Hakaret dayak kovma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kelebek
Senin ip adresinden hangi şehirde olduğunun kazen bulur o şehrin emniyetine bir şikayete bakar
Polislerin gelmesi bir gün sürmez

Ne yapalım yani kelebeklerin ömrü az Olur
Kafana gore gidip polislere ip sorgula diyemessin yetkileri yok

Fake konuda edilen beddualar çok kafama takılıyor benim. Bumerang gibi yola çıkıp kişinin kendisine geri dönecekken tam ortada her şeyin sahte olduğu anlaşılınca o beddualara ne oluyor mesela? Esas olan dilden çıkan mı niyet mi? Mesela kocan da sana yapsın aynısını dendi, bunun denilme sebebi bir kınama ise bedduanın geçerliliği oluyor mu? Sonuçta kınayan kişi konunun sahte olduğunu bilmiyordu ama beddua eden biliyor. Niyetlere göre mi belirleniyor beddualar? Bunları hep merak ediyorum ben.

Konu sahibi, huhatamım deyilsin. Keçbiş olsun.

Sayin cok bilmis . Ip adresini sorgulatmak icin savciliga gitmek gerekiyo . Dava acilirsa sorgulanir . Bulunur ki savciliktan izin alinmasi gerekir . Polis son is yani . Ogren de oyle yaz bari .
Burdan birinin gitmeyecegi nerden biliyorsun

Akilli cocuk

Fake konuda edilen beddualar çok kafama takılıyor benim. Bumerang gibi yola çıkıp kişinin kendisine geri dönecekken tam ortada her şeyin sahte olduğu anlaşılınca o beddualara ne oluyor mesela? Esas olan dilden çıkan mı niyet mi? Mesela kocan da sana yapsın aynısını dendi, bunun denilme sebebi bir kınama ise bedduanın geçerliliği oluyor mu? Sonuçta kınayan kişi konunun sahte olduğunu bilmiyordu ama beddua eden biliyor. Niyetlere göre mi belirleniyor beddualar? Bunları hep merak ediyorum ben.

Kiz gercek soylemedim hepiniz mutlu mesut olun ailenizle 🙏

Negatif tum sozler evrene gidip, ordan sahibine geri donuyor bence ki bu konuda oyle olmasini umarim.

Kelebek
Senin ip adresinden hangi şehirde olduğunun kazen bulur o şehrin emniyetine bir şikayete bakar
Polislerin gelmesi bir gün sürmez

Ne yapalım yani kelebeklerin ömrü az Olur

Lanet olası federaller kapıya polis mi gönderiyorlar? Ensesine bastırıp al bunu al al da diyorlar mı? Bilişim suçlarını azıcık yanlış anlamış olabilir misiniz acaba merakımdan soruyorum.

Sayin cok bilmis . Ip adresini sorgulatmak icin savciliga gitmek gerekiyo . Dava acilirsa sorgulanir . Bulunur ki savciliktan izin alinmasi gerekir . Polis son is yani . Ogren de oyle yaz bari .
Sende şu nokta ve virgüllerden önce boşluk koymayı bıraksan ya zekan ayrı yazış tarzın ayrı rahatsız ediyor 😅 öğretmenim diye kandırmayı biliyorsun bari azıcık özen be

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X