Hamilemiyim

Aşırı korkuyorum kafayı yemek üzereyim, buraya yazdım dalga geçen mi olmadı, aşırı kafama takıyorum
Kendine zarar veriyorsun lütfen rahatla inşallah evlendiğinizde aratmasın rabbim inan ki o daha zor ama şimdi rahatla ve en güzel zamanlarını zehir etme gebelik yok tecrübeler konuşuyor burda olsa şimdiye kadar bir şekilde çoktan belli ederdi

Merhabalar
3 4 gündür baş dönmesi ve sürekli uyku hali yaşıyorum adetime 4 gün varken belirtilerden şüphelendim ve test yaptım fakat testi unuttuğum için yarım saat sonra falan hatırlayıp baktığımda çizgi vardı bugğn tekrar yaptım yine aynı çizgi çıktı önce silik gözle zor görülüyor daha sonra koyulaşıyor diğerinde hiçbirşey çıkmıyordu gebelik var mı acaba çok kan verdim bebek için ümitlenmek istemiyorum çok bekledik. Resimlerde ki son ikisi en son yaptıklarım Eki Görüntüle 2931576 Eki Görüntüle 2931577
Kan testi vermeniz daha sağlıklı olur kan testi verin bence 🙏🏻

Canım şimdi o bütün stresi bütün moral bozukluğunu at çünkü kesinlikle hamile olamazsın. Sana açıklama yapılmaz tıp'i yok etmen gerekiyor hamile olman için. O kadar kolay değil. Şimdi ilişkiden en kötüsü 20 gün sonra hadi bilemedin 25 gün sonra kaset test yapsan hamile olduğunu ortaya çıkar. Senin bu yaşadigin sadece stresten kaynaklı kadın hormonu çok çok hassas . Ayrıca şu sürtünme olaylarını bir kenara bırakın bekleyin evliliği
Evet biliyorum yaptığım çok büyük bir hata ama gerçekten çok pişmanım, aşırı kafama takıyorum

Kendine zarar veriyorsun lütfen rahatla inşallah evlendiğinizde aratmasın rabbim inan ki o daha zor ama şimdi rahatla ve en güzel zamanlarını zehir etme gebelik yok tecrübeler konuşuyor burda olsa şimdiye kadar bir şekilde çoktan belli ederdi
Benim korktuğum meme ucumda hafif beyazlık var birde mememde arada ağrı oluyor yanma oluyor ucunda ondan korktum.

Hamilelik olduğu zaman memedeki kahverengi lik daha çok artar canım ayrıca o kadar hassas olur ki dokunamazsın bile gebelik le ilgili değil
Şey ben çok baskı yaptım mememe bastırıp durdum acaba ağrıyor mu diye ondan da olabilir mi

Şey ben çok baskı yaptım mememe bastırıp durdum acaba ağrıyor mu diye ondan da olabilir mi
Evet ondandır bide meme ucunda zaten beyazlık olur temizlersin yine oluşur oynamayın kafanızdan hamileligi atın gönlünüz rahat olsun. Bide o kullandığınız ilaçtan dolayı adet düzensizliği yaşıyorsun

Merhaba, , konuyu hemen özet geceyim, benim ağustosun 21 inde sürtünme yoluyla bir ilişkim oldu, ama hiçbir şekilde vajina üstüne ve içine boşalma olmadı, sadece zevk suyundan korktuk. Nişanlım başka bir yere boşaldı sonra vajinama sürttü bende korktum acaba tam ıslak mendille sildimi diye şüphe ettim hemen 1 saat içinde ertesi gün hapı alıp içtim. Bu arada ilacın adı (ERTES72). İlacı içtikten 5, 6 gün sonra ilacın yan etkisi olan ara kanamam oldu, kahverengili, kırmızılı. O süreçte yine ilacın yan etkisi olan mide bulantısı, kasık ağrısı, meme hassasiyeti oldu. Meme hassasiyeti ilacı içtikten 2 hafta sonra başladı, ama ben çok stres yaptım, aşırı kafama taktım. İnternetten hamilelik belirtilerine bakıyordum, hemen 1 saat içinde o belirti başlıyordu, kafayı yemek üzereydim. Her neyse yan etkisi 1 aydan fazla sürdü ilacın. Geçen ay eylülün 7 sinde de 5 gün süren kanamam oldu ama çok az az geldi, ilk iki gün pıhtılı geldi idrarimi yaparken de geldi pıhtılı ama korktum acaba yerleşme kanaması mı diye. Sonra ben bu olay olduktan 28 gün sonra eczanede satılan idrar testinden yaptım negatif çıktı, yine aralıklarla yaptım negatif çıktı. O olay olduktan 45 gün sonra yine yaptım negatif çıktı. Şimdi de geçen hafta perşembe günü yani ekimin 7 sinde yine kanamam oldu, geçen ayda eylülün 7 sinde kanamam olmustu. 5 gün sürdü kanamam yani reglım. Aynı adetim gibi kahverengili geldi sonra kırmızı pıhtılı gibiydi Hamilelik olabilir mi bu şekil???? Risk var mııı ??? ( bir de benim meme ucumda hafif beyazlık var, ben çok kendimi dinledim o süreçte, bastırdım mememe falan acaba acıyor mu diye, internete de baktım, meme ucu beyazlaması ya hamilelikte süt kanalı olurken oluyormuş, ya hormonlardan dolayı, hormon ilaçlarından dolayı, birde memeye baskıdan, lütfen cevap verin ?? Risk var mı , Bir de ben 2 gün önce reglim bitti sabahı erken gebelik testi yaptım negatif çıktı, o olay olalı 53 gün oldu ve 53 günde gebelik olsaydı idrarda çıkarmi
Gebelik Yok içini ferah tut aldigin ilacdan ve yasadigin stresden ola bilir anlatımların 😉 daha dikkat olun derim 😊

