haksız mıyım? :( kalbim çok kırık.

blankspace1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
404
147
bugün çok sevdiğim bi arkadaşımın yanına, diğer arkadaşlarımla beraber öylesine konuşmak için gittim. çünkü baya morali bozuktu bu aralar. arkadaşlarım ona "o seni çok seviyor, hep senden bahsediyor." falan dediler. o da güldü "takıntı işte" dedi. sonra "o beni seviyor diye ben onu sevmek zorunda mıyım?" dedi. takıntılı olmak elimde değil bende OKB, panik atak ve anksiyete var. resmen hastalıklarımı yüzüme vurdu. kalbimi çok kırdı. bende takıntılı olmak istemezdim ama elinde değil işte :110: sizce ne yapmalıyım? ağlamamak için zor tutuyorum kendimi...

Son düzenleme:
Şimdide bunu takma lütfen kafana.arkadasina mesaj at.ben sana destek olmak için geldim senin yaptığın ayarsizlik mümkünse karşılaşsak dahi selam verme de.oyle bir insanı kaybetmişsin yada kaybetmişmişsin çokmu On emli.en azından rahatlarsın.ve takmamaya adım atarsin

Direkt size mi dedi yani diğer arkadaşların o seni seviyor hep senden bahsediyor diye sizden mi bahsetti?

kız zaten açıkça söylemiş o beni seviyor diye onu sevmek zorundamıyım demiş sana verdiği değersizlik ortada hala kendini boş insanlar için niye üzüyorsunki. sen hayatta böyle saçmasapan insanlara aşırı değer verip niye beni sevmiyolar diye üzülürsen hastalıklar gitmez üstünden , kendine değer ver önce.

X