Hamile olanlarrrr baksın lütfen :)

Bence en önemli özellik beyaz akıntı. Ben akıntıdan anlamıştım regle 6 gün kala akıntı olmayan hamile yoktur zaten hormonlarla birlikte beyaz akıntı başlıyor. Sürekli adet olacakms gibi kask ağrısı göğüs yanlarna dokununca hassasiyet belirtilerim bunlardı. Kask ağrısı ve akıntı dışındaki belirtiler bence kişiye göre değişir. Ben mesela 12 haftalık hamileyim hamile değil gbiyim hicbir belirtim yok kask ağrıları da çocuk yerleşene kdr olup bitti. Göğüs uclarm daha yeni kararmaya başladı bulantm asermem yok. İştah açıklığı yok. Aksine kapanma var istahta 😅 yani belirtiler kişiden kişiye çok değişir. 6 gün kala yaptgm kaset testte pozitifi gördüm ben.

Merhaba benim merak ettiğim bir konu var, hamile kalanlar daha cok cevap verebilir diye düşünmekteyim :) bat zamanınız gelmeden once testte belli olmayan dönemde ne belirtiler yaşadınız acaba ? :) vücutta ne değişiklikler oldu birde ilk denemede hamile kalan varmıdır aranızda onuda sorayım.
neler yaşadınız anlatırsanır sevinirim :)
İçime doğmuştu 😂
Şaka bi yana kasık ağrısı gaz sorunu ve göğüs hassasiyeti ile regle 3 gün kala öğrenip reglin ertesi günü kesinleştirmiştim gebeliğimi

Bence en önemli özellik beyaz akıntı. Ben akıntıdan anlamıştım regle 6 gün kala akıntı olmayan hamile yoktur zaten hormonlarla birlikte beyaz akıntı başlıyor. Sürekli adet olacakms gibi kask ağrısı göğüs yanlarna dokununca hassasiyet belirtilerim bunlardı. Kask ağrısı ve akıntı dışındaki belirtiler bence kişiye göre değişir. Ben mesela 12 haftalık hamileyim hamile değil gbiyim hicbir belirtim yok kask ağrıları da çocuk yerleşene kdr olup bitti. Göğüs uclarm daha yeni kararmaya başladı bulantm asermem yok. İştah açıklığı yok. Aksine kapanma var istahta 😅 yani belirtiler kişiden kişiye çok değişir. 6 gün kala yaptgm kaset testte pozitifi gördüm ben.
Ya açıkçası azıcık genelleyici olmuş ama bir gram dahi akıntım yoktu ne beyaz ne başka. Yerleşme kanaması veya akıntı hiç birisi olmadan öğrendim ben

Ya açıkçası azıcık genelleyici olmuş ama bir gram dahi akıntım yoktu ne beyaz ne başka. Yerleşme kanaması veya akıntı hiç birisi olmadan öğrendim ben
Çok şaşırdım akıntı şart diye biliyorum yükselen hormon seviyelerinden dolayı ama demek ki olmayabiliyormus işte hamilelik herkes için çok farklı bir süreç 🤔

Çok şaşırdım akıntı şart diye biliyorum yükselen hormon seviyelerinden dolayı ama demek ki olmayabiliyormus işte hamilelik herkes için çok farklı bir süreç 🤔
Evet farklı olabiliyor herkeste. Benim açıkçası reglden çokta bir farkı yoktu. Kasık ağrılarım normaldi ama yumurtlamamdan hemen sonra başladı 3 hafta devam etti. Gaz sorunu yaşamaya başladığımda reglden farklı olduğunu düşünmüştüm. Herkeste çok farklı belirtiler gösteriyor. kimisinde bulantı hiç olmuyor kimisi 6.haftada kusmalar başlıyor. Kalıba sığmıyor maalesef bu hamilelik belirtileri. Net olarak bu varsa gebelik var diyemiyoruz

Merhaba benim merak ettiğim bir konu var, hamile kalanlar daha cok cevap verebilir diye düşünmekteyim :) bat zamanınız gelmeden once testte belli olmayan dönemde ne belirtiler yaşadınız acaba ? :) vücutta ne değişiklikler oldu birde ilk denemede hamile kalan varmıdır aranızda onuda sorayım.
Benim ilk denemem tuttu ama hiç belirti görmedim göğüslerim hassaslaştı regl olucam sandım 😊 test günüm geldi yaptım pozitif çıktı 😇 2.ayda başladı net belirtiler göğüs hassasiyeti, bulantılar, tatlıyı çok severdim şimdi yiyemiyorum ilginç hormonlar 😊

Benim ilk denemem tuttu ama hiç belirti görmedim göğüslerim hassaslaştı regl olucam sandım 😊 test günüm geldi yaptım pozitif çıktı 😇 2.ayda başladı net belirtiler göğüs hassasiyeti, bulantılar, tatlıyı çok severdim şimdi yiyemiyorum ilginç hormonlar 😊
Yaaa saglıkla gelsin insallah benim bata 5 6 gün kaldı bugun test yapıyım öylesine dedim öift çizgi ama güvenmiyorum tabi biraz daha geçsin

Merhaba canım benim çok hafif sol kasık agrım vardı hatta ben böbrek agrısı sanıyordum başta ☺️ Adetime 5 gün kala test yaptım hayali çizgi çıktı 4 gün kalan da kan verdim kanda çıktı. Yani ben çok erken öğrendim. Suan 6 haftalık hamileyim ama hiç bir belirtim yok . Herkeste aynı olmuyor tabi

Bu belirtiler ilişkiden bikac gün sonra mi basladi ? İlişkiden bikac gün sonra daha adete 10 gün var demek İmkansız olduğunu düşünüyorum. Aserme ve göğüs ucu siyahlasması. 6 haftadan sonra başlayan belirtiler hiç bukadar erken başlayan duymadım.
Yani uydurcak değilim. İlk hamileliğimdi göğüs ucu kararmasının belirti olduğunu bile bilmiyordum

geçmeyen kasık bel ve gögüs ağrısı vardı canım ,normalde yumurtlamadan sonra gögüs ağrısı geçerdi ama geçmemişti.

Birliktelikten ovulasyon dan Bi kaç gun sonra kasıgımın birinde kıpırdanmalar olmuştu daha once hiç olmayan Bi histi ordan anlamıştım canım.

Birliktelikten ovulasyon dan Bi kaç gun sonra kasıgımın birinde kıpırdanmalar olmuştu daha once hiç olmayan Bi histi ordan anlamıştım canım.
Yaa benimde brlıktelikten sonra hep agrı oldu bata daha 5 gün var ama sabah test yaptım 2. Cizgi azcık silik cıktı bakalım dogrumu yanlısmı :)

D997BC9E-4EFF-49ED-AA88-3544551009BE.jpeg

Doktora geldim Rahım kalınlasması var dedi, kan testini beklıyorum yinede eminlik için :)

X