bu tarz elbiseler basenimi çok geniş gösteriyor... Ancak yaka kısmı çok zarif... Daha kapalı bi şekilde oluşturulursa giyebilirim sanırım

X