Gebeliğe Hazırlık Hamilelik belirtisi mi bilmiyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hasta12

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2022
152
53
23
Selamünaleyküm kızlar kadınlar size bir sorum olacak 21 şubatta adet oldum 25 şubatta bitti ondan sonraki günleri degerlendirdik iki güne bir ilişki oldu adetime daha ve ovulasyon dönemi olarak gösteriyor takvimde belirtileri de yaşıyorum kaşık ağrısı öyle şiddetli değil ama var goguslerim acayip ağrıyor bel ağrısı hafif var ve böyle iştahım arttı 13 14 gün oldu hemen belli olmaz biliyorum ama hissediyorum bu hafta doktor kontrolü var hormonlara felan baktircam. Korunuyorduk ama hap felan içmedim. Gebelik düşünüyorum, son iki üç gündür ara ara akıntı gelmeye başladı yumurta akina benzer. Sizce olmuş mudur öyle hissediyorum. Düzenli adet oluyorum 32 günde bir stres felan yasamazsam gecikme pek olmuyor adetime 15 gün var bas dönemesi ve baş ağrısı var ek olarak uykusuzluk ve sıcak basması da oluyor

Yani yazdıklarınız hem adet belirtisi hem gebelik belirtisi o yüzden anlamak çok güç, adet gecikince test yapın içiniz rahat etsin

Selamünaleyküm kızlar kadınlar size bir sorum olacak 21 şubatta adet oldum 25 şubatta bitti ondan sonraki günleri degerlendirdik iki güne bir ilişki oldu adetime daha ve ovulasyon dönemi olarak gösteriyor takvimde belirtileri de yaşıyorum kaşık ağrısı öyle şiddetli değil ama var goguslerim acayip ağrıyor bel ağrısı hafif var ve böyle iştahım arttı 13 14 gün oldu hemen belli olmaz biliyorum ama hissediyorum bu hafta doktor kontrolü var hormonlara felan baktircam. Korunuyorduk ama hap felan içmedim. Gebelik düşünüyorum, son iki üç gündür ara ara akıntı gelmeye başladı yumurta akina benzer. Sizce olmuş mudur öyle hissediyorum. Düzenli adet oluyorum 32 günde bir stres felan yasamazsam gecikme pek olmuyor adetime 15 gün var bas dönemesi ve baş ağrısı var ek olarak uykusuzluk ve sıcak basması da olu

Selamünaleyküm kızlar kadınlar size bir sorum olacak 21 şubatta adet oldum 25 şubatta bitti ondan sonraki günleri degerlendirdik iki güne bir ilişki oldu adetime daha ve ovulasyon dönemi olarak gösteriyor takvimde belirtileri de yaşıyorum kaşık ağrısı öyle şiddetli değil ama var goguslerim acayip ağrıyor bel ağrısı hafif var ve böyle iştahım arttı 13 14 gün oldu hemen belli olmaz biliyorum ama hissediyorum bu hafta doktor kontrolü var hormonlara felan baktircam. Korunuyorduk ama hap felan içmedim. Gebelik düşünüyorum, son iki üç gündür ara ara akıntı gelmeye başladı yumurta akina benzer. Sizce olmuş mudur öyle hissediyorum. Düzenli adet oluyorum 32 günde bir stres felan yasamazsam gecikme pek olmuyor adetime 15 gün var bas dönemesi ve baş ağrısı var ek olarak uykusuzluk ve sıcak basması da oluyor
Sabırla beklemelisiniz, olasılık Yüksek ama (sağlıkçıyım)

Kuaura bakmayın yeni üye oldum burayı anlayamadım o yuzden sizin msjinzn altına yazıyorum . anasayfaya Nasl yazabilirim acaba ben

Kuaura bakmayın yeni üye oldum burayı anlayamadım o yuzden sizin msjinzn altına yazıyorum . anasayfaya Nasl yazabilirim acaba ben
Canim üst tarafta kadınlar kulübüne tıkla sağ tarafta konu aç yeni mesaj gibi buton var konu aç ya da mesaja tıklayıp ogrenbilirsin🥰

Yani yazdıklarınız hem adet belirtisi hem gebelik belirtisi o yüzden anlamak çok güç, adet gecikince test yapın içiniz rahat etsin
Evet bende zaten gecikmesi bekleyip öyle test yapcam ama belirtiler belirgin olmaya başlayınca dedim herhalde vardır diye düşündüm ama bi umut işte 🤭

