Hamileyim, eşim uykusunda istemsiz hareketlerde bulunuyor, bazen saldırganlaşıyor

Çok geçmiş olsun. Bence de terapi gorse faydası olur. Regresyon terapisi veya başka terapiler gibi hipnoz gibi şimdi hepsi aklıma gelmedi.
aynı düşüncedeyim ..
İlaç tedavisi dışında içinde kalan endişe korku ve travmaları iyi bir psikolog ile anlatıp kurtulmalı uyudugu zaman bilinç altı devreye giriyor o an gordugu baktıgı dokundugu siz değilsinizdir istemsizce bunu yapıyordur yazınızın ifade şeklinden naif ve sevecen biri olduğunuz aşikar eşinizde en az sizin kadar güzel ve iyi bir insandır mutlaka .. hayat seçilmemişleri yaşatma konusunda muhteşem .. çocuklarınız aileniz en cok eşiniz için ilaç dısında yukardaki arkadasın dediği teknikleri veya benzerlerinden yararlanmanız gerekir sevgiler acil şifalar diliyorum Kizilbodur

Evet çok güzel anlatmışsınız. Muhtemelen öfkeyi isyani stresi bastırdığı için bilincaltiyla tepki veriyor

Çok geçmiş olsun. Bence de terapi gorse faydası olur. Regresyon terapisi veya başka terapiler gibi hipnoz gibi şimdi hepsi aklıma gelmedi.
Öneriler için çok teşekkür ederimm Terapiyi ben de düşünüyorum, konuyu henüz ona açmadım. Uykusundaki hareketliliği hala devam ediyor. Ben hala geceleri sıçrayarak uyanıyorum. Sanırım benim de ihtiyacım var.

Geçmiş olsun. Çok zor bir durum ikiniz için de. Çok eskiden tanıdığım biri benzer şeyler anlatmıştı. Eşi ile ilgili. Şizofren tanısı konduğunu söylemişti. Tedaviyi aksatmayın.
Teşekkür ederimm evet eşime de yıllar önce şizofren tanısı konulmuş yok bu saatten sonra tedaviyi aksatma, bırakma gibi bir şey sö konusu olamaz. Hem evliliğinin, hem çocuklarımızı düşünmek zorundayız

Teşekkür ediyorumm size de çok geçmiş olsun. Yazdıklarınız cidden içimi rahatlattı. Doktoru mutlaka araştırıcam. Çok sağolunn

Çok çok kötü bi durum korkutucu. Kesinlikle iyi Bi doktor bulup tedavi olsun eşin. Sana veya bebeklere zarar verebilir uyku halinde Allah korusunn. Rabbim sana sabır eşine de şifa versin en kısa zamanda bol bol dua oku canım

Umarım artık daha fazlasını yaşamayız, umarım bebeğime istemeden zarar vermem. Ebet ben de ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Günlerdir deliksiz bi uyku uyumadım. İlaçlarını düzenli kullanıyor ama yatakta dönerken kazara göz göze gelsek ben çığlık atıyorum. Sürekli sürekli uyanıp ona bakıyorum. Belli etmemeye de çalışıyorum ama hem bi şey daha olur mu korkusu, hem bunları içimde yaşamak beni artık yormaya başladı

Gecmis olsun. Çok üzüldüm yaşadıklarına, her ikiniz içinde zor şeyler. Geceleri korku içinde uyumakta ömür boyu olmaz. Hem ilaç hemde terapi alsın. Belki bu şekilde biraz daha rahatlar.
Teşekkür ederimm. Terapi konusunu açıcam eşime.

Çok teşekkür ederimmm. Güzel sözleriniz için de ayrıca teşekkürlerrr evet kesinlikle hiçbirinde kendinde olmuyor, ne yaptığının farkında değil. Doktoru demiş ki yakın zamanda bi travma geçirdin mi? Hayatımızdaki en büyük değişiklik benim gebeliğim. Bu çocuğu da çok isteyerek yaptık. Ne oldu bilmiyorum. Belki de sadece o gece denk geldi, içinde hep yaşıyordu. İlaç dışında terapi, tedavi hepsini araştırıcam, artık ne gerekiyorsa neye ihtiyacı varsa.

Çok teşekkür ederimmm. Emdr yi duymuştum ama hiç detaylı araştırmadım. Bunu da biraz araştırayım. Çok sağolun

Eşiniz gönüllü olarak tedaviye koşmuş, bu güzel bir adım, isterseniz bir kaç gün ayrı yatın, ilaçlar işe yarayacaktır mutlaka, eşiniz tedavi olmak istiyorsa mutlaka düzelecektir. Allah tekrarını göstermesin inşallah

Şizofren tanısı kondu mu

Evet en azından durumun farkında diyorum. O da artık böyle şeyler yaşanmasın istiyor. Bu bile şükür sebebim. Umarım tekrar yaşanmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…