Hamile her kadın aksi mi olur?

Hamilelikle alakası yok bence bende hamileyim ama kimsenin özel hayatına burnumu sokmuyorum.

Ben de hamileyim gel gitler elbette ilk 3 ay oluyor ama afedersin de şeyi çıkmıyor. Ki ne kadar kardes olursak olalım evlendikten sonra kardeşlerime karşı daha naif oldum .nazım gazımı eşim ceker ,kahvaltı sonrası wcye diye kaçar keyif yaparım telde gezerek 😆 oda sofra toplar . Kapıya vurunca hamileyim heralde napayim derim. Tek hamileliği kullandiğim yer 😁.
Bu ikinci çocuk ilk hamilelikle hersey farklı ama ama kafayı yemedim hiç. Bazı insanlar çok kaba olarak hamileliği kullanıyor.
Ablan çok kaba nezaketsz,sen çocuk bile olsan üslup o olmaz. Resimlere kadar araştırıp sevistinizmi diye sorması çok terbiyesizce. Mesafe koyun gerekise ağır tersleyin bikere. Merak etmeyin bebeğe birsey olmaz ,üzülünce pırt diye bebek dusmez . Biraz kendine gelmeli.

Ben de hamileyim gel gitler elbette ilk 3 ay oluyor ama afedersin de şeyi çıkmıyor. Ki ne kadar kardes olursak olalım evlendikten sonra kardeşlerime karşı daha naif oldum .nazım gazımı eşim ceker ,kahvaltı sonrası wcye diye kaçar keyif yaparım telde gezerek 😆 oda sofra toplar . Kapıya vurunca hamileyim heralde napayim derim. Tek hamileliği kullandiğim yer 😁.
Bu ikinci çocuk ilk hamilelikle hersey farklı ama ama kafayı yemedim hiç. Bazı insanlar çok kaba olarak hamileliği kullanıyor.
Ablan çok kaba nezaketsz,sen çocuk bile olsan üslup o olmaz. Resimlere kadar araştırıp sevistinizmi diye sorması çok terbiyesizce. Mesafe koyun gerekise ağır tersleyin bikere. Merak etmeyin bebeğe birsey olmaz üzülünce pırt diye bebek dusmez birsey olmaz. Biraz kendine gelmeli.

Ya ne tatlısınız teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapacağım bir hareketi daha olursa :)

Çok saçma ve terbiyesizce davranıyor ablan
Bunun hamile olmakla ilgisi yok
Onu ilgilendirmiyor
25 yasında evlenmiş koskoca yetişkin birisin
Ona ne
Bence bu şekilde söyle seni ilgilendirmez vs diye
Hamile ise gitsin kocasına naz yapsın zamane

Ben de doğum yapalı beş gün oldu, gergin olmak stresli olmak başka, çirkinleşmek başka. Tahammül edilir bir yanı yok, siz çok iyi niyetlisiniz ve suistimal ediliyorsunuz.

Ya benim anlamadığım neden insanlar düğün=evlilik görüyor? Siz nikahlandınız artık karı kocasınız. Kime ne sizin sevişmenizden? Evli olmasanız bile ablanızı ilgilendiren bir durum yok. Yularını tut falan ne demek bu tavır hamilelik değil şımarıklık. Siz niye hala aile evindesiniz orasını da anlamadım. Geçsenize kocanızın yanına. Ne münasebet anne izin vermiyor. İzin istemeyin siz de. Dul kadın yorumu ayrıca bir itici, bazı insanları 2020 yılındayız farkında mısınız diye sarsmak lazım. Siz böyle sessiz olursanız daha çok laf yersiniz. Biraz kendi hayatınıza saygınız olsun. Siz ayrı bir birey olduğunuzu kabullenmemişsiniz ki başkaları kabullensin.

hamilelikle ilgisi yok bu durumun. benim de kız kardeşim var biriyle nikah yapsa nereye gitti ne yaptı karışmam şahsen evli oluyor artık sonuçta

Ya benim anlamadığım neden insanlar düğün=evlilik görüyor? Siz nikahlandınız artık karı kocasınız. Kime ne sizin sevişmenizden? Evli olmasanız bile ablanızı ilgilendiren bir durum yok. Yularını tut falan ne demek bu tavır hamilelik değil şımarıklık. Siz niye hala aile evindesiniz orasını da anlamadım. Geçsenize kocanızın yanına. Ne münasebet anne izin vermiyor. İzin istemeyin siz de. Dul kadın yorumu ayrıca bir itici, bazı insanları 2020 yılındayız farkında mısınız diye sarsmak lazım. Siz böyle sessiz olursanız daha çok laf yersiniz. Biraz kendi hayatınıza saygınız olsun. Siz ayrı bir birey olduğunuzu kabullenmemişsiniz ki başkaları kabullensin.

