Hadi gelin biz de ''Eylul ayında tüp bebek yaptıracak olanlar'' başlığında toplanalım

canı bencede çok doğru bir karar vermişsiniz.tedavinin arkasından beklemek en mantıklısı.iğneler ilaçlar vucudun dengesini çok bozuyor.benim son tedavim dondurulmuşlarlaydı kürtaj olmak zorunda kaldı.ama kendimi naca topladım tedavide ocak ayındaydı.hesapla kaç aydın adetlerim yeni düzene girdi.bende eylüle kadar beklemeyi düşünüyorum moralimde düzelsin istiyorum psikolejik olarak çok yıpranıyoruz.sizde ciddi bir sorun yokmuş çok şükür bebeğin seni üzmeden gelir inşallah.

arkadaşım başlıkaçtım ilaç hakkında kimse cevap yazmadı farlutal kullanan oldumu hiç çevrende korkuyorum bi etkisi olur diye çünkü adetim hep normaldi ilk tedavimde dahi gecikme olmadı birde diyorlar bu ilaçtan sonra gebe kalma şansı çokmuş gerçekten doğrumu acaba aklım çok karışık ilaç konusunda 2 gündür kullanıyorum hala bende tık yok ne ağrım var ne başka birşey hiç adet belirtisi yok
allahım aklıma mukayet ol bu yaşıma kadar hiç görmediğim yaşamadığım şeyleri yaşıyorum sabrımın mükafatını bana ver ve tüm isteyenlere çok çok bebiş

Canım alleh versin diyelim.İnşallah olur.Hasretde koymaz bizi tanrım ne diye biliriz ki...a.s.

Hoş geldin canım.kolay gelsin.rabbim versin diyelim..

Haklısın canım.aynısını yaşadım ben de..inşallah hep beraber bir birimize destekte bulunarak atlatırız bu dönemi de hep beraber gebe kalırız inşallahh..

Günaycım topiğin hayırlı olsun, eylülde denemene sevindim, ben de bir daha ne zaman denerim bilmiyorum, küretajın üzerinden 34 gün geçti bekliyorum regl olmayı, ruhen şu yorgunluğu attığım an ben de tedavi olayına kanalize olucam inşallah...

Bulut canım forlutel gebe kalmaya yardımcı olmuyor bildiğim kadarıyla, tüp bebek ertesi regl düzeni değişebiliyor, endişelenme.

İnşallah canım.Tanrım gönlünüze göre versin.Ne zaman olur derse o zaman sağ salim versin canım.

Teşekkür ederim canım benim.Allah yardımcımız olsun.Bir reglin gelsinde 3 ay falan bekle bence...Bünyen dinlenmiş olur bir az..Ekim kasım gibi başlarsın ...

Gunaycim... Hadi canim Rabbim,insallah budefa bebegini sana bagislar canim,herseyde vardir bir hayir....
Kizlarrrrrr Allah hepinizin yardimcisi olsun,cektiginiz butun SIKINTILARI bebeginizle mukafatlandirsin insallahhhhhhh . Aminnnn opuyorumnanaktan

selam arkadaşlar bende kısmetse eylül sonu yada ekim gibi başlamak istiyorum 2. denemem olucak benim erkek infertilitesi bizimde inşallah bu sefer herşey yolunda gider:Saruboceq:

sıkıntılar paylaşıldıkça azalırmış arkadaşlar
bende eylüle kadar altarnatif tıp uygulamayayı düşünüyorum
çörekotu bal gıbı bıde kızlar eşlerınıze her akşam ıkı havucu katımeyve sıkacagında sıkıp içirin
cok buyuk faydası var

evet arkadaşım gerçekten öyle
burası olmasaydı sıkıntılarımı kiminle konuşurdum bende bilmiyorum
erkek infertilitesindeki arkadaşlarımdan allah razı olsun
onlarla herşeyin üstesinden gelebildim

valla zaten hani böyle bişeylerı yaşamayan ınsanlar senı anlayamıyolarkı
onlara ancak alay konusu oluyorsun
onun için çok zor bende cok zor şeyler yaşadım anlatamam
ama erkek ınfertılıtesıne havuç suyu çok çok ıyı

bide şöyle düşünün sorunu ortaya cıkan arkadaşlar en azından teşisiniz konuldu
hanı o konuda yoğunlaşıyorsunuz
ama bız sebep yok soranlara sebep yok dedıgınde sana alaylı alaylı gülümsüyorlar
bilmiyorlarkı rabbim ol demedıkten sonra hiç bir şey olmaz

Teşekkür ederim canım benim..Senin bebişin de sağsalım gelsin inşallahh..

merhabaopuyorumnanaktan bende eylülde düşünüyorum bakalım nasipp...yaşım 30 sorun erkek infertilitesi 3. deneme olacak ama merkez konusunda hala karar verebilmiş değilim maleseffff

tedavılerınız hayırlı ols.............ınş bekletmez bebışlerınız..............ınançla ve ınatla yola devam..........dua ıle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…