Hamilelik ihtimali var mı sizce arkadaşlar?

Sbolastik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2018
15
2
31
Arkadaşlar merhaba özür dileyerek sitede bu şekilde bir çok konu var fakat kafamı toplayamıyorum 7 ay önce sevgilimle tam bir ilişki denemez ama bir şeyler yaşadık boşalma olmadı zevk suyundan korkuyorum adetlerim ilk üç ay bir iki gün önce oldu İlişkiden 35 gün sonra test yaptım negatif çıktı sonra bir hafta sonra predictorle yaptım yine negatif çıktı 3 hafta sonra tekrarladım 5 liralık testlerle yine negatif çıktı adetlerim de düzene girdi 28 günde bir olmaya başladı bu zamana kadar 7 kere idrar testi yaptım 6 kere adet oldum hafif kilolu bir kızım göbeğim çıktı gibi sanki göbek değilimin üst kısmında mideme biraz yakın kalp atışı hissediyorum çok korkuyorum sizce testler yanlış mıydı adet olmam falan kafam çok karışık. Tüm ihtimaller beni mi buldu diye düşünüyorum ama ilişki yaşamadık sürtünme gibi bit şey oldu sonra ıslak mendille sildim zaten

Burada 9 ay boyunca adet olanları da okudum hamilelik süresinde bu yüzden korktum ama testlerde hep negatifti

9 günlük hamileydim 9 gün.
Idrar testinde pozitif çikti. O adet olanlarin hepsinin testide pozitif cikiyor. Bu yuzden ustune gorme deniliyor. Yani hamile degilsiniz.

Arkadaşlar merhaba adetime 7 gün var 15 gün kala keskin kasık ağrıları,boğaz ağrısı,halsizlik,yorgunluk göğüs ağrısıve ayakta beş dakikada dursam bel ağrım var geceleri bile ağrıyor sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Alıntı

Test negatif çıkıyorsa nasıl hamile olabilirsin 7 Ay da 6 test yapmışsın illa biri pozitif çıkardı

Cocuk gibi soru.7 ay once ilişki hamile olsaydın simdi doğuma yaklaşmş olcaktin tabikide hamile değilsin ...😅

X