Hamile her kadın aksi mi olur?

Hamile ise hamile. Bu tamamen onu ve eşini bağlar. En nefret ettiğim insan tipi. Size insan gibi davranana kadar görüşmeyin.

Sinirini eşjnden çıkartamadığı icin senden çıkartmış. Ayrıca sevgiliyken de yasayabilirdiniz ona ne. Siz nikâhlı olduğunus halde neden ailenizin evindesiniz ?

Dul kadın lafından iğrendiğimi bilir ama annem çok gerici birisi hiç kendini geliştirmiyor ama kötü bir anne de değil yaşlı olduğundan ona bişey olur diye korkuyorum evime gittim eşimle kalcam bir gün dedim diye baygınlık geçirdi altına yatmaya gittin diye sinirlendim eve döndüm apar topar eşim de geldi bende bana böyle davranmaya hakkınız yok diye cinnet geçirdim. falan filan işte aile nazı çekmek çok iğrenç birşey ya gerçekten hayattan soğudum.

Allah size kolaylık versin durumunuz gerçekten çok zor ama siz böyle naz çekmeye devam ettiğiniz sürece daha çok naz yapacaklar bilginiz olsun. İnsanın kocasıyla sevişmesine karışılmasına da yuh yani, ömrümde bundan daha garip bir şey ne gördüm ne duydum

Allah size kolaylık versin durumunuz gerçekten çok zor ama siz böyle naz çekmeye devam ettiğiniz sürece daha çok naz yapacaklar bilginiz olsun. İnsanın kocasıyla sevişmesine karışılmasına da yuh yani, ömrümde bundan daha garip bir şey ne gördüm ne duydum
neymiş imam nikahı yokmuş :KK70: ya üff saçma salak işler

Bende hamileyken adet siniri olur, 9 ay boyunca patlamaya yer arayan bomba misali dolasirim. Yemegin tuzu az olmus diye falan esimi haslayabilirim.

Ama sizin konu boyle bir sey degil ki. Ablaniz hadsizlik yapiyor ve bunun hormonlarla ilgisi yok.

Ablan kendi nisanliyken hic bulusmamis,sevismemis mi nisanlisiyla.icinde kalmis galiba ki size saldırıyor..Kaldi ki siz nikahliymissinzida.Her hamile aksi degil,onun altına siginip icindeki fesatligi kusuyor bence.mumkun oldugunca mesafeyi koruyun.Ne munasebet yahu anne baban bile karismazken senin namus bekcilignin derdine düşmüş bunun hamilelikle ne alaksi var.

Ben hamileyken kimsenin işine burnumu sokmadım. Nikahlı kocan ister yatarsın ister gezersin ben anlamıyorum bu işleri. Kimseninde uçkurunu takip etmem. Ablan hamilelikten değil genel olarak biraz tuhafmış gibi geldi.
Biz nikahlı değildik nişanlı idik sehir dışında ev tuttuk ben evin işleri için fln nişanlımla luan yaşadığımız eve geliyordum . Eşyalarımızı alıyor yerleştiriyorduk haftasonları. Kimsede aa tek ikisi farklı sehirde bir evde napıcaklar dememişti yani. Ablan tuhafmış .
Belkide senin cinselliğine kafayı takmış olması onun düzgün yaşayamıyor olmasından olabilir. Bazı sıkıntılı gebeliklerde ilşki yasak oluyor. Oda kendi sıkıntısına sana sarmıştır .

E kıydırıverin. İmamın kıyması şart değil ki.

Kusura bakmayın siz hayatınızın iplerini başkasının eline vermişsiniz. Kendi evinize geçtiğinizde de evlilik hayatınıza müdahale edecekler biliyorsunuz değil mi?
ya inanın çok fevri biriyim bişey söylemeye çekinirler ama yaşlı oldukları için üzmekte istemiyorum ayrıca sofrada annem eşime birşey demeye kalktı bana bakın eğer bidaha eşim hakkında beni doldurmaya ona laf etmeye kalkmayın kimse kalp kırmasın sinirleniyorum dedim ondan sonra daha bişey diyemediler

Ablan kendi nisanliyken hic bulusmamis,sevismemis mi nisanlisiyla.icinde kalmis galiba ki size saldırıyor..Kaldi ki siz nikahliymissinzida.Her hamile aksi degil,onun altına siginip icindeki fesatligi kusuyor bence.mumkun oldugunca mesafeyi koruyun.Ne munasebet yahu anne baban bile karismazken senin namus bekcilignin derdine düşmüş bunun hamilelikle ne alaksi var.
Ohoo üniversite arkadaşıyla(erkek) amerikada 4 ay kaldılar bunlar hep unutuldu tabi ama anneme söylüyorum hep yüzlerine vuruyorum tanımadığınız herifle Amerikaya gönderdiniz beni eşimden ayırmaya çalışma sakın dedim

Evet hamile kadınlar sinirli lanet aksi olabilir :KK70:
Örneğin ben. Bazen insanları öldürmek istiyorum. Ama kimsenin özeline karışma hakkını da kendimde bulmam.
Nikahlanmış 25 yaşına gelmiş kadınsın. İzin mi alacaktın ablandan
Çekilecek dert değil valla kardeş olsa bile insan böyle negatif insanı yanında tutmak istemiyor.
Sefan olsun, boş ver.

