Hamileyim Eşim Kötü Davranıyor

PudraPembesi34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
196
59
Mrb kızlar hamileyim ve bu bizim ilk bebeğimiz olcak inşallah. Eşim çok küfürlü konuşmaya başladı ara sıra şakalaşırdık ama bu kadar değildi. Askerlik arkadaşıymışım gibi çok ağır küfürler ediyor. Dün canım birşey çekti dışarda yemeye gittin evin yakınlarında zaten aradı meşgule attım self servisti geri aradım nerdesin bilmem ne diye çok çok ağır küfürler etti. Eve geldi gene öyle. Gece yatakta bağırdım bende çok sinirli bi insanım altta kalmıyorum yani bidaha bana böyle konuşursan çok kötü olur biliyosun beni dedim ve cvp vermedi hiç ses yok cimcikliyim dedim ama ztn acıtmadan dürtüklemek gibi ellerimi öyle sıktı öyle sızladı ki gene küfür etti yattı. Gözlerimden yaşlar süzüle süzüle uyuya kalmışım öyle. İçime çok atıyorum. Ben hamileliğimi böyle hayal etmemiştim.. aklıma geldikçe içim cız ediyor içim içimi yiyor

Mrb kızlar hamileyim ve bu bizim ilk bebeğimiz olcak inşallah. Eşim çok küfürlü konuşmaya başladı ara sıra şakalaşırdık ama bu kadar değildi. Askerlik arkadaşıymışım gibi çok ağır küfürler ediyor. Dün canım birşey çekti dışarda yemeye gittin evin yakınlarında zaten aradı meşgule attım self servisti geri aradım nerdesin bilmem ne diye çok çok ağır küfürler etti. Eve geldi gene öyle. Gece yatakta bağırdım bende çok sinirli bi insanım altta kalmıyorum yani bidaha bana böyle konuşursan çok kötü olur biliyosun beni dedim ve cvp vermedi hiç ses yok cimcikliyim dedim ama ztn acıtmadan dürtüklemek gibi ellerimi öyle sıktı öyle sızladı ki gene küfür etti yattı. Gözlerimden yaşlar süzüle süzüle uyuya kalmışım öyle. İçime çok atıyorum. Ben hamileliğimi böyle hayal etmemiştim.. aklıma geldikçe içim cız ediyor içim içimi yiyor
Eşin çok terbiyesiz ve saygısız sana daha çok merhametli davranması gerekiyor bravo valla hakmı bu :sinirli:

Hamilesin ne yabilirsin ki belki sen farkında değilsin ama hormonların hasaslaştırmıştır seni seni rahatsız etmeyen şeyler rahatsız etmeye başlamış belki elinde olmadan yansıtıyor sana bu durumu bence biraz daha sakinleşin herşey düzelir bebeğini düşün Can'ım sağlıkla kucağına alırsın umarım

Bak canim hamilesin bebegini de üzme. Bence bir süre uzak durun. Zira ne senin ne de bebeginin sagligi pek iyi olmaz.
Esine de Allahtan merhamet diliyorum. .

agir kufur ne demek ya!? hem de ese! hayat arkadasisiniz siz onun, ne buyuk terbiyesizlik! hamile halinizle bu muameleye maruz kalmak zorunda diilsiniz hic. ben bir dakika daha tahammul etmez kapiyi ceker giderdim

Ya bayanlar aslında demek istemiyordum. Ama benim aklıma birşey geliyor. Biz 20 haziran 2014 tarihinde evlendik. Ve açık konuşmak gerekirse hiç korunmadık.. 6 ay önce bi hamile kaldım oda çok erkenden vücut geri attı gelişememiş. Şimdide hamileyim. Sorunun kendisinde oldugunu falan düşünüyodu. Hamile oldugumu öğrendiğimden beri çok değişik davranıyor. Normalda çocukları hayvanları çok severiz ikimizde. Hani gaddar biriside değil. Acaba anne olmak istediğim için yanlış birşeyler yaptıgımı falanmı düşünüyor? Ne kuruyor kafasında? Ama yanlış giden birşeyler var gerçekten. Buzamana kadar hiç doktora gelmedi bile. Yarın gidicem gelmesini söyledim tavır aldım haftalar önceden gelicekmi merak ediyorum.. ama bi sorun olduğu kesin. Yada ben çok ilgileniyorum evde sıkılıyorum ona sarıyorum diye ilgidenmi bıktı napmam gerekiyor kafam allak bullak oldu

Ya bayanlar aslında demek istemiyordum. Ama benim aklıma birşey geliyor. Biz 20 haziran 2014 tarihinde evlendik. Ve açık konuşmak gerekirse hiç korunmadık.. 6 ay önce bi hamile kaldım oda çok erkenden vücut geri attı gelişememiş. Şimdide hamileyim. Sorunun kendisinde oldugunu falan düşünüyodu. Hamile oldugumu öğrendiğimden beri çok değişik davranıyor. Normalda çocukları hayvanları çok severiz ikimizde. Hani gaddar biriside değil. Acaba anne olmak istediğim için yanlış birşeyler yaptıgımı falanmı düşünüyor? Ne kuruyor kafasında? Ama yanlış giden birşeyler var gerçekten. Buzamana kadar hiç doktora gelmedi bile. Yarın gidicem gelmesini söyledim tavır aldım haftalar önceden gelicekmi merak ediyorum.. ama bi sorun olduğu kesin. Yada ben çok ilgileniyorum evde sıkılıyorum ona sarıyorum diye ilgidenmi bıktı napmam gerekiyor kafam allak bullak oldu
Nasıl yanlış bir şey yapabilirsiniz ki?
Prezervatif mi deldiniz?

senin şahsına senin ailene küfür ediyorsa aynı küfürü sende ona et bak bakalım ne yapıyor , devam ederse sende et çok rahatlarsın ,

meselaa ; seni doguran ananın yedi sülalesinin kom kabilesini diye devam et

hahahah

Bende ona karşılık verdim zatende istemiyorum böyle olmak hele bide bebek bekliyoruz bebeğimiz olcak. Hadi eskiden küçük kiçük şakalaşırdık oda liseye üniversiteye giderken kalan bir alışkanlıktı ama onları. 15 bin katı oldu hamileliğimden beri bi enteresan davranıyor

Nasıl yanlış bir şey yapabilirsiniz ki?
Prezervatif mi deldiniz?

Yok öyle değil 2 senedir denedik denedik olmadı aslında o istiyordu ben istemiyodum yeni evlendik az daha geçsin diye ama onuda kıramıyodum sonra zaten denemeler sonuç vermediğini fark ettik. İşte yılbaşında bir kere hamile kaldım ondada düşük yaptım. Şimdi gene hamileyim. Doktora gitmemiştik bizim çocugmz olmuyor sorunmu var diye. Ama hep kafasında kuruyodu bende sorun var herhalde diye. Şimdide hamile kalınca tribemi girdi naptı hani 2 senedir denedik olmadı şimdi oldu diye onu demek istedim. Erkek aklı işte

X