hamile kalamayanlar ve tedavi ile hamile kalanlar lütfen buraya konuşalım

arkadaşlar benim çok akıntım var iğne vurulmamın 14.günü neden olabilir acaba_? yoksaaa adetmi olacam hiç böyle akıntım olmamıştı. koyu sarı oldu..

cnm ıltıhapta olabılır hamıle de olabılrsın ınsaalh hamılesındır ..vajınal jel kullanıyosan ondanda olabılır

yk cnm jel fln kullanmıyorum... daha önce hiç bu kadar olmamıştı şimdi iki gündür böyle... ilk adet oluyorum sandım ama o da daha yok... anlamadım ama inş. hamileyim...

yk cnm jel fln kullanmıyorum... daha önce hiç bu kadar olmamıştı şimdi iki gündür böyle... ilk adet oluyorum sandım ama o da daha yok... anlamadım ama inş. hamileyim...

ins hamılesındır canımmm ınsallh bende hmısımdır ama benm hıc umudum yok malesefkı hakkımızda hayırlısı

evet dr takibinde kullandım benim eşimde doktor 21 . gününcü testi yaptırdım sorun yok bütün herşeyi yaptırdım olmadı bu ay sonkez klomen kullan dedi doktorum bakalım 1 yıl bekledim zaten aşılama yada tüp ne gerekiyorsa yapacak çok germek istemiyorum kendimi hakkımızda ne hayırlı ise o olur kendimizi parçalasakta ne olacaksa o olur allah kimsenin kucağını boş bırakmassın zor bir durum...

kızlar benim akıntım bugünde devam etti... adet olmadım test yaptım negatif cıktı ama daha 2 gün var adetime... test dogru sonuç vermişmidir_?

kızlar benim akıntım bugünde devam etti... adet olmadım test yaptım negatif cıktı ama daha 2 gün var adetime... test dogru sonuç vermişmidir_?

tabiki vermemiştir,5gün sonra falan yeniden yap,ben bugün doktordaydım,orada bir bayan tedaviyle hamile kalmış,ne idrarda çıkmış nede ultrasonda görünmüş,ama kanda çıkmış,onun için bence test doğru sonucu vermemiştir,umarımda vermemiştir

kızlar bugün iğneden sonraki 18.günüm... adet olmadım ama kan testide negatif cıktı neden olabilir? ya morale ve yardıma ihtiyacım var...

doktorun sana test yapman gereken zamanı söylemedi mi peki? mesela bana bir ilaç daha verdi arkasından, o bitince hemen test yaptır, dedi.

23 martta adet oldum. 5inci günü bana klomen verdi 5 gün sabah akşam. sonra iğne yaptı. adetin gelmezse test yap dedi. adetimde gelmedi test te negatif cıktı. hem kan hem idrar testi yaptım. doktor çarsamba kkontrole gel dedi. ama çatlayacam bi sorunmu var acaba....

bana iğneden sonra progestan verdi, 10 gün iç test yap dedi. şu anda o 10 günün içindeyim. kötü düşünme inşallah hayırlı haber verirsin bize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…