Hamile miyim?

Kızlar merhaba adetim gecikmişti test yapmıştım

• Evet

OY: 6 37,5%
  • Hayır

OY: 10 62,5%

• Ankete Katılan
    16
Merhaba bu sabah tekrar ilk idrarla test yaptım negatif çıktı, hiç silik çizgi falan da çıkmadı direkt kabak gibi negatif 😂 zaten hiçbir belirtim de yok muhtemelen önceki testte çıkan silik çizgi kuruma çizgisiydi
Kan testi verseydiniz vermeyi düşünüyor musunuz

Merhaba bu sabah tekrar ilk idrarla test yaptım negatif çıktı, hiç silik çizgi falan da çıkmadı direkt kabak gibi negatif 😂 zaten hiçbir belirtim de yok muhtemelen önceki testte çıkan silik çizgi kuruma çizgisiydi
Bizim gibi olup adet olan birini duydunuz mu hiç

Yine de verseydiniz benimde adetim iki gün gecikti silik çıktı beta verdim 28 çıktı sonra 26 oldu kimyasal oldu ama diğer ay adet görmeden hamile kaldım ya da yedek bir test varsa bir de onla deneyin ben hep iki farklı testle bakıyorum

Yine de verseydiniz benimde adetim iki gün gecikti silik çıktı beta verdim 28 çıktı sonra 26 oldu kimyasal oldu ama diğer ay adet görmeden hamile kaldım ya da yedek bir test varsa bir de onla deneyin ben hep iki farklı testle bakıyorum
bu sabah test yaptım yine ilk idrarla ama direkt negatif çıktı yaklaşık 1 saat takip ettim testi, gebelik olsaydı bu testte beta da artacağı için çıkmaz mıydı diye düşünüyorum

Çıkardı belkide çok düşük degerle kimyasal oldu sonra düşme oldu ama kanama da başlaması lazım o yüzden bazen erken gebelik testi yapmak iyi oluyor diyorlar ya çoğu kadın kimyasal gebelik oluyor ama test yapmadığı için geciktim sanıyor

Çıkardı belkide çok düşük degerle kimyasal oldu sonra düşme oldu ama kanama da başlaması lazım o yüzden bazen erken gebelik testi yapmak iyi oluyor diyorlar ya çoğu kadın kimyasal gebelik oluyor ama test yapmadığı için geciktim sanıyor
benim şöyle oldu ben Aralık 22'de adet olmam gerekiyordu 3 gün gecikince test yaptım negatif çıktı ve tarlusal kullandım tarlusalın bittiği gün adet oldum, adetim bittikten 2 gün sonra denemek için bir test daha yapayım dedim silik çizgiyi gördüm ama saatler sonra gördüm, bu sabah yine test yaptım direkt negatif çıktı hiç silik çizgi falan da çıkmadı. zaten adet de oldum hiçbir belirtim de yok diye fazla üzerinde durmadım önce ama ikinci testteki silik çizgi beni düşündürdü umarım kendimi anlatabilmişimdir, yani adetimi oldum test negatif de çıktı

Geçmiş olsun hayırlı zamanda sağlıkla gelsin
benim şöyle oldu ben Aralık 22'de adet olmam gerekiyordu 3 gün gecikince test yaptım negatif çıktı ve tarlusal kullandım tarlusalın bittiği gün adet oldum, adetim bittikten 2 gün sonra denemek için bir test daha yapayım dedim silik çizgiyi gördüm ama saatler sonra gördüm, bu sabah yine test yaptım direkt negatif çıktı hiç silik çizgi falan da çıkmadı. zaten adet de oldum hiçbir belirtim de yok diye fazla üzerinde durmadım önce ama ikinci testteki silik çizgi beni düşündürdü umarım kendimi anlatabilmişimdir, yani adetimi oldum test negatif de çıktı
Büyük ihtimalle kimyasal oldunuz çünkü beta 0 olunca kanama başlıyor benim de kanmam baslayana kadar silik de olsa çıkıyordu ama kanama bittikten sonra dikkatli olun ben hemen hamile 22 Eylül gece kanamam bitti duş aldım on Ekim'de testte çıktı 11 Ekim'de betada yani o kanamayı düşük kanaması olarak sayıyorlar ama ben üstüne bir kanama daha görmeden gebe kaldım bir de 9 aylık kızımı emziriyordum o sırada

gebelik görülmedi, ayın sonunda adet olmam gerekiyor doktorum adet olmayı bekle dedi yine olmazsam tekrar doktoruma gidicem
İns cok.guzel sonuc olur bnde 17 si adet olacağım bekliyorum bakalim 2 gun var

Eklentiler

• 20240114_215227.jpg
    20240114_215227.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 86
Kizlar ben yine az.once test yaptim adetime 2 gun var ben cizgi görüyorum ama resimde cekince görünmüyor cok heyeceanla 2 gunu bekliyorum orada bir cizgi sanki pembelik gorunmeye calismis gibi oyle olan var mi aranizda

Benimde böyle çıktı siz görüyor musunuz acaba benim de 2 gün kaldı regl olmama

Eklentiler

• IMG_20240116_165042.jpg
    IMG_20240116_165042.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 82
Bende kimyasal düşük yaptım. Düşükten sonra kasık ağrınız oldu mu. Birde yeni gebeliği nasıl öğrendiniz. Benim düşükten sonra yumurtama tarihimden itibaren yumurtalıklarımda ağrı kramp oldu normal mi sizce ?

Kızlar il 5 dakikada silikti sonra koyulaştı??
Canim benim de böyle olmuştu adete 5 gün kala ilk 2 dakikada idrari döktüğüm gibi çikti çok silik çizgi ve sonra koyulaşti işte sonra kan falan verdim adete 2-3 gün kala ve hamile olduğumu öğrendim bence var ya 🥰 bu arada nasil oldu sonucunuz ne acaba

X