Hamile kalmayi kolaylastiran kür!!

Vatanimsensin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
640
545
Arkadaslar hamile kalmayi kolaylastiran bir kur tarifi ogrendim. Aslanpencesi cobancantasi ve civanpercemi sicak suda kaynatip demleniyomus. bende deniycem ama aranizda uygulayan var mi acaba ?

Adetin 3. Günü bal tarçın çörek otu kürünü günde 2 kez aç karnına yiyorsun 10 gün boyunca. Adetinin başlamasından itibaren 5 veya 6. Günde günde 2 kez yemeklerden önce soğan kürünü içiyorsun 15 gün boyunca. kaynayan 2 bardak suya bir orta boy soğanı 4 e böl at 5 dk. Daha kaynak ılık iç.

Bende birkaç ay önce çörekotu-bal-tarçın kürünü yapmıştım 12 gün boyunca sonra baktım adet gelmiyo sevindim 20 gün gecikmişti ama testler negatifti sonra adet oldum
Yapmaz olaydım dedim...
herkeste aynı etkiyi göstermiyor
O kürler yapıldığı için olmuyor zaten en önemlisi dua etmek gönülden Rabbimize yalvarmak... sana tavsiyem kardeşim hergün meryem suresi oku tevekkül ile... o kürlerden çok daha etkilidir bence

Dogru soyluyosun canim tabiki once dua en basi o zaten. ama bitkilerdede mucizeler sakli rabbimn bi mucizesi bu da hakkmzda hayirlisi herseyde sansimizi deniyoruz ilk asilamam tutmadi simdi dinlenmedeyim bele bardak cekilip gobek baglanyms onuda yaptirmayi dusunuyorum

Dogru soyluyosun canim tabiki once dua en basi o zaten. ama bitkilerdede mucizeler sakli rabbimn bi mucizesi bu da hakkmzda hayirlisi herseyde sansimizi deniyoruz ilk asilamam tutmadi simdi dinlenmedeyim bele bardak cekilip gobek baglanyms onuda yaptirmayi dusunuyorum

Allah hayırlısını nasip etsin bacım hergün akşam namazından sonra 21 defa "Yâ Musavvir" çek
Bide her namazdan sonra şu ayeti oku

Bismillâhirrahmânirrahîm

"Rabbi heblî minessâlihîîîn."

Allah hayırlısını nasip etsin bacım hergün akşam namazından sonra 21 defa "Yâ Musavvir" çek
Bide her namazdan sonra şu ayeti oku

Bismillâhirrahmânirrahîm .

"Rabbi heblî minessâlihîîîn."
Tesekkurler canim amin insallah hepimiz icin hayirlisi ben namaz kilmiyorum yalan olmasin wlla insallah onuda dortdortlk klmak nasp olur

Bende birkaç ay önce çörekotu-bal-tarçın kürünü yapmıştım 12 gün boyunca sonra baktım adet gelmiyo sevindim 20 gün gecikmişti ama testler negatifti sonra adet oldum
Yapmaz olaydım dedim...
herkeste aynı etkiyi göstermiyor
O kürler yapıldığı için olmuyor zaten en önemlisi dua etmek gönülden Rabbimize yalvarmak... sana tavsiyem kardeşim hergün meryem suresi oku tevekkül ile... o kürlerden çok daha etkilidir bence
tarcinin zaten adet geciktrme gibi bi ozelligi var bende cok istedm yapmayi ama nette arastrnca vazgectm bide o kadar hazirladm bi kavanoz bal cope gitti.ama iyikide yapmamisim adeti duzensiz olanlar yapabiliyoms onu canm incir kurunu denedin mi cok kotu oluyo tadi havucla birlesince ama suyunu icmektense taze yemek daha iyi sanirim yada kurutulms

tarcinin zaten adet geciktrme gibi bi ozelligi var bende cok istedm yapmayi ama nette arastrnca vazgectm bide o kadar hazirladm bi kavanoz bal cope gitti.ama iyikide yapmamisim adeti duzensiz olanlar yapabiliyoms onu canm incir kurunu denedin mi cok kotu oluyo tadi havucla birlesince ama suyunu icmektense taze yemek daha iyi sanirim yada kurutulms

Bileydim bende yapmazdım:-( yok canım inciri denemedim ama arada bir yerdim

X