Hadi hep beraber bat’ı bekleyelim, sohbet edelim

Her ay aynı belirtileri yaşamayabiliriz normal bu ya ama dediğin gibi geç yumurtlama olunca regl de geç geliyor
Ne bileyim ben sadece uygulama takibi yapıyorum doğru sonuç vermiyor bilsem de 😂 ama adetime 8 gün varken 2 günlük süren fazlasıyla beyaz bir akıntım vardı ayrıca baya yoğun sol kasık ağrım vardı zaten akıntımda kesildi ondan sonra tertemiz geçiyor günlerdir bu sebeplerden dolayı geç yumurtladım bence diyorum çünkü tam olarak yumurtlama dönemimi
bilmiyorum

Ne bileyim ben sadece uygulama takibi yapıyorum doğru sonuç vermiyor bilsem de 😂 ama adetime 8 gün varken 2 günlük süren fazlasıyla beyaz bir akıntım vardı ayrıca baya yoğun sol kasık ağrım vardı zaten akıntımda kesildi ondan sonra tertemiz geçiyor günlerdir bu sebeplerden dolayı geç yumurtladım bence diyorum çünkü tam olarak yumurtlama dönemimi
bilmiyorum
Ben de tam bilmiyorum aslında yumurtlama gününü uygulama üzerinden sadece. Ovulasyon testi denemek lazım

Ben ilk kez bu ay ovulasyon testine başladım. Takvimim diye bir uygulama indirmiştim. Bu ay ki yaptığım ovulasyondaki pik le uygulama arasında 2 gün fark etti sadece . Birazda vücudumuzu dinlemek lazım aslında sinyalleri veriyor yumurtlama döneminde. Ama ovulsyon testiyle nokta atışına daha yakın :)

Ben ilk kez bu ay ovulasyon testine başladım. Takvimim diye bir uygulama indirmiştim. Bu ay ki yaptığım ovulasyondaki pik le uygulama arasında 2 gün fark etti sadece . Birazda vücudumuzu dinlemek lazım aslında sinyalleri veriyor yumurtlama döneminde. Ama ovulsyon testiyle nokta atışına daha yakın :)
Kesinlikle nerden alabiliyoruz o testleri

Kızlar benim adetime 4-5 gün kala başlayan belirtilerim başlamıyor ya ne akıntım var ne kasık ağrım ne bel ağrım sadece göğüslerim ağrıyor ve sivilcelendim bu ay geç yumurtladığımı düşünüyorum belki regl gecikicek birkaç gün ondan dolayı mıdır
Herkes belirtileri anlamaz vücudu tanımakla alakalı tamamen benimde belirtim yok diyordum ama hamile olduktan sonra aa böyle olmuştu sivilce çıkmıştı diyorsunuz

Deneyeceğim bende ovulasyon

30 temmuzda lekelenmem başlamıştı. 11-12-13 Ağustosta yoğun kanamam regl oldu bitti. 17sinde ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Normalde bugün yarın olarak gösteriyor uygulamalar ama iğneden dolayı ne zaman olurum bilmiyorum. Bir tahmini olan var mı 😃

30 temmuzda lekelenmem başlamıştı. 11-12-13 Ağustosta yoğun kanamam regl oldu bitti. 17sinde ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Normalde bugün yarın olarak gösteriyor uygulamalar ama iğneden dolayı ne zaman olurum bilmiyorum. Bir tahmini olan var mı 😃
Kuzum benim pek bir bilgim yok ama daha iğnenin 10. Günü birazcık daha sabretmelisin ❤️ Bilen biri daha net anlatabilir sana

X