Hamilemiyim, hamilemisiniz

DM0111

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2015
322
447
37
Merhaba arkadaşlar bizde 1 senedir hamile kalmak için uğraşıyoruz. Bir kaç doktora gittim sorun yok dediler. Hormon hapı verdiler onu kullandım. Bir sene önce 8 haftalıkken kalp atışı durduğu için aldırmak zorunda kaldım. Sonrasında adet düzenim aynı olmasına rağmen kanama miktarı v adet günüm azaldı.:KK43: şimdi adetime 4gün var gögüslerim şişti ve acıyor, grip oldum vajina girişinde kaşıntım var ve dün gece baş ağrısından duramadım. Yarım ağrı kesici içtim ve yarım saat sonra kustum. Acaba hamile olabilirmiyim bunlar bi belirtimi yoksa psikolojik olarak mı etkileniyorum. Cevaplarınızı bekliyorum hanımlar. :110:

Dayanamadım gidip test alıp yaptım kızlar sanırım hamileyim. İkinci çizgi silik çıktı. Daha 4gün var ama hem heyecanlı hemde korkuyorum yine kaybetmekten. Allahım hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

Hanımlar birde siz bakın test sonucum. Böyle olupta sonra negatif olan varmı yada dahada koyulaşırmı. :110:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 211
canım ilk 5-10 dakikadan sonra koyulaşırsa dikkate alınmıyor. ilk 5-10 dakikada mı çektin resmi?

X