Hamile miyim?

Kızlar merhaba adetim gecikmişti test yapmıştım

• Evet

OY: 6 37,5%
  • Hayır

OY: 10 62,5%

• Ankete Katılan
    16
İlk 5 dk da çıkmışti ama henüz daha regl olmadım ve bir kaç tane daha farklı marka yaptım hepsi negatif regli bekliyorum artık bende laboquick ile silik çizgi olmuştu ama yanıltmis demek ki diğerleri negatif çıktı
Canım üzülmeni istemem ama bu test doğru göstermeye bilir eğer hamilelik varsa mutlaka diğer testlerde gösterirdi, başıma gelmiş bir şey o yüzden söylüyorum umutlanma diye ama belki vardır ya inşallah🤲🏻❤️

Canım üzülmeni istemem ama bu test doğru göstermeye bilir eğer hamilelik varsa mutlaka diğer testlerde gösterirdi, başıma gelmiş bir şey o yüzden söylüyorum umutlanma diye ama belki vardır ya inşallah🤲🏻❤️
Evet umudumu kestim zaten bende öyle olunca çünkü diğerleri negatif çıktı hayırlısı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️ stresten gecikti sanırım

Canim benim de böyle olmuştu adete 5 gün kala ilk 2 dakikada idrari döktüğüm gibi çikti çok silik çizgi ve sonra koyulaşti işte sonra kan falan verdim adete 2-3 gün kala ve hamile olduğumu öğrendim bence var ya 🥰 bu arada nasil oldu sonucunuz ne acaba
Canım ertesi gün regl olmuştum 🌺 bu ay deniyoruz hayırlsıı 😊

Evet umudumu kestim zaten bende öyle olunca çünkü diğerleri negatif çıktı hayırlısı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️ stresten gecikti sanırım
Amin canım amin 🤲🏻❤️❤️ bir de ben de çok düşünüyodum acaba problem mi var falan neden olmuyor, son ay artık dedim işte sınavlarımı veriyim şubatta ikimiz de tedavi oluruz nasıl oldusa hiç inanmıyordum aklımdan çıkarmıştım artık , bi de gördüm bu aralık, ocakta hamile olduğumu öğrendim 🥺 ilişki esnasında unutun her şeyi kendinizi rahatlatın ve zevk almaya odaklanın 🥰

hanımlar merhaba regl olmama 6 gün var bugün bir tane kaset test bir tane erken gebelik testi yaptım ama kaset test bozuk mu erken gebelik testinde ikinci çizgi silik var mı yok mu hiç anlayamadım yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_6309.jpeg
    IMG_6309.jpeg
    56,5 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_6307.jpeg
    IMG_6307.jpeg
    39,3 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_6305.jpeg
    IMG_6305.jpeg
    59 KB · Görüntüleme: 60
hanımlar merhaba regl olmama 6 gün var bugün bir tane kaset test bir tane erken gebelik testi yaptım ama kaset test bozuk mu erken gebelik testinde ikinci çizgi silik var mı yok mu hiç anlayamadım yardımcı olur musunuz
Canım kontrol çizgisi filan çıkmamış bir daha test yapın isterseniz

Amin canım amin 🤲🏻❤️❤️ bir de ben de çok düşünüyodum acaba problem mi var falan neden olmuyor, son ay artık dedim işte sınavlarımı veriyim şubatta ikimiz de tedavi oluruz nasıl oldusa hiç inanmıyordum aklımdan çıkarmıştım artık , bi de gördüm bu aralık, ocakta hamile olduğumu öğrendim 🥺 ilişki esnasında unutun her şeyi kendinizi rahatlatın ve zevk almaya odaklanın 🥰
Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah çok sevindim bize de dua et lütfen 🤲❤️

Bu arada geç yumurtladim ben heralde halen olmadım testleri de zaten yazdığım gibi birdaha da yapmadım negatif diye

tekrar test yapıcam, hiç gebelik yaşamadığım için saatler sonra bakınca daha doğru sonucu verir diye düşünmüştüm ama öyle değilmiş sanırım 😔
Ay bende bir kere öyle yaptım önemsemedim bir gün sonra baktım silik çizgi çıktı elim ayağım birbirine dolandı ama maalesef akşamı hasta oldum

Ben görüyorum aslında hepsinde çizgiyi ama bilemedim hepsinde çıkmış olması ilginç çünkü kuruma olsa bile bende hiç bir testimde çıkmadı böyle bir tek laboquick yaptım onda silik çok çıktı sonra bir kaç tane daha yaptım hiç cikmadi bence sende var gibi inşallah ❤️

Ben görüyorum aslında hepsinde çizgiyi ama bilemedim hepsinde çıkmış olması ilginç çünkü kuruma olsa bile bende hiç bir testimde çıkmadı böyle bir tek laboquick yaptım onda silik çok çıktı sonra bir kaç tane daha yaptım hiç cikmadi bence sende var gibi inşallah
Kuruma çizgisi değildir nemdekiler çünkü ben yapar yapmaz çektim fotoğraf ama bozuk olabilir belki diye düşünüyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ama böyle beklemek gerçekten çok zor

Canım ikiside kuruma çizgisi . İdrarı fazla mi damlattiniz? Adet gecikmesi var mi
Kaset teste fazla damlatmış olabilirim ama erken gebelik testine de on saniye tutun içinde yaziyordu ben iş yerinde yaptığım için üzerine işemek zorunda kaldım ikisine de o yüzden yanlış mı çıktı acaba 🫣 reglime yaptığımda 6 gün vardı

Kaset teste fazla damlatmış olabilirim ama erken gebelik testine de on saniye tutun içinde yaziyordu ben iş yerinde yaptığım için üzerine işemek zorunda kaldım ikisine de o yüzden yanlış mı çıktı acaba 🫣 reglime yaptığımda 6 gün vardı
Canım fazla gelmistir o . Birde yarın dene istersen ilk idrar ile.

Kızlar merhaba yeni üye oldum. Reglime 10 gün var labaquick marka gebelik testi kullandım. 3 testi de aralıklarla yaptım. Saatler sonra baktığımda ikinci çizgi, sizce kuruma çizgisi mi? Yardımcı olursanız çok seviniim. İlk fotoğraf bugün, diğeri 2 gün önce
c63b1694-e192-4d38-9d26-331cbe5bc306.jpeg

Eklentiler

• IMG_4610.jpeg
    IMG_4610.jpeg
    53,6 KB · Görüntüleme: 42
X