Hamilelik belirtilerim ve testlerim

Evet canim gördüm ama kurumamı hamilelikmi anlaşılmiyo bak canim kendi testlerimi aticam belki bi yardimi dokunur
Bu testide bugun yapdim ,catlatma ignesinden 18 gun yumurtlamadan 16 gun gecdi

Eklentiler

• 20201125_102710.jpg
    20201125_102710.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 166
Buda benim ovülasyon testim 23 kası da başladım ilk teste saatler solda, adetimin ilk günü 8 son günü 14 kasım,, inşallah güzel haber vermek nasip olur bana da 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🐣🐣🐣🐣🐣

Eklentiler

• IMG_20201125_135109.jpg
    IMG_20201125_135109.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 162
Buda benim ovülasyon testim 23 kası da başladım ilk teste saatler solda, adetimin ilk günü 8 son günü 14 kasım,, inşallah güzel haber vermek nasip olur bana da 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🐣🐣🐣🐣🐣
5 yıllık evliyim, ilk kez ovülasyon testi kullandım kargodan 23 kasımda geldi ilk yaptığım t çizgisi c den koyu çıktı üst üste değerlendirdik bakalım kısmet ya 🐣🐣🐣🐣🐣

InsAllah bi kac gun sonra pozitif hamilelik testlerini goruruz canim 😘😘
Bikaç gün sonra çıkar mı ki ben daha yeni yaptım son testi şaşkınım şu an ayy keşke çıksa..inşallah tutturabilriz bu ay... Yakı da kullandım bugün tekrar yakı taktım hatta testi yaptıktan sonra tekrar taktım yumoşlar sıcak kalsın diye döllenmeye yardımcı olmak maksat ayy bu kadar uğraşıyoruz inşallah sonuç alırız

Bikaç gün sonra çıkar mı ki ben daha yeni yaptım son testi şaşkınım şu an ayy keşke çıksa..inşallah tutturabilriz bu ay... Yakı da kullandım bugün tekrar yakı taktım hatta testi yaptıktan sonra tekrar taktım yumoşlar sıcak kalsın diye döllenmeye yardımcı olmak maksat ayy bu kadar uğraşıyoruz inşallah sonuç alırız
A hayir canim tarihe bakmamisim 10 gunden erken yapma erken oldugu icin negatif cikiyor bizde yoktur deyip uzuluyoruz ,4-5 aralik yapmaya basla bence insallah guzel sonuclar alirsin canim 😘😘🤲

Merhaba arkadaşlar. Bu süreçte bu forumda o kadar çok araştırma yaptım ki ben de pozitifi görünce kendi sürecimi paylaşmak istedim araştıranlara umut olsun diye :)

Laboquick ovulasyon testiyle yumurtlamamı takip ettim 23 Ekim'de pik oldu 25 Ekim'de çatladı. O günleri değerlendirdik. 27 Ekim'de sol kasığımda ağrılar başladı. Gün geçtikçe şiddetlendi hatta 29 Ekim'de bütün gün yattım ani hareketlerimde çok ayakta kaldığımda yüksek yerlere uzandığımda aşırı sancım oluyordu. 29 Ekim resmi tatil olduğundan evdeydim sürekli uzandım. O günden sonra da her gün sancım oldu sabahları iyi kalkıyordum ama gün içinde (öğretmen olduğum için) sürekli ayaktayım ve ağrım artıyordu. Akşamları ayaklarımı uzatıp dinlenince geçiyordu.

Bunun yanı sıra 28 Ekim'de gögüslerim acımaya başladı, özellikle uçları. Gün geçtikçe arttı. Bu pazartesiden itibaren ( 2 Kasım) kıyafetlerim bile değse aşırı canım yanıyordu şüphelenmeye başladım o yüzden. Ayrıca bazı günlerde midem yanıyordu. Bunların dışında bir belirtim yoktu.

3 Kasım Salı günü yani yumurtlamadan tam 10 gün sonra iş çıkışı eve geldiğimde idrar testi yaptım (tuvalete gitmemiştim okulda) hayali bir çizgi çıktı yani böyle görmeye çalışırken kör oluyorsun :) İçime doğdu sanırım kalkıp kan vermeye gittim. Kanı verdim eve geldim nasılsa bir şey çıkmayacak diye. Çünkü BAT 8 Kasım Pazar günü yani adetime daha 5 gün vardı. Sonra telefondan internet sitesine girip sonucuma baktım 15 beta hcg ile kocaman POZİTİF yazıyordu :) Betam daha 15 iken idrar testinde o çizgiyi nasıl farkedebildim bilmiyorum. Ertesi gün yani BAT'a 4 kala sabah ilk idrarla test yaptım yine, zorla görülebilecek bir çizgi çıktı. Bu sabah (BAT'a 3 kala) yine ilk idrarla test yaptım bu sefer net görülebilen silik çizgi çıktı. Bugün iş çıkışı gidip kan vereceğim yine betam ikiye katlanmış mı diye.

Şu anda sol kasığımda sancı ve göğüs ağrısı dışında hiç bir belirtim yok. Zaten daha erken diğerleri için :)

Benim sürecim bu şekilde, inşallah herkes o çift çizgiyi görme mutluluğunu yaşayabilir ben hala hamile olduğuma inanamıyorum :)

Meleğini bekleyen ve bu süreçle ilgili soruları olan arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim bildiğim kadarıyla :)
Canım kaç haftalık keseyi gördün acaba ultrasyında benim kan sonucum 110,25 ama kese hala gözükmedi adetim 4 gün geçikti

Betan 2000 lere ulaşmadan keseyi göremezsin ki canım 100 çok küçük bir değer daha beklemen lazım.
Bide 100 değer kaç haftalık oluyor acaba bi bilgin var mı ?

4 gün gecikti benim sabah test yaptım

Eklentiler

• B4E553D5-C63E-4AD6-B79E-A35945FAC050.jpeg
    B4E553D5-C63E-4AD6-B79E-A35945FAC050.jpeg
    65,5 KB · Görüntüleme: 134
  • 163C4AAA-BC22-492D-BBF9-930D1A723C34.png
    163C4AAA-BC22-492D-BBF9-930D1A723C34.png
    606,8 KB · Görüntüleme: 132
X