Hamile miyim?

Kızlar merhaba adetim gecikmişti test yapmıştım

• Evet

OY: 6 37,5%
  • Hayır

OY: 10 62,5%

• Ankete Katılan
    16
Kızlar merhaba yeni üye oldum. Reglime 10 gün var labaquick marka gebelik testi kullandım. 3 testi de aralıklarla yaptım. Saatler sonra baktığımda ikinci çizgi, sizce kuruma çizgisi mi? Yardımcı olursanız çok seviniim. İlk fotoğraf bugün, diğeri 2 gün önce Eki Görüntüle 3376986
Regle 10 gün varken cizgi cıkması imkansız ya
O markada bende bazen yalancı çizgi gördüm
İlk 10 dakkayı baz al

Gittikçe belirginleşiyor. Siz görüp regli oldunuz mu
Walla canım bende yaptım onunla bende de çok az belli çizgi çıktı ama sonra diğer markalarla yaptım negatif çıktı halen daha regl de olmadım yumurtlama geç oldu büyük ihtimalle bekliyorum bende ama laboquick yanlış gosteriyormus bende de ilk defa onunla çizgi gördüm diğerleri negatif Allah isteyen herkese nasip etsin

Walla canım bende yaptım onunla bende de çok az belli çizgi çıktı ama sonra diğer markalarla yaptım negatif çıktı halen daha regl de olmadım yumurtlama geç oldu büyük ihtimalle bekliyorum bende ama laboquick yanlış gosteriyormus bende de ilk defa onunla çizgi gördüm diğerleri negatif Allah isteyen herkese nasip etsin
Bana haber verir misiniz, regli olamazsanız. Kafamı çok karıştırdı. Başka marka alıp deneyeceğim ben de

Bana haber verir misiniz, regli olamazsanız. Kafamı çok karıştırdı. Başka marka alıp deneyeceğim ben de
Tabiki veririm halen olmadım olduğumda da geç yumurtlama olsa bile bgn yarın gelir diye düşünüyorum ilk defa bu kadar uzun sürdü anlamadım

En güzeli başka marka ile de deneyin sizde bence en azından ümitlenmemis olursunuz inşallah sizde doğru sonuç verir Allah'ın izniyle isteyen herkese nasip olsun

Bugün bende tekrar test yaptım ilk beş on dakika arasında ikinci çizgi çıkmadı akşam baktığımda çok hafif ikinci çizgi vardı ama beklediği için mi öyle oldu çizgi çok silik olduğu için görmedim mi anlamadım. Suya da tuttum geçmedi. regl iki gün sonra. Beklemek çok kötü ne olsa acaba mı diyor insan 🤦‍♀️

Bugün bende tekrar test yaptım ilk beş on dakika arasında ikinci çizgi çıkmadı akşam baktığımda çok hafif ikinci çizgi vardı ama beklediği için mi öyle oldu çizgi çok silik olduğu için görmedim mi anlamadım. Suya da tuttum geçmedi. regl iki gün sonra. Beklemek çok kötü ne olsa acaba mı diyor insan 🤦‍♀️
başka marka ile mi yaptın peki o kadar test yaptım bende beklettim ama hiç kuruma çizgisi olmadı benim testlerimde inşallah vardır içime öyle doğuyor hayırlısı olsun beni de haberdar et lütfen

başka marka ile mi yaptın peki o kadar test yaptım bende beklettim ama hiç kuruma çizgisi olmadı benim testlerimde inşallah vardır içime öyle doğuyor hayırlısı olsun beni de haberdar et lütfen
Üç tane artımed kaset testle yaptım. ilkini yaptığımda reglime beş gün vardı. damlatır damlatmaz iki çizgi çıktı ama kontrol çizgisi de çok silik ve düz değildi sanki test bozuk gibiydi. Diğer ikisinde de reglime iki gün ve bir gün kala yaptımikinci çizgi damlattıktan bir buçuk saat sonra falan çok silik belirdi. Ertesi gün yani regl günü ve bir gün geçtikten sonra labmed ile yaptım ikinci çizgi yoktu. Sanırım artımed sıkıntılı bir test. Bugün iki gün geçti hala regl olmadım muhtemelen stresten gecikti bekliyorum artık.

Anladım canım bende bekliyorum 12 gün oldu ama hiçbir belirti yok o yüzden regl olacam diye bekliyorum

Yok yaptırmadım regl belirtilerim var bgn ilişkiden sonra leke şeklinde kanama oldu anlamadım test yaptım ama akşam ilk idrar değil gene negatif çıktı sanırım reglim sökülecek yarın falan

Yok yaptırmadım regl belirtilerim var bgn ilişkiden sonra leke şeklinde kanama oldu anlamadım test yaptım ama akşam ilk idrar değil gene negatif çıktı sanırım reglim sökülecek yarın falan
Bu kadar gecikmeye negatif çıkıyorsa muhtemelen değilsindir. Bende aynı şekilde regl belirtileri var olsa da rahatlasam 😂

Benim bgn leke şeklinde başladı fakat baş parmak kadar bir et parçası geldi anlamadjm neden olabilir acaba
Benim on günden fazla geciktiği zamanlar öyle oluyor et parçası değil de kan pıhtısı gibi. Sanırım zor söküldüğü için

X