Hamile olanlarrrr baksın lütfen :)

Benim birliktelikten sonra hep kasık agrısı oldu sımdı hafif bel agrısı var ama kasık agrım ara ara oluo akıntıds hep var bende nrmaldede cok olduguniçin bunla gecerli sebep olurmu bılmem tabii :) ama ilk denemede yanı 9 gün için de olduysa bende şok olacagım :KK70: beta ilkte kaç çıktı sizde arkdslr

aynen canım ,başkasının haberlerine bile seviniyorum. idrar testleri,kan sonuçları uzun zamandır takiip ettiğim:)
Bende öyleyim gerçekten bu forumlarda en çok kan testleri idrar testlerine bakıyorum yorum yapıyorum orda herkesin sevgisine heyecanına katılmayı seviyorum inşallah bende çıktığında aticam

Merhaba benim merak ettiğim bir konu var, hamile kalanlar daha cok cevap verebilir diye düşünmekteyim :) bat zamanınız gelmeden once testte belli olmayan dönemde ne belirtiler yaşadınız acaba ? :) vücutta ne değişiklikler oldu birde ilk denemede hamile kalan varmıdır aranızda onuda sorayım.
neler yaşadınız anlatırsanır sevinirim :)
Bel ağrım olmuştu ama çok farklı bi ağrıydı:) adet ağrısından biraz daha farklı bir bel ağrısı onun dışında hiçbir belirti yaşamadım

Ya açıkçası azıcık genelleyici olmuş ama bir gram dahi akıntım yoktu ne beyaz ne başka. Yerleşme kanaması veya akıntı hiç birisi olmadan öğrendim ben
İşte soruma cevap buldum. Canım bende tüm belirtiler var ama sadece akıntı yok. Adetime 4-5 gün var ama gram akıntım yok korkuyorum bende acaba yok mu diye

İşte soruma cevap buldum. Canım bende tüm belirtiler var ama sadece akıntı yok. Adetime 4-5 gün var ama gram akıntım yok korkuyorum bende acaba yok mu diye
Ben bugun test verdim 1.20 cıktı. Ama adetten sonra beta yükseliyomuş ole olup kalanda var. Tüm belirtiler var bide bende ama belkide yoktur işte adete 5 gün var heran olcakmısımngibi agrı cekiyorum bugunde valla :KK43: inşallah senin vardır bu arada

Ben bugun test verdim 1.20 cıktı. Ama adetten sonra beta yükseliyomuş ole olup kalanda var. Tüm belirtiler var bide bende ama belkide yoktur işte adete 5 gün var heran olcakmısımngibi agrı cekiyorum bugunde valla :KK43: inşallah senin vardır bu arada
Canım anlamadım tekrar anlatır mısın? Kaset testte pozitif gördün mü? Ben de adet olacakmışım gibi ağrı çekiyorum 😣

Canm bu sabah test yaptım yukarda foto var çift cizgiydi hafif belirgin hafif silik gibi ama biraz net. Merk edip gttim doktora beta 1.20 cıktı gebelık yok dedi ama rahım kalınlasması var dedi doktormu sorunlu bnde anlamadm ama kanda yok iştr. Ve ben 10 gündür habire agrı cekip duruyorum bugun artık karnım sankı olmusum gibi agrıyor. Öyle bende gunumu beklıorum olcakmı geçmi olcak olursa gibisine cunku suan yok gozukuyo ama kanda adet geçmede de beta yukselmezmiş pek geç döllenme olablcegi için. Her türlü gününü bekle ama testte kendınce istrsen yap fakar ben yaptım pozitif 2 kere hemde biri cok silik diğeri daha net ama genede kanda yoktu :/

Canm bu sabah test yaptım yukarda foto var çift cizgiydi hafif belirgin hafif silik gibi ama biraz net. Merk edip gttim doktora beta 1.20 cıktı gebelık yok dedi ama rahım kalınlasması var dedi doktormu sorunlu bnde anlamadm ama kanda yok iştr. Ve ben 10 gündür habire agrı cekip duruyorum bugun artık karnım sankı olmusum gibi agrıyor. Öyle bende gunumu beklıorum olcakmı geçmi olcak olursa gibisine cunku suan yok gozukuyo ama kanda adet geçmede de beta yukselmezmiş pek geç döllenme olablcegi için. Her türlü gününü bekle ama testte kendınce istrsen yap fakar ben yaptım pozitif 2 kere hemde biri cok silik diğeri daha net ama genede kanda yoktu :/
Allah Allah ilk defa duyuyorum canım ya şaşırdım ben de 😔 günümüzü bekliycez canım yapacak bişey yok. İnşallah artar beta hcg

X