Bi insan kardeşini aylar sonra niye kıskanır ki diye düşünüyorum yani sonuçta benim organımın benden başka sorumlusu olamaz diğer ablama bile ona çok yüz verme sevişir onlar şimdi devamlı corona falan dinlemezler görüşme sürekli yüz bulmasın senden falan demiş ne alaka anlamadım cidden tepem atıyo az kaldı.
Ay bulaşma bence belliki sıkıntıları var saracak yer arıyor sinir krizine girer düşürür müşürür sana kalır faturası

Sinirini eşjnden çıkartamadığı icin senden çıkartmış. Ayrıca sevgiliyken de yasayabilirdiniz ona ne. Siz nikâhlı olduğunus halde neden ailenizin evindesiniz ?

Annem düğün olmadı diye göndermiyor bahane işte yalnız kalmamak için zorla yanında tutuyor çok karşı çıktım ama laftan anlamıyor yaşlı diye üzmek istemiyorum. 30 mayısta eve geçeceğim eşimin ailesi laf sıkıştırıyor 30 mayıstan sonra uzat bakalım uzatabiliyo musunuz görcez dedi. Babam git diyor annem ağlıyor gidemez diye sinirlerim alt üst oldu libidom tavan yapıyor her gecen gün

Ablaniz çok saygısız ve terbiyesiz malesef
Bunun hamilelikle ilgili olduğunu sanmiyorum bile isteye yapıyor gibi
Yerinizde olsam kendimi çeker muhattap olmazdım.

Annem düğün olmadı diye göndermiyor bahane işte yalnız kalmamak için zorla yanında tutuyor çok karşı çıktım ama laftan anlamıyor yaşlı diye üzmek istemiyorum. 30 mayısta eve geçeceğim eşimin ailesi laf sıkıştırıyor 30 mayıstan sonra uzat bakalım uzatabiliyo musunuz görcez dedi. Babam git diyor annem ağlıyor gidemez diye sinirlerim alt üst oldu libidom tavan yapıyor her gecen gün
Bekar halimle benim bile yükseldiğim oluyor evli olsam tavşan gibi olurdum herhalde :KK70: ay isiniz cok zor evlenmesen aranizda ciddi bir sey yok diye sorun cikartir evlensen dügün yapmadin olur düğün yapsan cocuk doğur diye baski yapacak herhalde cinsel hayatin kalmasın diye :KK70:

Ya bu kadınlar kulübündeki kızların sinirleri demirden ya ben çok geçimsiz bir insanım.
Neden susuyorsun,ağzının payını vermiyorsun??? Şunların onda birini ablam bana söylese bebek doğana kadar bir cümle kurmam. Ki kuramaz, haddi değil.
Aynı sekilde ben de onu suçlayıcı vs asla konuşamam, basar engeli, sittin sene bayramda bile karsilasmayiz.
Bu ne saygısızlık???
Ayrıca neden evinde yasamiyorsun??
Şu insanlari da anlamak zor.
Evlenmeden olmaz evlenmeden olmaz derler. Evlenirsin,yine de olmaz derler. Turşunu mu kuracaksin kendinin? Nikah memuruna evet demişsin. Sırf düğününde amcan kolbastı oynamadi,ablan damat halayı çekmedi diye neden kocanla sevişemeyeceksin??
Saçma sapan şeyler
Sen şimdi hamile diye sus
Yarın lohusa diye susmaya devam et.
Ablan da ağzına etmeye devam etsin.
Bu yolun sonu bir yere varmaz. Haddini bildir, muhatap olma. İnan ki bu karakterde kadın sen hamile kaldığında sana merhamet etmez. Boşu boşuna varlığının huzursuzluğunu çekiyorsun
Tek kelimeyle müthiş bir yorum

Söyle ablam olsun fotograf istediği an bildirirdim haddini. Annemden de rica eder abla kişisinin ona karşı ağzını açtırmamasi saygı sınırlarını aşmaması için. Ayrıca hamilelik bir hastalık değil hormon meselesi ben hamileyim diyerek bunu kullanması başka bir saçmalık. Hormonlar dahi bu kadar fesatligi açıklayamaz.

Eşim çok uzaktan yani dede zade soyundan geliyor ailecek görüştüğümüz kişilerdi eskiden beri tanırlar ama görücü usulü olmadı biz severek evlendik eşimin babası eşime ev açtı e benim abim de apartmanımızda oturuyor diye bu kadar sinirleniyor baba parasıyla geçinen sorumsuz erkekle evlisin gibisinden ama evimiz olmasada eşim memur bende çalışıyorum bir şekilde geçinirdik ki babam diğer evin kirasını da ablama veriyor darda diye

Yani güzelim bunlardan ona ne ki? Ev varken niye sıkıntı cekesiniz senin niye iyi olmani isteyemio böyle abla mi olur allahaskina. Ben de ablayim kardesim benden iyi olsun isterim. Seninki bi tuhaf vala bana hic iyi kalpli gelmedi. Hayatla arasinda ne derdi varsa senden cikario acısını adeta.

Yani güzelim bunlardan ona ne ki? Ev varken niye sıkıntı cekesiniz senin niye iyi olmani isteyemio böyle abla mi olur allahaskina. Ben de ablayim kardesim benden iyi olsun isterim. Seninki bi tuhaf vala bana hic iyi kalpli gelmedi. Hayatla arasinda ne derdi varsa senden cikario acısını adeta.

kan emici olarak görüyorum artık :) uzak durmaya karar verdim çünkü böyle davranılmayı hak etmedim.

X