Hadi hayal kuralım..

İnsan; geçmişin hasretçisi, geleceğin özlemcisi, yaşadığı anın şikayetçisidir… Allah bizi şikayet edenlerden değil şükredenlerden eylesin.Hayırlı Cumalar.

Yeni bir hafta, yeni bir gün, yeni bir pazartesi, yep yeni umutlar getirsin inşallah. Şans ve mutluluk hep yanı başınızda olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

Hayat; yaşamayı Mutluluk; gülümsemeyi Sevgi; hak etmeyi Vefa; hatırlamayı Dostluk; paylaşmayı bilen için vardır.Günaydın.

Çiçek çoktur ama gül başka İnsan çoktur ama dost başka Gün çoktur ama bugün başka Kalbiniz nurla dolsun, dua ve selam ile Hayırlı Cumalar

Bayadir ugramamisim buraya. :) hayal zamani o halde. Hayalsiz olmaz. ❤

Gokyuzundeyim suan pespembe bulutlarin ustunde. Hayal bu ya mavi bulut pembe oluverir iste boyle.:KK48: Pespembe bulutlarin ustunde ki satomda onu bekliyorum. Ben cadiyim onun tabiriyle ve haliyle satoda yasiyorum. Buyuk bir sabirla onu bekliyorum. Pencere de gozlerim yollarda onu bekliyorum. Bekleyisime beyaz minik kelebekler ahenkle ucarak eslik ediyor. Cooook uzun zamandir onu bekliyorum. Tam umudumu yitirmis pencereyi kapatacakken bir de ne goreyim o geliyor. :KK37: Koccaman masmavi bir kusun ustunde bana yaklasiyor. O icimi isitan gulusuyle bana yaklasiyor. Ve ben gamzelerinin guzelligine daliyorum. Hayran hayran onu seyrediyorum. Ve sonra pencereden iceri giriyor kusuyla birlikte. Kustan inip simsiki bana sariliyor. Ve kavusuyoruz. Vuslatin verdigi huzuru yasiyoruz. . .:KK200:

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını,menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kadir Gecemiz mübarek olsun.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

X