Dul kadın lafından iğrendiğimi bilir ama annem çok gerici birisi hiç kendini geliştirmiyor ama kötü bir anne de değil yaşlı olduğundan ona bişey olur diye korkuyorum evime gittim eşimle kalcam bir gün dedim diye baygınlık geçirdi altına yatmaya gittin diye sinirlendim eve döndüm apar topar eşim de geldi bende bana böyle davranmaya hakkınız yok diye cinnet geçirdim. falan filan işte aile nazı çekmek çok iğrenç birşey ya gerçekten hayattan soğudum.

Ablanız kendi sevişemiyor diye sinir basmış anlaşılan.:KK45:

Yoksa kardeşinin sevişmesine bu kadar takmasının anlamı ne olabilir? :))

Engel bir durum yoksa o da yapsın rahatlar. Size de sarmaz. Bunu söyle ona.:-)

Valla dünyanın en güzel şeylerinden birinden eşim olduğu halde mahrum kalamazdım :KK70:

Bende hamileyim hicte stresli sinirli degilim aksine cok sakinim hayatimda hic bu kadar sakin bir donemimi hatirlamiyorum tabi bazi zamanlar ufak tefek cıkıslarm oluyor ama oda genelde eşime karsi oluyor ve cok nadir.
Ablanizda hamililikten degilde şuursuzluktan boyle davrangini dusunuyorum kusura bakmayin. Insan gozuyle gorse kardesine gene konduramaz bu gozuyle gormeyip senorya kuruyor bide milleti fisfikliyor. Hamile insanlar gozumde melek gibi gelir hep ama bu tarz hamilelerde insana cinnet gecirtiyor yani. Daha 4aylik boyleyse geriye kalan 5ayda neler olur neler. Bu arada ablanz hakkinda ileri geri konustum ya kusura bakmayin haddime degil ama :)

Bende hamileyim hicte stresli sinirli degilim aksine cok sakinim hayatimda hic bu kadar sakin bir donemimi hatirlamiyorum tabi bazi zamanlar ufak tefek cıkıslarm oluyor ama oda genelde eşime karsi oluyor ve cok nadir.
Ablanizda hamililikten degilde şuursuzluktan boyle davrangini dusunuyorum kusura bakmayin. Insan gozuyle gorse kardesine gene konduramaz bu gozuyle gormeyip senorya kuruyor bide milleti fisfikliyor. Hamile insanlar gozumde melek gibi gelir hep ama bu tarz hamilelerde insana cinnet gecirtiyor yani. Daha 4aylik boyleyse geriye kalan 5ayda neler olur neler. Bu arada ablanz hakkinda ileri geri konustum ya kusura bakmayin haddime degil ama :)

:) yok kim olsa bu yorumu yapar ki yaptı zaten şımardı iyice bakalım nereye kadar :KK70:

Yoo her hamile sinirli olmaz. Ben pamuk gibiydim valla. Arada geldiği olurdu ama ablanınki hamileligin ardına sığınmak.

Ay bi de bu evlendikten sonra anneye babaya düşkünlük, işte onları üzmesin ağzına ederim demeler falan, niye çoğuna oluyor bu yahu? Evlenene kadar kıymet bilme evlenince anam da anam babam da babam. Yok kardeşlere yüklen falan. Hadi oradan derler adama.

Ayrıca ablam bana küs. Hamile olduğumu duydu aramadı, doğurdum aramadı. Açıp da bir şey demedim karakteri bu çünkü. Her hamile ya da lohusa sinirli olsaydı benim onu parcalamam lazımdı 😅

Ay bi de bu evlendikten sonra anneye babaya düşkünlük, işte onları üzmesin ağzına ederim demeler falan, niye çoğuna oluyor bu yahu? Evlenene kadar kıymet bilme evlenince anam da anam babam da babam. Yok kardeşlere yüklen falan. Hadi oradan derler adama.

Ay tespit gibi tespit evlenmeden önce kök söktürürdü :KK70:

• Beğen
Reactions: Kuf
Ablanizin yaptigi aksilik degil kiskanclik huysuzluk simariklik.bence hic yuz vermeyin ozur dileyene kadar.bu ne boyle yok resim istemeler yok anneyi doldurmalar.

Ablanıza bebeği leylekler getirdi herhalde.
Kıskançlık yapıyor. Ablanız muhafazakar biriyse ve imam nikâhınız yoksa günah görüp ona da sarmış olabilir, bilemedim

Eşiniz olmus yani ablanı ne ilgilendiriyor. Ayrıca gıttıgın yerin resmini cek at felan hıc hos deıl. Tercih meselesi Bn dugun yapmadan ilişki yasamaz dim.

X