Hakaret dayak kovma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kafayı çarpıp bütün hücrelerini kaybettiyse demek. Yazııık.

Kız ben senin hikaye yazdığına inanmıyorum, habire hamilelikte ilgili konular açmışsın, dediğim gibi oldu. Fotoları netten aldığın anlaşılınca rezil olmamak için eheheh gandirdim Ehehe dedin.

Burada herkese hakaret ettikten, hatta hızını alamayıp TC yasalarına aykırı söylemlerde bulunduktan sonra şikayet edileceğini anlayınca "ehehe qandırdım ben aslında erkeğim" diyen bir üye vardı. Bütün üyeliği hamilelik takipleriyle doluydu ama.
Bunların fabrika çıkışı böyle demek ki.

Burada herkese hakaret ettikten, hatta hızını alamayıp TC yasalarına aykırı söylemlerde bulunduktan sonra şikayet edileceğini anlayınca "ehehe qandırdım ben aslında erkeğim" diyen bir üye vardı. Bütün üyeliği hamilelik takipleriyle doluydu ama.
Bunların fabrika çıkışı böyle demek ki.

4 yaş zekasına tekabül ediyor.
Oğlumdan biliyorum; tableti saatli oynuyor. Şarja taktığımda çaktırmadan alıp kaçırmanın yollarını arıyor ben de kendisine fark ettirmeden takip ediyorum. Tableti alıp odasına götürüp giriyor yorganının altına, oyun oynamak için; yakalıyorum "Ehihii tableti saklama şakası yaptım sanaaaağğ" diyor.
4 yaş zekası bu, nerede görsem tanırım.

Kelebek
Senin ip adresinden hangi şehirde olduğunun kazen bulur o şehrin emniyetine bir şikayete bakar
Polislerin gelmesi bir gün sürmez

Ne yapalım yani kelebeklerin ömrü az Olur
Sayin cok bilmis . Ip adresini sorgulatmak icin savciliga gitmek gerekiyo . Dava acilirsa sorgulanir . Bulunur ki savciliktan izin alinmasi gerekir . Polis son is yani . Ogren de oyle yaz bari .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X