HAMİLEYİMM❤️Belirtilerimi paylaşmak istedim

Mevi55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
202
87
Bugün hamile olduğumu öğrendim:) umutsuzdum çünkü çikolata kistim vardı adetlerim düzensizdi. 4. kez çatlatma iğnesi olmuştum. Ama yine de artık o umutsuzluk içime işlemişti çünkü 1 yıla yakın deniyoruz. Belirtilerime gelince; şuan 4 hafta 3 gün görünüyor hamileliğim. Yani daha yeni. 5 gündür adetim gecikti. Sadece adet belirtilerim oldu. Göğsümde hafif bir acı karnımda guruldama ve adet olacağınızı hissettiğinizde çok hafif alt karın ağrısı olur ya aynen öyle. Bulantı baş dönmesi falan hiç olmadı, ki benim bünyem hassas ben o belirtileri aradım hep bu zamana kadar hiçbiri olmadı. Hatta bugün doktor bana ikiz olabilir dedi iki tane kese göründü ve ailelerimizde hiçbir şekilde ikiz geni yok :) Rabbim ol deyince oluyor sormak istediğiniz ne varsa seve seve yardımcı olurum

Umut oldun hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende de var çikolata kisti özel olarak yiyip içtiğin bişey oldu mu ay bana da dua et nolur

Umut oldun hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende de var çikolata kisti özel olarak yiyip içtiğin bişey oldu mu ay bana da dua et nolur
İnşallah Rabbim isteyen herkese ve sana nasip etsin İlk gittiğim doktor ameliyat olman lazım çocuğun olmaz dedi ameliyattan sonra olabilir dedi çok üzülmüştüm. Sağ yumurtalığımdaydı ama hiç bilmiyorum boyutunu büyük olduğunu biliyorum sadece. Sonra başka bi doktora gittim bu şekilde hamile kalman mümkün sol yumurtalığında hiçbir problem görünmüyor dedi ve çatlatma iğnesi tedavisine başladı. Bu 4.kez oluşumdu ama umudumu yitirmek üzereydim. Hatta bu ay da adet olursam rahim filmi çektirmeyi düşünüyordum. Bu süreçte yemek konusunda hiçbir şeye dikkat etmedim açıkçası

Benim de solda 4cm sağ çok şükür temiz hsg çekildim 3 ay önce onda da sıkıntı çıkmadı doktorlar bana da mümkün diyo ama henüz gebelik elde edemedim klomen mi kullandın sadece çatlatma iğnesi mi

İkisini de kullandım. Benim sol yumurtalığımda sıkıntı olmadığı için doktor ilişki sonrası sol tarafına yat dedi. Buna dikkat ettim. Sana çatlatma iğnesi falan denmedi mi

Zaten kesin sonucu kan testinde
aldığımız için idrara gerek duymadım
İyi yapmışsın bende her yaptıgmda hüsrana ugruyorum hormon testlerim güzel cıktı eşim gidecek sperm testine yarın bakalım benim iki gün var negatif cıktı 7 aydır olmuyor hiç korunmadım artık hayal kırıklıgına ugramaktan yoruldum acaba kime ne yaptım diye kendimi suçluyorum Allah beni cezalandrıyor belkide diyorm

İkisini de kullandım. Benim sol yumurtalığımda sıkıntı olmadığı için doktor ilişki sonrası sol tarafına yat dedi. Buna dikkat ettim. Sana çatlatma iğnesi falan denmedi mi
Henüz değil canım geçen ay başladım yumurta takibine önce klomensiz bakalım dedi doktorum solda yani kistin olduğu yumurtalıkta 19mm gelişip kendiliğinden çatladı gördük hatta ilişki önerdi değerlendirdik gebelik beklerken lekelenme oldu tekrar gittim gebelik Yok ultrasonda 25mm başka yumurta gelişmiş çatlamamış. Doktorum da üzüldü keşke takibe devam etseydik diye hatta. Bir hafta sonra gittim o yumurta 15mm olmuş ben onun kistleşmesinden korkuyordum soğan kürü yaptım 11 gün yaptım. 10 gün erken adet oldum şimdi adetliyim bittikten sonra gidicem tekrar takip ettiricem şimdi düzen değiştiği için bu adette gitmedim. Doktor düzene oturtalım tekrar klomene başlıcaz dedi bakalım işte düzenim değiştiği için başlayamadık ay çok sevindim ama senin adına çikolatalılar hamile kalınca kendim kalmış gibi seviniyorum :)

Neden öyle söylüyorsun canım dua et cezalandırmak ne demek sabırlı ol Allah mükafatlandıracak bizi de inşallah

Böyle düşünmeyin ben hiç isyan etmedim hep Allah’ım vardır bir bildiğin dedim. Ki öyle de zaten. Dua edin Rabbimden hayırlısını isteyin. Bu dünya imtihan dünyası bize de hakkıyla sabretmek düşüyor. Rabbim hayırlı zamanda bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Çok teşekkür ederim canım inşallah en yakın zamanda sen de alırsın mutlu haberini

M Mevi55 Öncelikle hayırlı olsun sağ sağlim kucağınıza almak nasip olsun Akıntınız var mıydı acaba ? Testte ne zaman belli oldu bu arada

M Mevi55 Öncelikle hayırlı olsun sağ sağlim kucağınıza almak nasip olsun Akıntınız var mıydı acaba ? Testte ne zaman belli oldu bu arada

Çok teşekkür ederim aminn akıntım beyaz ama sulu bir şekildeydi bazen de şeffaf hafif yapışkan şeklindeydi. Önceleri hep idrar testi yapıp sonuç alamayınca mutsuz olurdum her ay yine de hemen idrar testi yapardım ama sonuç hep negatifti. Bu ay bilerek yapmadım üzülmeyim diye o yüzden direk kan tahlili yaptırdım. Adetim 5 gün gecikmişti. bugün yani 5.günümde kan testi yaptırdım

Canım kaç çıktı hcg onu soracaktım unuttum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…