Hamile miyim?

Kızlar merhaba adetim gecikmişti test yapmıştım

• Evet

OY: 6 37,5%
  • Hayır

OY: 10 62,5%

• Ankete Katılan
    16

haticeeyl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
35
2
29
Kızlar merhaba adetim gecikmişti test yapmıştım ve negatif çıktı, daha sonra tarlusal kullandım ve gecikmemin 7. gününde tarlusal bittiği gibi normal adet oldum baya da kanım geldi. Adetim 2 gün önce bitti bu sabah tekrar test yaptım önce negatif çıktı, yaklaşık 10 saat sonra tekrar test kitine baktığımda ikinci çizgiyi çok silik bir şekilde gördüm. Tarlusal kullanıp adet olmama rağmen hamile olma olasılığım var mı? Hamile olsaydım adet olur muydun?

Eklentiler

• IMG20240107165628.jpg
    IMG20240107165628.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 309
Kızlar merhaba adetim gecikmişti test yapmıştım ve negatif çıktı, daha sonra tarlusal kullandım ve gecikmemin 7. gününde tarlusal bittiği gibi normal adet oldum baya da kanım geldi. Adetim 2 gün önce bitti bu sabah tekrar test yaptım önce negatif çıktı, yaklaşık 10 saat sonra tekrar test kitine baktığımda ikinci çizgiyi çok silik bir şekilde gördüm. Tarlusal kullanıp adet olmama rağmen hamile olma olasılığım var mı? Hamile olsaydım adet olur muydun?
Canım muhtemelen kuruma çizgisi 🥺

ben de öyle düşündüm ama yine de bi şüphelendim gebelik olmasa neden silik de olsa çizgi çıksın ki diye düşündüm. işte tarlusal kullandım ve adet oldum ama adetim gecikince şimdi de silik de olsa çizgi çıkınca acaba mı dedim
Bazen maalesef çıkıyor canım 10-15 dakkadan sonra yaniltmamasi adina testi çöpe atmak gerek yine de şüphen varsa bir daha test yapabilirsin

Yüksek ihtimalle kuruma çizgisi. İlk beş dk sonrası sayılmıyor çünkü. Siz yinede şüpheleniyorsanız yarın ilk idrar ile tekrar test yapın ya da direkt kan verin.

Bazen maalesef çıkıyor canım 10-15 dakkadan sonra yaniltmamasi adina testi çöpe atmak gerek yine de şüphen varsa bir daha test yapabilirsin
tekrar test yapıcam, hiç gebelik yaşamadığım için saatler sonra bakınca daha doğru sonucu verir diye düşünmüştüm ama öyle değilmiş sanırım 😔

Yüksek ihtimalle kuruma çizgisi. İlk beş dk sonrası sayılmıyor çünkü. Siz yinede şüpheleniyorsanız yarın ilk idrar ile tekrar test yapın ya da direkt kan verin.
bu sabah da ilk idrarla yaptım doğru sonucu alayım diye önce tek çizgiydi saatler sonra bakınca silik ikinci çizgiyi gördüm adet olmama rağmen bi ihtimal mi diye düşündüm aslında

bu sabah da ilk idrarla yaptım doğru sonucu alayım diye önce tek çizgiydi saatler sonra bakınca silik ikinci çizgiyi gördüm adet olmama rağmen bi ihtimal mi diye düşündüm aslında
Aradan çok saat geçmiş. Dediğim gibi ilk 5 dk sonrasını hadi maksimum 10 dk olsun ondan sonra cıkan 2. çizgi dikkate alınmıyor.

İnsan isteyince ufacık bir şey umut oluyo işte canım ilk 10-15 dakkadan sonra çıkan sonuca aldırmayın diyorlar

Kızlar il 5 dakikada silikti sonra koyulaştı??

Eklentiler

• IMG_20240107_114028.jpg
    IMG_20240107_114028.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 291
  • IMG_20240107_103508.jpg
    IMG_20240107_103508.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 279
Merhaba ayni durumu ben de yaşadım hamile misiniz ? Acaba tarlusalla adet olunca gebelik olanlar var mı cok merak ediyorum

Merhaba ayni durumu ben de yaşadım hamile misiniz ? Acaba tarlusalla adet olunca gebelik olanlar var mı cok merak ediyorum
Merhaba bu sabah tekrar ilk idrarla test yaptım negatif çıktı, hiç silik çizgi falan da çıkmadı direkt kabak gibi negatif 😂 zaten hiçbir belirtim de yok muhtemelen önceki testte çıkan silik çizgi kuruma çizgisiydi

X