Hamilelik

Kderdyn

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
96
11
24
Merhabalar öncelikle ben kader yeni katıldım kadınlar kulübüne , lütfen yardımcı olurmusunuz bana ben 2 yıldır evliyim ve çocuk istiyorum ama birturlu olmuyor kist var dediler tedavi oldum kistten eser kalmadı şimdi sütün çok dediler onda da tedavi oldum o da bitti sonra yine bir tedavi işlemi gördüm bir ay sürdü ve sonrasında göbeğime iğne vuruldu ve bir iki gün sonra ilişkiye gitmelisin dedi doktor onu da yaptık ama ben yine regl oldum korkarım çocuğum olmiycaak şimdi adettim bitti fitil kullanmaya başlıyorum sizin bana önereceğiniz birşey var mı lütfen çok istiyorum bir çocuk sahibi olmayı...

Allah dilediğiniz gibi versin inşallah
Genel bi sorun görülmedi mi çok bu konuya yoğunlaşmakta iyi gelmiyor tedavinizi devam ettirdiğiniz doktor ne diyor

Allah dilediğiniz gibi versin inşallah
Genel bi sorun görülmedi mi çok bu konuya yoğunlaşmakta iyi gelmiyor tedavinizi devam ettirdiğiniz doktor ne diyor
Doktor yumurta çatlama iğnesi yaptı sonra bir aylık tedavim orda bitti daha da gidemedim 2yildir çocuk peşindeyim ama olmuyor işte 😞

Doktor yumurta çatlama iğnesi yaptı sonra bir aylık tedavim orda bitti daha da gidemedim 2yildir çocuk peşindeyim ama olmuyor işte 😞
Bi doktor kontrolüne girmeniz lazım gerçekten bi sıkıntı varmı tedavi gerekiyor mu öyle kendi kendine yılmayın özele güç yetmiyorsa devlete gidin oralarda ki doktorlar çok tecrübeli ama mutlaka durumunuzu öğrenin. Evet ben hamileyim inşallah dileyen herkese nasip etsin Rabbim

Bi doktor kontrolüne girmeniz lazım gerçekten bi sıkıntı varmı tedavi gerekiyor mu öyle kendi kendine yılmayın özele güç yetmiyorsa devlete gidin oralarda ki doktorlar çok tecrübeli ama mutlaka durumunuzu öğrenin. Evet ben hamileyim inşallah dileyen herkese nasip etsin Rabbim
Çok sevindim sizin adınıza ☺️Allah analı babalı büyütür insallah🥰🥰

X