Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

ya bacım sen çalışmalarını yap burda ne yapıyon başkasını kıskanmayalım çalışalım bizim de olsunn delikafadulden allah önce sana versin canım hiç bekletmesin kucağın bebişlerle dolsun. ama mutlaka bi kızın olsun. kaydirigubbakcemile5

cnm çok güzel konuşuyorsun en son çalışmayı ayın 29 unda yaptık kocam yurtdışında bende vize bekliyorum ama o tarihler fena değildi uygun gibi bakalım ya inşallah olur dua edin ne olur

canım burda herkez inan bebiş haberi alınca çok seviniyoruz bende dahil allahım hepimizin muradını hayırlısıyla versin işallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin amin amin amin :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

cnm çok güzel konuşuyorsun en son çalışmayı ayın 29 unda yaptık kocam yurtdışında bende vize bekliyorum ama o tarihler fena değildi uygun gibi bakalım ya inşallah olur dua edin ne olur

hayyırlısı canım inşallah olur fazla bekletmez seni kaydirigubbakcemile5 14 ekimde adet olcen galiba - bak hemen hesaplıyomm sırnaşık şey- tarih uygun gözüküyo ama hhaber vermeyi unutma halay çekcez ok? :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

ne demek ilk önce buraya yazıcam valla inan bu site gerçekten terapi sizlerde umarım Allah herkesin gönlündekini versin.geçen ay 15 inda hasta olmuşdum ama gerçekten hesap mükemmel

doğru diyon kızs ama ne edek burdan da birbirimizi bulduk la ona da şükür hihoyyyt hihoyyyt

vallahi bütün arkadaşlarıma sizi diyom kuduruyolaer iyiki girmişim burayada bu topiği açmışım nası mutluyum allahım sizler gibi iyilerle karşılaştırsın hepimizi sizi çok seviyom ben bugün duygu patlamsı yaşıyom adetimin ilk günü ya hormonlar hassas keraatlar durmuyolar herkezi sevesim var nası hormonsa budelikafaduldensenağlama

bir şey sorum çıkım izninizle acaba idrarda tortu gerçekten gebeliklemi ilgili kızlar?

hayır hayatım herkez öyle zannediyo benim şuan bile idrarımı bi plastik bardağa koysan hala tortun çıkar çoğu kadında vardırda farketmez dene bak bi kaç kere daha çıkar bazen çok az görünür bazende çok fazla göze batar hiç bir doktor gebelikte idrarda tortu varmı diye yorum yapmaz tortu olağan bişeydir ama her kadın her gün idrarını bardağa koyp bakmadığından faketmez cansüprizzzzz

bir şey sorum çıkım izninizle acaba idrarda tortu gerçekten gebeliklemi ilgili kızlar?

kalanlar öyle diyor. ya ben sana bi şey diycem ama sonrasından sorumlu değilim diycem oda olmaycak neyse ya diyim bak. ovulasyon testleri hamişliği ortaya koyuyor. b-hcg ile Lh hamilelik ile beraber salgılanıyor. yani ovulasyon testi ile çok erkenden öğrenebilirsin. ama gebelik testi ile aynı şelikde kullnılmıyor. örnek sabah ilk idrarda ovulasyon testi kullanılmaz çok sıvı alınmaz vs. vs. ama kesin değil diyim en azından adetine çok az bir süre kala öğrenebiliyorsun. ovulasyon testini kullanan arkadaşlar ne oluyo ben her gün yumurtluyorum galiba ya da testler bozuk sürekli koyu ikinci çizgi var diyorlardı akannehir meğer hamişlermiş. ama yumurtlama gününden geçmesi lazım. geç yumurtluyorsan olmayabilir. neyse ben bu yazıyı ortaya kodum isteyen alır kullanır isteyen kullanmaz sengözlerimebaksanab

hayır hayatım herkez öyle zannediyo benim şuan bile idrarımı bi plastik bardağa koysan hala tortun çıkar çoğu kadında vardırda farketmez dene bak bi kaç kere daha çıkar bazen çok az görünür bazende çok fazla göze batar hiç bir doktor gebelikte idrarda tortu varmı diye yorum yapmaz tortu olağan bişeydir ama her kadın her gün idrarını bardağa koyp bakmadığından faketmez cansüprizzzzz

bacının iki bebişi var- allah bağışlasın- ondan tecrübeli o diyosa doğrudur.

okk çok tşk ederim ii akşamlar yarın görüşürz dua edin 14 sinde süper haberlerle döneyim yarın görüşürz.

ayrıca şimdiye kadar hiç bir gebe arkadaşımda tortu var diye bi açıklama yapmadı çok akıntım var sümüksü uzayan beyazısı veya şefaf diyen çok ki bu doğru ama tortuyu kise söylemedi ayrıca doktora sosan bile onun gebelikle ilgisinin olmadığını söyler fakat şikayetçi olusanda araştır ve böylece konu kapanır yani tortu olayı fazla dikkate alınmaz bildiğice tabi farklı yorumlara açığım

mrhb bnmde sorum var gerçi bende testlerle kafayı yicem ama şimdi bnm sat 15ağustos 16 eylülden itibaren 3 güne bir b.hcg yaptırıyorum ve şöle ilerledi 196.203,283,365.795,1560 normallere göre 6 hafta bitmiş olması lazım ama bugün dr.a gittim vajinal ultrasona girdim kese göründü ama 4mm yani 3 haftalığa eşit ve dr. bozuk kese olabilir dedi b.hcglere devam tabi 15inde tekrar ultrason bakalım sen nediyosun bu konuda arkdşm ????

merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olacak cevap verirseniz sevinirim normalden erken adet olma gebelik belirtisi olabilirmi yani hamile kalıp üstüne adet olma gibi benim her zaman 27. olurken bu ay 19. gün oldu acil cevap çünkü ilaç bile kullanamıyorum şüpheden

merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olacak cevap verirseniz sevinirim normalden erken adet olma gebelik belirtisi olabilirmi yani hamile kalıp üstüne adet olma gibi benim her zaman 27. olurken bu ay 19. gün oldu acil cevap çünkü ilaç bile kullanamıyorum şüpheden

erken adet olma hamilelik belirtisi olmaz diye biliyorum ancak spiral veya ilaç ile kullandığında düzenin değişiyor bir kaç ay sonra kendine geliyor. hatta eşin korunmayı bıraktığında dahi düzen şaşıyor.zaten adet olmuşum diyorsun şüphelecen bi şey yok. ama düzen şaştıktan sonra daha rahat hamile kalındığına dair bir topik açılmıştı. yani gelecek ay hamile kalma şansın yüksek iyi değerlendir derim. opuyorumnanaktan

X