Hadsiz koca

Bu tepkiyi vermek yerine sende kibar birine benziyordun ama odun çıktın deseydiniz.

O Allahın emri zaten:eek:Flört ederken kapı tutuyorlar, ceket tutuyorlar sevgili olunca içlerindeki öküzü ortaya çıkarıyorlar. Evi temizle, bana kahvaltı hazırla, bana yolluk hazırla, onu giyme, bunu yapma, oraya gitme...öküzlük Y kromozomunun kaderi:bicak:
:deli:

Eşiniz odunmuş bu kesin ama ben böyle şeylerin doğruluğuna cok inanırım, sizinle ilgili hayal kırıklığı yaşamış beyefendi anlaşılan.Kendisi nasılsa artık :işsiz:

Ben kendimi çok sulu göz bilirdim. Ama şu forumda takıla takıla anladım ki duygusuz ruhsuzun tekiymişim.
Şu kadarcık şeyde içiniz parça parça oluyorsa bu hassaslıkla iyi hayatta kalıyorsunuz valla.

Telefonla çekilen fotoğraflara instagram efektleri eklenince tabi ki yüzdeki pürüzü, beni, çili yada herhangi bir kusur çok rahat saklanıyor ama mesele bu değil. Eşiniz sanki sizi instagramdan görüp direk nikah masasına oturmuş gibi davranıyor. Mutlaka yüzyüze görüşmeler olmuştur, instagramla gerçek arasındaki farkı görmüştür. Şimdi bunu demesi de çok acayip olmuş...

Hiçbirimiz evde Adriana Lima değiliz 😂

Aşırı abartmışsınız. Herkes instagrama en güzel halini koyuyor, haliyle evde oturduğu halinden farklı oluyor. Hatta bir arkadaşım fotoğraflarda o kadar güzel çıkıyor internetten tanıştığım biri bana dava açsa kazanır der. Siz almışsınız nerden nereye taşımışsınız konuyu.

X