Ortopedi Halluks Valgus (Ayak baş parmak çıkıntısı)Paylaşalım

canım doğru söylüyosunda kışın ameliyat olursam çocuk çok sefil olur yzın en azından oğlum evde olucak okula götürmek zorunda kalmıcam bide bakıcak biri demişsin yok canım malesef bana bakabilecek kimsem yok ben eşim oğlum bu kadar biz üç kişiyiz birbirimize destek olucaz şu an ben eşime bakıyorum o zamanda eşim bana bakıcak idare edicem artıkişi gücüde tek ayak üstünde yapıcam napim
neyse başını şişirdim kusura bakma
merhabalarrr :) istanbulda bu ameliyat için dr ,, tavsiyesi lütfennnnnn

lolo sen ne zaman ameliyat olacaksın bende muayeneye gitmiştim baltalimanına ama bana ameliyatın 1-2 sene sonra olabileceğini söylediler bende vazgeçtim ordan zaten hiç ilgilenmemişlerdi
ameliyat için 1 yıl için de dedilerrr,,, ne yapacagız ya :KK43: dr ,, hastane tavsiyesi lütfennnn

arkadaşlar ayak baş parmak çıkıntısı ameliyatı için Prof. Dr. Selim Muğrabi' ye olan varmı aranızda?
Ve bu ameliyatın fiyatı yaklaşık olarak nedir? yardımcı olursanız sevinirim.

Ben kendisine 4-5 yıl önce muayene olmuştum, tabanlık yaptırmıştım orada. Halluks Valgus ameliyatlarımı ben Almanya'da olmuştum ama ikinci ameliyatımdan implantım duruyordu. İmplantı çıkartmak üzere araştırmıştım Muğrabi'yi ama sonra vazgeçmiştim maddi açıdan.

Ben kendisine 4-5 yıl önce muayene olmuştum, tabanlık yaptırmıştım orada. Halluks Valgus ameliyatlarımı ben Almanya'da olmuştum ama ikinci ameliyatımdan implantım duruyordu. İmplantı çıkartmak üzere araştırmıştım Muğrabi'yi ama sonra vazgeçmiştim maddi açıdan.
Fiyatı ne kadar dı hatırlıyorsanız eğer yazabilirmisiniz? :)

Herkese merhabalar, ben de 4 hafta önce 2 ayağımdan ameliyat oldum. Biraz zorlandım ama şimdi iyiyim. Iki ayağıma da birer tane plak ve üçer tane vida takıldı. Aslında parmaklarım eğilmemişti ve kemikler çok büyümemişti ama ben durum çok ilerlemeden kurtulmak istedim. Şimdi başparmaklarım biraz eğildi gibi. Ameliyat olan herkeste aynı şey mi oluyor. Bana yazarsanız sevinirim arkadaşlar. 2 gün sonra kontrolüm var. Bir sorun çıkar mı diye korkuyorum.
nerde ameliyat oldunuz,, her iki, ayak için çok sorun olur diyorlar,, şuan ki durumunuz ve iyileşme süreci nasıl ve ne kadar sürdü

Mrbaa ben bu ameliyati 3 sene önce oldum bin kere pişman oldum eğer çok rahatsız değilseniz sakin olmayın benm baş parmağın su anda ters yöne açık duruyor diğer parmaklara birleşmiyor ne olduğunu anlayamadik sanırım yapan Dr un hatası kısaca şimdi tekrar ameliyat olacm ve antalya daym bana önerebileceginz Dr var mı ikinci ameliyat çok korkuyorum varsa bildiğiniz uzman çok iyi bi hekim lütfen yazın :KK43:

Mrbaa ben bu ameliyati 3 sene önce oldum bin kere pişman oldum eğer çok rahatsız değilseniz sakin olmayın benm baş parmağın su anda ters yöne açık duruyor diğer parmaklara birleşmiyor ne olduğunu anlayamadik sanırım yapan Dr un hatası kısaca şimdi tekrar ameliyat olacm ve antalya daym bana önerebileceginz Dr var mı ikinci ameliyat çok korkuyorum varsa bildiğiniz uzman çok iyi bi hekim lütfen yazın :KK43:

kime ameliyat olmustunuz?

evet ben maalesef kullanlardan biriyim, çok fazla araştırma yapmadan almış bulunuyorum tanesi 99 tl ve çok ama çok pahalı muadilleri çok daha ucuza satılıyor internette, bunlar sanırım global bir titan zinciri biraz araştırma yaptım bununla ilgili ve bunlar çıktı.. http://www.raymondselda.com/valgomed-reviews/ ... yani sadece mağdur olan bizler değiliz yurtdışında bir çok kişide şikayetçi bu firmadan..

evet ben maalesef kullanlardan biriyim, çok fazla araştırma yapmadan almış bulunuyorum tanesi 99 tl ve çok ama çok pahalı muadilleri çok daha ucuza satılıyor internette, bunlar sanırım global bir titan zinciri biraz araştırma yaptım bununla ilgili ve bunlar çıktı.. http://www.raymondselda.com/valgomed-reviews/ ... yani sadece mağdur olan bizler değiliz yurtdışında bir çok kişide şikayetçi bu firmadan..

bende böle urunleri aliexpressten 1 dolara aldım .

bende böle urunleri aliexpressten 1 dolara aldım .
aliexpress bizimkilerin bir üst seviyesinde dolandırıcılık yapan firmalarla dolu.. iki kez yaptım alışveriş maalesef ama ikiside hüsran.. ilk olarak 1 ay sonra geliyor .. ikinci olarak gelen ürünlerin tümü çok kalitesiz.. üçüncü olarak çin menşeeli bir site olduğundan satıcıya ulaşmak imkansız ve genelde bahsedilen ürünlerin yada fotoların çok daha kötülerini yolluyorlar..

44 sayfanin yani 2010dan bu yana olan butun yazismalarinizi okudum herkese ayri ayri tesekkur ederim.. 22 ekimde ameliyat oldum fakat bana yapilan ameliyatta uygulamada hersey yanlismis 3 ay degnek kullandim kalan 3 aydirda hala ayakkabiyi cikaramadim cunku ayagima takilan platin musade etmeyip ayni zamanda dokuyu deliyor. Sizlerden istedigim istanbul yada bursa onerebileceginiz bir dr 2.ameliyati olmam gerekiyor ayni ayaktan isin ozu su ki bi dr 4000 istedi bi tanesi 700 ve 6 aydir bu ayak yuzunden calisamaz konuma geldim haliyle devlet hastanesinde olmam gerekiyor

44 sayfanin yani 2010dan bu yana olan butun yazismalarinizi okudum herkese ayri ayri tesekkur ederim.. 22 ekimde ameliyat oldum fakat bana yapilan ameliyatta uygulamada hersey yanlismis 3 ay degnek kullandim kalan 3 aydirda hala ayakkabiyi cikaramadim cunku ayagima takilan platin musade etmeyip ayni zamanda dokuyu deliyor. Sizlerden istedigim istanbul yada bursa onerebileceginiz bir dr 2.ameliyati olmam gerekiyor ayni ayaktan isin ozu su ki bi dr 4000 istedi bi tanesi 700 ve 6 aydir bu ayak yuzunden calisamaz konuma geldim haliyle devlet hastanesinde olmam gerekiyor
Çok komplike bir ameliyat değil, neyi yanlış yapmışlar ki? Ve özelde mi olmuştunuz?

X