haftada beş gün ev işlerine yardımcı bayan

Canım ne yaptın,sanırım ablamla anlaşamadınız?Ben daha sonra tekrar sormadım ablama ama...Hayırlısı olsun

Canım ne yaptın,sanırım ablamla anlaşamadınız?Ben daha sonra tekrar sormadım ablama ama...Hayırlısı olsun

yaaa tatlım ablanla bi kaç kere tel.de konuştuk ama daha sonra araya başka yoğunluklarım girdi ablana dönemedim sonra da tel.ini kaybettim yine görüşmek isterim eğer başka bir iş bulmadıysa tabii hayırlısı olsun

Canım o da başka kişilerle görüştü ama ,henüz başlamadı sanırım bir işe hala ...Mailden telefonunu yollamamışmıydı ,ben yine de özelden tekrar yolluyorum lazımsa eğer..Kolay gelsin canım...

güncellllll bu ay sonuna kadar bir yardımcı bulmam lazımm günceeeeeellllllllllllllllllllll

tatlım bu gün ablanla görüştük ve anlaştık ikimiz için de iyi olur inş. sana da teşekkürler iyi akşamlar...

Kızlar,

Sene boyunca sadece 2,5-3 ay şehir dışında yatılı onun dışında kalan zamanlarda evine gel-git yapabilecek yardımcı bir bayana ihtiyacımız var. Ev temizliği, yemek kısacası evin tüm sorumluluğu kendisine ait olacaktır. Ahlaklı ve güvenilir olması son derece önemlidir. Yazın kalacağı evde 3 kız çocuğu ve anneleri olacaktır.

NOT: Yakın bir tanıdığım arıyor. Bana özelden de ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler

Arkadaşlar merhaba,
Ben evime herhafta haftada 1 gün gelecek titiz, temiz ve işini savsaklamayacak, sigara kullanmayan,bir yardımcı arıyorum . Bana geri dönûş yapabilecek birileri var mı?

Merhaba,

Ben dudulluda oturuyorum. Ev işlerinde tecrübeliyim. Nere oturuyorsunuz görüşebiliriz. Tşk.

Ataşehirde oturuyorum. Şimdilik on bş gün de bir olmak üzere ev işleri için bir bayan arıyorum. özelden mesaj atabilirseniz sevinirim.

Arkadaşlar merhaba,
Ben evime herhafta haftada 1 gün gelecek titiz, temiz ve işini savsaklamayacak, sigara kullanmayan,bir yardımcı arıyorum . Bana geri dönûş yapabilecek birileri var mı?

Ev işlerinde yardımcı arayışınız devam ediyormu acaba. İstanbulun neresinde oturuyorsunuz. Tşk.

arkadaşlar merhaba,
ben evime herhafta haftada 1 gün gelecek titiz, temiz ve işini savsaklamayacak, sigara kullanmayan,bir yardımcı arıyorum . Bana geri dönûş yapabilecek birileri var mı?

acil hemde çok çok acil bir akrabam için temizlik işine ihtiyacımız vardır.iş tecrübesi ve referansı vardır.ümraniye istiklal mahallesinde ikamet etmektedir.tek vesaitle gidebileceği ulaşım sorunu olmayan yerlerde çalışabilir.son derece temiz düzenli hamarattır. Ismi yasemin turan 05364312208

acil hemde çok çok acil bir akrabam için temizlik işine ihtiyacımız vardır.iş tecrübesi ve referansı vardır.ümraniye istiklal mahallesinde ikamet etmektedir.tek vesaitle gidebileceği ulaşım sorunu olmayan yerlerde çalışabilir.son derece temiz düzenli hamarattır. Ismi yasemin turan 05364312208

ankara-çankayada oturuyorum eğitimli kültürlü güvenilir sevecen titiz biriyim.hafta içi her yaş grubu çocuk bakmak istiyorum.

Merhaba siteye yeni üye oldum. Ev işlerine yardımcı bayan arıyorum. Haftada 5 veya 3 gün gelecek, ev temizliği, rutin işler, ütü , yemek gibi konularda yardımcı olacak, tecrübeli referanslı bayan çalışan arıyorum. Evimiz maltepe sahilyolunda apartman dairesidir. İlgilenenler bana lütfen mesaj atsın.

Arkadaşlar merhaba,

acaba hala birini arıyormusunuz ve hangi şehirdesiniz bursadaysanız görüşebiliriz

ankara-çankayada oturuyorum eğitimli kültürlü güvenilir sevecen titiz biriyim.hafta içi her yaş grubu çocuk bakmak istiyorum.

slm bende ankarada etlikde oturuyorum ev temizligine gidiyorum pek ankaradan temizlige arayan yok galiba evliyim 1 kızım var tüp bebekle oldu masraflarımız çok oldu şimdi 2 yaşında kızım hamieyken 1 yıl ara verdim 4 yıldır temizlige gidiyorum maddi olarak sıkıntı çok çekiyoruz eyer ankaran güvenilir kişiler temizlige arayan alursa arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim tel 0545 327 53 85 teşekkürler...

ATV-Sabah binası civarında oturuyoruz. Buraya kolay ulaşabilecek aramıza yeni katılacak bebeğimize zaman ayırabilmem için bana ev işlerinde yardımcı olup hafta 5-6 gün gelebilecek temiz bir hanım yardımcıya ihtiyacımız var.Temizlik,çamaşır, bulaşık, derleme toplama, yemek, ütü gibi işler çıkacaktır. İlgilenen Arkadaşlar kirkhafta@hotmail.com adresine mail atabilir. Bebeğimizi kısmetse mart ayında bekliyoruz ama ondan öncede başlatabilirim. Anadolu ve Avrupa yakasında oturuyorsanız metrobüsle çok rahat ulaşabilirsiniz.

merhaba arkadaşlar bende gündelik ec işlerine gidiyorum 2 günüm dolu geri kalan günlerimi doldurmak istityorum yardımcıya ihtiyacı olan varsa ban burdan ulşabililerse sevinirim:) teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…