Hadi hayal kuralım..

Hayal kurmak çocukluğumdan beridir her ne kadar hiç gerçekleşmesede pes etmediğim bir huy bende. .
her gece yatmadan kurduğum hayallerim herhalde.80 yaşına gelene kadar bitmeyecek

gelelim hayalime :dua:

sağlığım yerinde çok enerjik ve huzurlu bir gün konyanın yemyeşil ovalarına bakan bir evdeyim odamda kitaplar dolu yeni uyanmışım sıcak bitki çayımı yudumlarken manzarayı seyrediyorum ardından kitaplıktan güzel bir kitap seçiyorum güneş odama.yüzüme vururken kitabımı okuyorum sonra hazırlanıp dışarı çıkıyorum güzel çok kalabalık olmayan bir yerde arkadaşlarımla buluşuyoruz uhabbet sohbet.ardından derse başlıyoruz bir yandan getirdiklerimizi yiyoruz hepsi özlemle beklediğim o dostlar yanımda hayalini kurduğum bir hayatı yaşıyorum içimden derin bir hamd çekiyorum güneşe bakıyorum teşekkür eder gibi..

"Hayallerim hayal oldu...."

Ah!

Ne kadar çok "ah" var bu dünyada. .
bunu bilerek kurdum hep hayallerimi.

Bir sahil kasabasında Muğla'nın..
bahçeli bir evin hanımı olayım..
Çocuklar (ım) bahçemizde,
babalarının binbir hevesle,
onlara kurduğu salıncak da
sallanırken, bense keyif köşemde
kahvemi yudumlayım...

Evimin sessiz geçen yıllarını hatırlayarak!!!
bir uzun ah çekeyim ...

Ah ah!

Gerçek olur mu hayal (im)...?

Hayal kurmak çocukluğumdan beridir her ne kadar hiç gerçekleşmesede pes etmediğim bir huy bende. .
her gece yatmadan kurduğum hayallerim herhalde.80 yaşına gelene kadar bitmeyecek

gelelim hayalime :dua:

sağlığım yerinde çok enerjik ve huzurlu bir gün konyanın yemyeşil ovalarına bakan bir evdeyim odamda kitaplar dolu yeni uyanmışım sıcak bitki çayımı yudumlarken manzarayı seyrediyorum ardından kitaplıktan güzel bir kitap seçiyorum güneş odama.yüzüme vururken kitabımı okuyorum sonra hazırlanıp dışarı çıkıyorum güzel çok kalabalık olmayan bir yerde arkadaşlarımla buluşuyoruz uhabbet sohbet.ardından derse başlıyoruz bir yandan getirdiklerimizi yiyoruz hepsi özlemle beklediğim o dostlar yanımda hayalini kurduğum bir hayatı yaşıyorum içimden derin bir hamd çekiyorum güneşe bakıyorum teşekkür eder gibi..
Hayallerin hiç bitmesin feroş bizimlede paylaş :)

"Hayallerim hayal oldu...."

Ah!

Ne kadar çok "ah" var bu dünyada. .
bunu bilerek kurdum hep hayallerimi.

Bir sahil kasabasında Muğla'nın..
bahçeli bir evin hanımı olayım..
Çocuklar (ım) bahçemizde,
babalarının binbir hevesle,
onlara kurduğu salıncak da
sallanırken, bense keyif köşemde
kahvemi yudumlayım...

Evimin sessiz geçen yıllarını hatırlayarak!!!
bir uzun ah çekeyim ...

Ah ah!

Gerçek olur mu hayal (im)...?
Tam ihtiyacım olan hayal asminim
Hayal etmek bizden gerçekleştirmek allahtan. Dua edelim..

Cam bardakta can dostlarıma çayım var icmezmisiniz,suyuna sevgimi kattim rengini güllerden caldim dostlarıma afiyet seker olsun mutlu pazarlar.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.

Mutlu Pazarlar Hayatta 3 şeyden vazgeçmeyin; sevmekten gülümsemekten ve hayallerinizden...

X