HAMİLEYİMM❤️Belirtilerimi paylaşmak istedim

Öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin acaba sizde beyaz akıntı geldi mi ben bu ay kuru incir kurune başladım şuan 10 gün var beyaz akıntı gelDi ki son 1 haftadır yoğun akitim var bugün de beyaz geldi ve psikolojik mi bilmem mide bulantısı ve hafif baş dönmesi var bu şekilde belirti yaşayıp gebe olduğunu öğrenen oldumu

benim de umudum yok, insallah sizin gibi pozitif sonuc alirim
İnşallah Rabbim hayırlı zamanda gönlünüzdekini verir. İnanın önceleri hep stres yapardım olacak mıyım acaba derdim adet günüm yaklaşınca hemen test yapardım moralim bozulurdu. Bu ay hiçbirini yapmadım hatta bu foruma bile girmedim umutlanmayım diye ve çok şükür Rabbim dualarımızı kabul etti Darısı size ve tüm isteyenlere olsun inşallah ne hissettiğinizi çok iyi anlıyorum

bende su an sizinle aynı durumdayım, catlatma iğnemin 21. günü. adetime iki gün var. akıntım, baş dönmem, bulantım var. 18. gün test negatif çıkmıştı bir de yarın yapacağım

bende su an sizinle aynı durumdayım, catlatma iğnemin 21. günü. adetime iki gün var. akıntım, baş dönmem, bulantım var. 18. gün test negatif çıkmıştı bir de yarın yapacağım
Bende akıntı hala devam ediyor son 2 gündür de şiddetli mide bulantısı ağrısı başladı hayırlısı olsun inşallah Rabbim isteyen herkese o kutsal duyguyu nasip eder

Bende akıntı hala devam ediyor son 2 gündür de şiddetli mide bulantısı ağrısı başladı hayırlısı olsun inşallah Rabbim isteyen herkese o kutsal duyguyu nasip eder
aynen akıntı devam, mide bulantısı da ara ara hep geliyor ve cok yorgun hissediyorum kendimi. 22. güne girdim 18. gün negatif cıkınca biraz umudum gitmisti ama sabah tekrar test yapıcam normal bata iki gün filan var tahmini. insallah kist değil de bebektir.. hayırlısı olsun hakkımızda

Amin ben test yapmamak için zor tutuyorum kendimi 6gun nasıl geçek bilmiyorum

Kızlar merhaba adetim 4 gun gecikti sabah bebe time test yaptım ama güvenilir değil diyorlar sizce de öyle mi

Ovitrrle yaptirmistim 3ay sonra kaldım 2 ay sonra kaybettim bir daha hiç kalmadım şimdi doğal yontemler deniyorum
Ben şimdi hesapladım ovitrelleyi bu ay adetimin 6. Günü yaptırmışım yani gonal f le baya erken büyümüş yumurtalar, o yüzden umudum yoktu. Normalde çatlatmanın 14 15. Günü adet olurdum bugün 22. Günü oldu ama adetime hala 2 3 gün var. Testler negatif cikiyorsa yoktur herhalde belirtiler psikolojik olabilir

Belirtileri takma kafanda kurma demek isterdim ama diyorum insan deli gibi vücudunda belirtiler arıyor ve kuruyor valla ben üşüsem aaa acaba belirti mi diyorum ne diyeyim Rabbim bize de nasip etsin inşallah

Ayy Silik çizgi var gibi adetin düzenli mi 4gun gecikmiş kan testi yaptırın ama var gibi
Canım yarın gideceğim nasip olursa doktora çizgi bariz çıkmış ama bu marka yanlış çıkarıyor diyorlar ondan sevinemedim hiç 3 yıldır bunu bekliyom ama şuan çok aradayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…