Hadi gelin biz de ''Eylul ayında tüp bebek yaptıracak olanlar'' başlığında toplanalım

allah hepimiizn yardımcısı olsun arkadaslar ben arastırmalarımda dhea ve seven seas kullananları okudum siz kullanıyorumusunuz yada duydunuzmu basarıyı etkiliyormu acaba.

Dr Günay nasılsın cnmmmm
Bende varımm kısmetse deneyeceğim
maşallah hiç aralık yokmu canım biraz dinlensene sen vücudunu bir off a al canım yaaa
Allah yardımcımız olsun canım.BEnim 2 dene.İlk denemede gebe kaldım ama 10 haftalık düşükle sonuclandı..Hangi hastane ve doktorla başlıycan inşallah canım ve sizde sorun ne?
günay açtığın konulara mesajlar yazdım ama cevaplarını takip edemedim kusura bakma hayırlısı olsun canım tedavin inşallah bu sefer başarırsın
Pko-
yaş 28
dr umu yazmasam olurmu cnm bazı drlar bu sıteyı okuyormus dıye duydumya
bazen ıyı yada kotu yargılıyoruz yaa
benim doktorum yakından takip ediyor mesela ve rumuzlarımızı soruyor tanıyormusun görüşüyormusun diye ama bizde 3 4 hasta bir birimizi tanıyoruz bahsediyoruz ordan haberi oldu

ikinize ve tedaviye başlayacak diğer arkadaşlarada hayırlısı olsun diyorum inşallah bu sefer kucaklarınıza almayı nasip etsin rabbim

herkese başarılar, bende uzun yıllardır tüp bebek merkezinde çalışıyorum merak ettiğiniz birşey varsa yardımcı olurum sevgiler

Çok teşekkür ederim Sera cım.Sana da çokkk büğük geçmiş olsun canım benim..
İnşallah tedaviye başlamadan hamiş kalırsın..

Çok teşekkür ederim Sera cım.Sana da çokkk büğük geçmiş olsun canım benim..
İnşallah tedaviye başlamadan hamiş kalırsın..

teşekkür ederim ama atlatamadım ben daha
hala aklımda nedenler nasılllar dönüyor ve bu sefer uzun bir ara vereceğim galiba
13 yıldan sonra yakaladığım sevincim yarıda kaldı bir daha böyle acı bir duyguyu yaşamak istemiyorum hakkımda hayırlısı
kendiliğinden olmaz heralde günaycım olsaydı 13 yılda bir kere olsun yaşamazmıydım kendiliğinden gebe kalmayı demekki olmuyor

kusura bakma gunaycım gecıktım
benım yaş 27 eşim 29
işte bızımkı sebebı bılınmeyen ınfertılıte
navcı cok sevındım ya ne guzel aramızda olman

Rabbimiz yücedir canım.Her şey ola bilir.Bir bakarsın 2 ay sonra hamilesin ne bilmek olur ki..

Merhaba, bende kısmetse Eylülde denemeyi düşünüyorum. Yaşım 29, ağustosta evliliğimizin 7. senesi olacak inşallah. 1. Tüp bebek tedavimde hamile kaldım, fakat düşükle sonuçlandı. Dondurulmuşlarla denedik olmadı. Şimdi iyi bi merkez araştırıyorum.

Problemi yazmayı unutmuşum. Bende pko, eşimde ise hareketli sperm az.

Rabbimiz yücedir canım.Her şey ola bilir.Bir bakarsın 2 ay sonra hamilesin ne bilmek olur ki..

günaycım 7 ay içinde 2 tüp bebek bir dondurulmuş transferim oldu 1.ci tüp bebekte sonuç pozitifti olmadı dondurulmuşlar negatif 2.ci tüp bebek 9+6 düşük sence biraz fazla değilmi bir anne adayı için bu kadar olumsuzluk
ve doğal yoldan beklemek biraz saflık olur canım baksana bu kadar tedaviyle bile sonuç hep olumsuz hakkımızda hayırlısı inşallah rabbim sizlere tez zamanda verir

merhaba kızlar
ben 5 yıllık evliyim ilk 4 sene düşünmedik 7 ay denedikten sonra doktor kontrolde gayet sağlıklısın dedi eşimden test istedi eşimin hareketli sayısı o+hücre sayısıda çok düşük çıktı direk mikro dedi
haziranda transferim oldu boş gebelik geçirdim . 2. denememiz dondurulmuşla denicez
yaşım bu arada 31. adana ankara tüp bebek merkezinde tekrar denicez doktorumdan personelden çok memmun kaldım.daha yolun başındayız

merhaba DRGunay,nasılsın canım.maşallah kendini toparlamuış ve tedavi planları yapmışsın,çok şükür aferin sana arkadaşım.canım benide ekle listeye.bende erkek infertilitesi ve memorialde kısmetse başlayacağım tedaviye.inşallah bu sefer tutacak demiyeceğim.tutupda sağlıklı devam edecek diye dua edelim.ben çok iyi tecrübe ettim tutması önemli değilmiş devamlı ve sağlıklı olması önemliymiş.

Teşekkür ederim canım iyiyim sen nasılsın?Ben pco hastası olduğum için tedaviye kadar kilo vermeye başladım.Sen neler yapıyorsun?

canım allah hayırlı uğurlu etsinn inşallah hepiniz için son olur.allah kucağınıza almak nasip etsin

kızlar benimde 1. deneme negatif 2. iptal oldu yarıda kesildi aslında bizde eylül gibi tekrar düşünüyorduk ama vazgeçtik çünkü benim adetim hiç gecikmezdi iptal olan tedavimden sonra bu ay 15 gün oldu hala adet görmedim şimdi söktürücü kullanıyorum ilaçlar bünyenin dengesini bozuyor.

eşimle karar aldık kendimizi toparlayana kadar düşünmeyeceğiz kafamızdan silmeye çalışacağız artık her ilişkiye girmede çoçuk olacakmı oldumu diye düşünmeyeceğiz söz verdik birbirimize bellimi olur oarada kendiliğinden gelir saten ramazandı bayramdı derken baya bir zaman geçer

bizimkisi sebepsiz infertilite nezaman ne olacağı belli olmaz onun için soranlara bu ara düşünmüyoruz diyeceğiz tabi onları nekadar inandırırsak bizim psikolojiyi bozmazlarsa

arkadaşlar rabbim hepimizin yardımcısı olsun enkısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…