Adetinize 15 gün varsa yumurtlama dönemidir o
Hamile olma ihtimaliniz herhalde hemen regl biter bitmez yumurtlarsanız ancak olabilir
Gerçi yine de bu kadar kıaa sürede belirti vermezdi büyük ihtimalle
Psikolojik olabilir

Adetinize 15 gün varsa yumurtlama dönemidir o
Hamile olma ihtimaliniz herhalde hemen regl biter bitmez yumurtlarsanız ancak olabilir
Gerçi yine de bu kadar kıaa sürede belirti vermezdi büyük
Dediğiniz de olabilir bu hafta kadın doğuma gitcem zaten normal rutin kontrole orda çıkarsa çıkar çıkmazsa adet gecikmesi ile olabilir ama bende şey düşündüm acaba olabilir mi adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar olduğu okuduğum için yumurtlama döneminde olduğum içinde olabilir. Benim yumurtlama döneminde vücudumda goguslerim ve alt karnım agrimazdi adet olmaya yakın olurdu oda 5 gün önce felan onun dışında olmazdı anormal birsey o yüzden kafama takıldı

Dediğiniz de olabilir bu hafta kadın doğuma gitcem zaten normal rutin kontrole orda çıkarsa çıkar çıkmazsa adet gecikmesi ile olabilir ama bende şey düşündüm acaba olabilir mi adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar olduğu okuduğum için yumurtlama döneminde olduğum içinde olabilir. Benim yumurtlama döneminde vücudumda goguslerim ve alt karnım agrimazdi adet olmaya yakın olurdu oda 5 gün önce felan onun dışında olmazdı anormal birsey o yüzden kafama takıldı
Adet gecikmeden belirti yaşayan illa ki vardır
Ama 15 gün öncesinde değildir bence
Adete daha yakınkendir

İnsan hamilelik isterken her şeyi hamileliğe yorabiliyor
Sizi o açıdan anlıyorum
Ama şu an çok erken sizin döngünüze göre

Umarım en kısa zamanda hamile kalırsınız

Adet gecikmeden belirti yaşayan illa ki vardır
Ama 15 gün öncesinde değildir bence
Adete daha yakınkendir

İnsan hamilelik isterken her şeyi hamileliğe yorabiliyor
Sizi o açıdan anlıyorum
Ama şu an çok erken sizin döngünüze göre

Umarım en kısa zamanda hamile kalırsınız
Ayy teşekkür ederim bende o günü sabırsızlıkla bekliyorum düşünmemeye çalışıyorum ama elimde değil🥰🙈🙈

test yaptınız mı 🥰
Yaptım ama tekrar yapcam bat 9 gün vardı negatif çıktı suan 7 gün var yapsam mı yapmasam mı kararsızım ama bugün en sevdiğim yemeği yiyemedim çok kötü midem bulandı eşimin parfümü bana güzel gelirdi artık kokuyu alınca midem bulanıyor. İki gün sonra tekrar yapcam kaset tipi gebelik var acaba şimdi yapsam çıkar mı

Yaptım ama tekrar yapcam bat 9 gün vardı negatif çıktı suan 7 gün var yapsam mı yapmasam mı kararsızım ama bugün en sevdiğim yemeği yiyemedim çok kötü midem bulandı eşimin parfümü bana güzel gelirdi artık kokuyu alınca midem bulanıyor. İki gün sonra tekrar yapcam kaset tipi gebelik var acaba şimdi yapsam çıkar mı
Ayy batlarımız aynı umarım vardır 🌸 valla 10 gün önce de öğrenen var 10 gün sonra da 🤷‍♀️. Beklemedeyim ben de. İnşallah güzel haberler verirsin 🌸

Ayy batlarımız aynı umarım vardır 🌸 valla 10 gün önce de öğrenen var 10 gün sonra da 🤷‍♀️. Beklemedeyim ben de. İnşallah güzel haberler verirsin 🌸
Sen yaptın mı çıktı mı benim regl 23 olarak gösteriyor ilk denemede olmaz diye düşünüyorum ama umut işte şimdi tekrar yaptım bekliyorum bakalım 🥰🙈

Sen yaptın mı çıktı mı benim regl 23 olarak gösteriyor ilk denemede olmaz diye düşünüyorum ama umut işte şimdi tekrar yaptım bekliyorum bakalım 🥰🙈
Yok canım yapmadım. Reglim gecikmeden test yapmayacam diye kendime söz verdim ama yine de 2 3 kala dayanamam yaparım gibi geliyo 😄 olmaz diye düşünme güzel düşün güzel olsun ben 1 senedir uğraşıyorum umarım sen hiç böyle şeyler yaşamadan alırsın güzel haberini 🥰

X