Hakkari de ev bulma konusunda yardım edebilecek arkadaşlar var mı :(

Bu vatanın toprağı değil mi Hakkari? Hani onbinlerce insanın uğrunda öldüğü?
Lafa gelince onlar bizim kardeşimiz, vatanın aziz, uğrunda ölmeye ve öldürmeye değer toprakları,
cart curt. Is başa düşünce "ama HAKKARİ yaa"
Belki sen böyle dusunmuyorsundur arkadaşım. Sözüm zaten sırf sana değil , MHP yüzünden dün bütün gün midem ağrıdı.
Hakkari tabi ki vatan topragi lakin ustunde yasayan bu vattanin evladi degil emin ol her gun kobaniden lesleri gelir hakkari merkezde ki polis lojmanlarina molotofarla saldirirlar cocugunu parka cikartirsin cat kafana tasi yersin burda yasa ondan sonra konus bence

görev süresi iki yıl. evler genellikle esyaları ile kiraya veriliyor. ama eşyaları da pahalıya satıyorlar. modalifetan falan paket almayı düşündük ama ev bulamiyoruz ki :KK43: nişanlımın arkadaşalrı var arastırıyolar ama şimdiye kadar denk gelmedi.
Ev kolay nisanlin hakkarideyse esimle irtibata gecirelim yeni lojmanlarin yaninda lojman icinde olmasina ragmen sivil iki tane bina var esyali esyasiz devir yapicak bir suru polis aile var istersen esya bile buluruz

Lafa gelince onlar bizim kardeşimiz, vatanın aziz, uğrunda ölmeye ve öldürmeye değer toprakları,
Belki sen böyle dusunmuyorsundur arkadaşım. Sözüm zaten sırf sana değil , MHP yüzünden dün bütün gün midem ağrıdı.
Vatan topragi diye teroru yok mu sayalim hanimefendi canimizi sokakta bulmadik herkes kendi canini dusunur elbet ayrica asker askerligini yapar o baska asker esinin orada bulunmasi baska kadinin orada bi fonksiyonu yok gitmesin nolacak

Opuyorum seni...

Hakkari'deki adam bile tayin sırasında Hakkari'yi en sona yazıyor. Zaten coğrafi konumdan dolayı sıkıntılı bir yer ee bir de başka olaylar olunca oralarda hiç yaşamamış insanın korkusu da normal. İnşallah konu sahibi istediği gibi bir ev bulur.

E heralde vatan topragi ama teror var.Geri kalmis bir yer disladigimiz yok.Herkes huzurlu guvenli refah icinde yasamak ister.Niye konuyu farkli yonlere cekerler anlamam ki..
Konu sahibine gelince bence ayri kalmayin esinizle 2 yilmis zaten insallah istediginiz gibi bir ev bulursunuz yani orta halli sizi tatmin edecek Allah mesut etsin:KK54:

benim kuzenim de aynı durumdaydı.evlendi direkt hakkariye gitti.2 yıl kaldılar orda
bu sene tayinleri çıktı.toki'de kalıyorlardı.eşya falan da almadılar.2.el eşyalarla idare ettiler
siz de böyle düşünebilirsiniz.

benim kuzenim de aynı durumdaydı.evlendi direkt hakkariye gitti.2 yıl kaldılar orda
bu sene tayinleri çıktı.toki'de kalıyorlardı.eşya falan da almadılar.2.el eşyalarla idare ettiler
siz de böyle düşünebilirsiniz.
benim gördüğüm esyalar cok kötüydü bide insan yeni gelin olacak diye özeniyor ya o yüzden ama hiç bişi olamıyor :KK43:

E heralde vatan topragi ama teror var.Geri kalmis bir yer disladigimiz yok.Herkes huzurlu guvenli refah icinde yasamak ister.Niye konuyu farkli yonlere cekerler anlamam ki..
Konu sahibine gelince bence ayri kalmayin esinizle 2 yilmis zaten insallah istediginiz gibi bir ev bulursunuz yani orta halli sizi tatmin edecek Allah mesut etsin:KK54:
tesekkür ederim iyi dilkeleriniz için inşallah buluruz :KK43:

Tayinimiz hakkari merkdz cnm. 2 aylik bebegim var sali gunu gitcz ins esim daa onceden gitti bn yeni gidiorum. Orada bebek icin aşilar dr fln zorlugu olur mu cnm ya bilgin var mi
biz geleli 1 sene oldu. Benim çocuğum yok ama burda doğum yapan ve bebeği olan arkadaşlar var bildiğim kadarıyla çocuk doktoru her zaman olmayabiliyor ama bu konuda net fikrim yok yanıltmış olmak istemem. Onun dışında aşı konusunda sıkıntı yaşayan duymadım sağlık ocakları yeterli düzeyde

X