Hamilemiyim

Sudeyksl

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2022
70
15
19
Mrb bisey sorucaktim bilgisi olan varmi yada basina gelen adetime daha bes gun var ama hamelilik belirtileri baya var dun kan testi verdim ama 0.5cikti ondan oncede erken gebelik testi yapmıştım cok asiri derecede silik cikmisti sizce gebelik varmi yokmu yada kan testi icin biraz daha mi beklemeiyidim

Adetin geçince yapsan daha iyi, erken gebelik testleri yanıltıcı olabiliyor , beni yanıltmadı ama yanilanlar var

Var tatlim

0,5 ise sonuç negatif demek ama 5 gün öne sonuç çıkmayabilir, biraz daha bekleyin regl olmazsanız baktırın tekrar, hayırlısı olsun

Benimde adetime 3 gün var ilk hafta bi kasıklarda agrı ve sanki adet agrılarına benzer agrılar yaşadım ama merak ediyorum baya korkuyorum da negatifi görmekten

Canım kan testi yaptir cikar kanda ben adet oldum ama öncekiler gibi olmadim az az akti ama oldum en iyisi kan testi yaPtir

Erken gebelik testi var cnm ondan al yap o kesin bilgi veriyo ben ilk dusuk yapmadan once onunla öğrenmiştim hamile oldugumu

Erken döllenme geç döllenme mevzuları olduğu için biraz daha bekleyin ben adetime 5 gün kala öğrenmiştim ilk övülasyon testiyle daha sonra erken gebelik testi en son kanla kesinleşti hakkınız da hayırlısı olsun inşallah

Adet gunum bi gun gecti onda sonra oldum ama hic normal adet gibi olmadim kanamam az az geldi bes gun boyunca oyle tekrarladı normalde cok agrim Urdu bu sefer cok hafif oldu bende anlamadim

Adet gunum bi gun gecti onda sonra oldum ama hic normal adet gibi olmadim kanamam az az geldi bes gun boyunca oyle tekrarladı normalde cok agrim Urdu bu sefer cok hafif oldu bende anlamadim
Ben onu geçen ay yaşadın çok garipsedim ve ben 7 gün regl görüyorum ve çok yoğun kanaman olur geçen ay azar azar pıhtısız oldun ve bittim sanırım vücut bebek alıyordu sizinde bu ay olmazsa birdaha ki ay inşallah tutar

Peki hamile mi ciktiniz yani kb ama tam anlayamadim dediginizi hamile mi olabilirim

Peki hamile mi ciktiniz yani kb ama tam anlayamadim dediginizi hamile mi olabilirim
Ben sizin gibi yaşadığım zaman hamile değildim (geçen ay olmuştu) bu ay hamileyim mesela reglim 26 günden 28 çıktı daha sonra 33 güne ve arkasından hamile kaldım

Ben sizin gibi yaşadığım zaman hamile değildim (geçen ay olmuştu) bu ay hamileyim mesela reglim 26 günden 28 çıktı daha sonra 33 güne ve arkasından hamile kaldım
Gecen ay nasıl yaşamıştın acaba benim 29 temmuzda batım vardi, ama 16 sinda leke geldi 26 sina kadar ara ara leke geldi hic cogalmadan agrisiz hicte böyle olmazdi

Gecen ay nasıl yaşamıştın acaba benim 29 temmuzda batım vardi, ama 16 sinda leke geldi 26 sina kadar ara ara leke geldi hic cogalmadan agrisiz hicte böyle olmazdi
Ben 7 gün regl oluyorum bu sefer 4 gün sürdü pıhtısız kanamam vardı illaki olurdu pıhtı bende birşeyler ters gidiyor dedim kendi kendime bu ayda öyle olsaydım doktora çıkıcaktım

Ben 7 gün regl oluyorum bu sefer 4 gün sürdü pıhtısız kanamam vardı illaki olurdu pıhtı bende birşeyler ters gidiyor dedim kendi kendime bu ayda öyle olsaydım doktora çıkıcaktım
Bende ayni sekilde tek farki 10 gun oldum ama leke tarzinda 1 gun oluyosa bir gun olmuyodu, gun dedigimde sabah pecete koyuyodum ped hile degil hafif leke geliyodu aksama kadar yok , ertesi gunde yok , sonra ki gun az geliyo bu aralarda yumurtlama oluyodur diye iliskie girmistim 2 gun once silince peceteye hafif pembemsi bi leke geldi bi daha yok sun hic bisey gelmedi adetimde gecikti sanirim geçen ay duzenim sasinca ne zaman adet olacaktim karisti ama 2 gun gecikti gibi

Hiç öyle başıma gelmedi canım ne desem yalan olur bence bir doktora görün doktorla haraket edin çok daha sağlıklı olur hem bir sıkıntı varsa hemen kontrol altına alır doktorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…