Hamilelik belirtileri neler ?

Prenses1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2018
506
67
32
Merhaba kizlar ben 1 senelik evliyim ve esimle son 3 keredir bebek icin ugrasiyoruz ama hamile kalamiyorum bu neden olabilir adetimi bekliyorum eger adet olursam hamile degilim demek bebek cok istiyoruz yorumlarınızı bekliyorum Allah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Cnm he deyince olmuyor bu bebek :) daha çok yenisinz stres yapmayın vakti saati gelince Rabbim de nasip ederse bi bakıyorsun kendiliğinden oluyor. Sn yeter ki stres yapma . Bnm tavsiyem bi kadın doğum uzmanına git rutin bi kontrolden geç. En azından için rahatlar. Rabbim tez zmnda nasip eder inş

Bizde evlendiğimizden beri 1 sene boyunca istedik 10. Ay da ben kontrole gittim sorun çıkmadı tam bir yılı doldurunca eşim için gitmeye karar verdik eşimi ikna ettim gidecektik ki bi aksilikle hastaneye gidemedik birde baktık ki o ay hamileyim. Bu işler hep Allahın taktiri . Bu birşey değil problemleri olmadığı halde yıllarca bekleyen insanlar var kendine sıkıntı etme hiçbi zaman

Zamanı tutturamamis olabilirsiniz. Koskoca bir ayda belki iki belki de üç gün şansımız var hamile.kalabilmek için. Onu kaçırınca çok zor artık. Önce sağlıklı bir gebelik için bir kadın doğum uzmanına gidin. Gerekli testler yapılsın(smear,hormon,kan..vs.) sonra her şey yolundaysa zaten bir sene zaman verecektir size. Yine olmazsa ki umarım olur, bir daha gider ve ona göre bir tedaviye başlarsınız. Bu süre zarfında siz soğan kürü faalan yapabilirsiniz.

Bizde evlendiğimizden beri 1 sene boyunca istedik 10. Ay da ben kontrole gittim sorun çıkmadı tam bir yılı doldurunca eşim için gitmeye karar verdik eşimi ikna ettim gidecektik ki bi aksilikle hastaneye gidemedik birde baktık ki o ay hamileyim. Bu işler hep Allahın taktiri . Bu birşey değil problemleri olmadığı halde yıllarca bekleyen insanlar var kendine sıkıntı etme hiçbi zaman
Peki insallah benimde bebegim olur durmadan midem bulaniyor ama adet gunumu beklicem olmazsam ole test alcam

bi dr ya gidip oncesinde konrol olabilirsiniz belki hormonlarda bisey vardir ayni sekilde esinizin de kontrol olmasi gerek . bir de hamileliktenen az 3 ay once folikasit baslayin diyorlar ona basladiniz mi

X