Hakkari de ev bulma konusunda yardım edebilecek arkadaşlar var mı :(

biz geleli 1 sene oldu. Benim çocuğum yok ama burda doğum yapan ve bebeği olan arkadaşlar var bildiğim kadarıyla çocuk doktoru her zaman olmayabiliyor ama bu konuda net fikrim yok yanıltmış olmak istemem. Onun dışında aşı konusunda sıkıntı yaşayan duymadım sağlık ocakları yeterli düzeyde
Anldm cnm cok sagol cevabin icin. Dun burdaki aile hekimi ve ebemiz beni cok korkuttu bana kizdilar hatta kucucuk cocuk oraya goturulr mu canin ucuz mu esin gitsin fln die. Aşi konusunda skinti olur fln deyince baya kotu oldum ya.
Baska bi topik daa acilmis burda hakkariyle ilgili eski bi topik ordada sorayim dedim bi ark da sacma sacma eski konuyu nie hortlation fln gibi seyler yazmis bizim derdimiz ne insanlar ne dio sinir oldum

Bu vatanın toprağı değil mi Hakkari? Hani onbinlerce insanın uğrunda öldüğü?
Lafa gelince onlar bizim kardeşimiz, vatanın aziz, uğrunda ölmeye ve öldürmeye değer toprakları,
cart curt. Is başa düşünce "ama HAKKARİ yaa"
Belki sen böyle dusunmuyorsundur arkadaşım. Sözüm zaten sırf sana değil , MHP yüzünden dün bütün gün midem ağrıdı.
Gercek su ki yasamasi zor bir yer...İş basa dusunce mecbur gidilecek bir yer.Orada yasamadan uzerine konusma hakki olunmamasi gereken bir.

Anldm cnm cok sagol cevabin icin. Dun burdaki aile hekimi ve ebemiz beni cok korkuttu bana kizdilar hatta kucucuk cocuk oraya goturulr mu canin ucuz mu esin gitsin fln die. Aşi konusunda skinti olur fln deyince baya kotu oldum ya.
Baska bi topik daa acilmis burda hakkariyle ilgili eski bi topik ordada sorayim dedim bi ark da sacma sacma eski konuyu nie hortlation fln gibi seyler yazmis bizim derdimiz ne insanlar ne dio sinir oldum
Canim imkanlar kisitli orada var mi var ama sadece asi olarak dusunme hersey sorun orada suyun elektirigin sokaga cikman hersey orada yasamayi unutacagin 2 senen var buna hazirla kendini Rabbim korusun sizi ve gorev icin orada bulunan herkesi

Hem niye en mutlu olacağım zamanları ağlayarak geçiriyorum diyorsunki sevdiceğin yanında olunca samanlok bile seyran olmazmpatlamalar
Hem niye en mutlu olacağım zamanları ağlayarak geçiriyorum diyorsunki sevdiceğin yanında olunca samanlok bile seyran olmazmı:KK200:
25 gun susuz 1 hafta elektiriksiz kalinca ee haliyle kaloriferde calismaz disarda kac metre kar adim atilmiyor buz gibi kalakalmissin kepenkleri indirmisler disarda gurultuler patlamalar bizde ask yuvamizda samanlik seyran olmus demis oturmusuz oyke olmuyor maleseff yipraniyorsun

Komi sahibi ve diger arkadas orada daha once bulunmus lisilerle irtibata gecip bilgi edinin derim kendinizihazirlayip gidin sonra hayalkirikligina ugramayin oradaykende oranin sizin icin gecici bir yer oldugunu telkin edin kendinize kenfinizi kaptirmayin yoksa ben gibi 44 kilo geri donersiniz :KK43:.Insallah hayirlisiyla gorev surenizi doldurup donersiniz suan bunlari yazarken bile nefret ediyorum ordan

X