Hamilelikte En Rahat İç Çamaşırı

Bursali92

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2020
148
139
Hamişler, bugün size yeni bi soruyla geldim. Hamilelikte en rahat iç çamaşırlarını nerden alıyosunuz? Hepimiz deneyimlerimizi burda paylaşırsak güzel olur diye düşündüm :KK200:

Ben hamileliğim boyunca hamile külodu giymedim. Lastiği tam midemin üstüne geldiği için rahatsız oluyordum. Onun yerine dikişsiz külotlardan giydim ve çok rahat ettim resmen yok gibiydi. Atlette de penye atlet kullandım. Hamileler için olanları da rahat oluyor normal olanlardan büyük beden olanları da. Tamamen senin tercihine kalmış.

Hamile külodunda çok rahat etmiştim bütün göbeği kaplıyor . Zaman geçtikçe bi sürü aldım hala da giyiyorum öyle rahat . E bebekte penye sütyenler var fiyatı da çok uygun emzirme için kullanılıyor . Çalışıyorsanız izne ayrılana kadar giydiklerinizin 1-2 büyük bedenini alabilirsiniz benim o kadar büyümemişti . Doğumdan sonra emzirme sütyeni kullandım sonra normal eskilere döndüm

Hamişler, bugün size yeni bi soruyla geldim. Hamilelikte en rahat iç çamaşırlarını nerden alıyosunuz? Hepimiz deneyimlerimizi burda paylaşırsak güzel olur diye düşündüm :KK200:

Ben xl normal camasir aldim gayet te rahatti hic hamile camasiri almadim

X