Hadi hep beraber bat’ı bekleyelim, sohbet edelim

Baş ağrısı bende de var ya berbat bir şey 1 haftadır var üstelik stresli bi dönemden geçtim alakasıda vardır belki ama migren var bende regl yaklaşınca baş ağrılarım artıyor
Günüm geçmeye devam ediyor hem seviniyorum hem üzülüyorum. Olmaktan korkuyorum çünkü umarım olmaz

Yazarım tabi 💖ben de çok heyecanlıym ama umut etmek istemiyorum sonra çok üzülüyorum. 🥺😶😶
Ümidinizi kesmeyin hiçbir zaman ama bu ay olmazsa diğer ay olur belki diyerek pozitif bakmaya çalışın 🫶🏼 Ben çocuk düşünmüyorum şuan için ama korunmuyoruzda bu ay bi gariplik hissetmiştim kendimde ama çok yüksek ihtimalle adet olucam saçlarım erken yağlanmaya başladı tamamen regl belirtisi bu benim için😂 Kaldı ki doşru düzgün ilişki bile olmadı bu ay.

Ümidinizi kesmeyin hiçbir zaman ama bu ay olmazsa diğer ay olur belki diyerek pozitif bakmaya çalışın 🫶🏼 Ben çocuk düşünmüyorum şuan için ama korunmuyoruzda bu ay bi gariplik hissetmiştim kendimde ama çok yüksek ihtimalle adet olucam saçlarım erken yağlanmaya başladı tamamen regl belirtisi bu benim için😂 Kaldı ki doşru düzgün ilişki bile olmadı bu ay.
Ekim'de 1 senemiz oluyor 🙏 çok istiyoruz biz inşallah en yakın zamanda olur 😍😍
İstemiyorsanız niye korunmuyosunz 🤔 olursa fena olmaz diyorsunuz demek ki çocuk güzel şey bence evlendiğin insandan emin olunca 🙏❤️ hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Ekim'de 1 senemiz oluyor 🙏 çok istiyoruz biz inşallah en yakın zamanda olur 😍😍
İstemiyorsanız niye korunmuyosunz 🤔 olursa fena olmaz diyorsunuz demek ki çocuk güzel şey bence evlendiğin insandan emin olunca 🙏❤️ hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Yok canım istemiyoruz değil kesinlikle 😂 geri çekilme yöntemi bir bir doğum kontrol yöntemi değil biliyoruz bunu. akışına bıraktık tamamen 😍

X