Ay ilk ve sondu pazartesi özele kadın doğuma gidicem, ama çok utanıyorum ve korkuyprcanım benim ne kadar çok stres yapmışsın öyle kolay değil bi rahatla kurban olduğum
Canımm bnm ne kadar çok stres yapmşsın bi rahatla öyle kolay değil gülüm hamile kalmak, sürtünmeyle hamile kalınmaz hamile olsan şimdiye testler çift çizgi gösterirdi.

53 gün geçmiş aradan hamilelik olsaydı çıkardı tabiki öyle kolay olmaz hamilelik sıkıntı etme kendine yaşadığın herşey psikolojik eminim rahatla evlendiğinizde daha iyi anlarsın biz aylarca denedik daha yeni bebişimiz oluyor korkma ve rahatla kenine de zarar verirsin böyle gebelik falan yok yaşadığın herşey psikolojik
Merhaba ilk bthcg kaç cıktı ve adetten oncemı sonramı yaptınız önceyse kac gün önce

Adetten 5 gün önce yaptım ve beta HCG 3.93 çıktı 1 hafta sonra tekrar yaptırdım ve yükseldi şimdi 7 haftaligim
Yaa darısı basıma bende kac gundur mahfoldum adetten 3 gün önce 8.64 cıktı kesin kimyasal diye birgün sonra bidaha kan verdm yani adete 2 gün kala 25 cıktı inşAallah bebişlermiz bizi hic bırakmaz kucagımıza almak nasıp olur

Yaa darısı basıma bende kac gundur mahfoldum adetten 3 gün önce 8.64 cıktı kesin kimyasal diye birgün sonra bidaha kan verdm yani adete 2 gün kala 25 cıktı inşAallah bebişlermiz bizi hic bırakmaz kucagımıza almak nasıp olur
Peki kan vermeden önce evde test yapmış mıydınız hiç merak ettim

Peki kan vermeden önce evde test yapmış mıydınız hiç merak ettim
Evet yapmıştım adete 3 hün kala bayaaaaa baya belirtilerim vardı bende dayanamadım akşam dogru yaptım hatta alta foto eklıycem çok silik hatta hayalet çizgi cıktı fotoda belli olmaycak kadar silk ve renksiz ilk 5 dk da oldu

Eklentiler

• IMG_20211029_081410.jpg
    IMG_20211029_081410.jpg
    217,7 KB · Görüntüleme: 47
Ertesi sabahta yine ilk idrarımla değil (((çünkü belirtilerim arasında sık idrara çıkmasa var hatta bir damlayı bile tutamıyorum patlıycak gbi oluyorum))) ikinci yada üçüncü idrarla test yaptım oda bu sekilde cıktı fotoda cansız duruyor ama esastada silik olmasına ragmen daha pembe ve belirgindi buda adete 2 gün kala

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-29-08-16-56-71.jpg
    Screenshot_2021-10-29-08-16-56-71.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 36
Ertesi sabahta yine ilk idrarımla değil (((çünkü belirtilerim arasında sık idrara çıkmasa var hatta bir damlayı bile tutamıyorum patlıycak gbi oluyorum))) ikinci yada üçüncü idrarla test yaptım oda bu sekilde cıktı fotoda cansız duruyor ama esastada silik olmasına ragmen daha pembe ve belirgindi buda adete 2 gün kala
Maşallah canım sağlıcakla kucağına al güzel bir duygu olmalı hissedip test yapıp pozitf çıkması 🥰

X