Hamileyken aldatılmak ve ayrılık kararı

Bir defa yapan bir daha yapar.. nisanliyken aldatmış affetmis şimdi. Çocuk bahanesiyle tekrar affedilir yine yapılır yine affedilir ... Böyle devam eder malesef

Nişanlıyken ablanızı aldatan enişteniz evlenmiş hamile ablanızı aldatmış yani aldatan tekrar tekrar aldatmış oluyor.Ablanız arada kalmış çocuk dolayısıyla bir şans daha vermiş ama yapamadağını güveninin sarsıldığını söylemiş.Bu durumda da ikinci şansı vermiş oluyor.Şimdi çocuk var diye şans veriyor nişanlıyken ne diye şans verdi.Ablanızın üzülmesi gayet normal kim olsa üzülür Allah yardımcısı olsun

Aldatan bı daha aldatır mı sorunuzun cevabını aslında kendiniz vermişsiniz.Nisanliyken yapmış affedilmis şimdi de kendi çocuğunu taşıyan karısını tekrar aldatıo.Belki linç yicem ama ben çocuga yazık,babasız nasıl büyür mottosuna hiç katılmıyorum.Bal gibi de büyür.Annesiz olmaz ama babasız çok da güzel olur.Anlasirlar çocuk konusunda görüşür çocuk babasıyla.Baba da sorumluluğunu bilirse daha ne olsun.Adam çocuğa karşı sorumluluğunu yerine getirecek kapasitede değilse zaten evli kaldığında da çocuğa bı hayri dokunmaz ki.Ayni evde olması mi tek cazibesi olacak.Aileniz anlayışlı buna sevindim.Zira bu gözler aldatilip dayak yese dahi yuvani yıkma diyen ana babalari okudu.Bence ayrılmalı ablaniz.Adamin ailesinden de aşırı tiksindim.Erkektir yapar ne demek.Terbiyesizler.Sizler ablanizin yanında olun,destek çıkın ona.Her gecenin bı sabahi muhakkak var.Hep uzulmicek,hep aglamicak.Mutlaka gecicek bu günler ve hayatına çok daha güzel ve güvenilir insanlar girecektir.

Su mesajin nesi var ki begenmedim atmislar diye 3 kere okudum. Adam daha nisanliyken bile aldatmis evlenince aldatmasina sasirmamak lazim.
Beğenmedim atan benim.
Belki anlatılmak istenilen doğru ama üslup yanlış.
Burada dertli ve ne yapacağım diye soran kendini açıklamaya çalışan bir insan var.
Orada ablamı barıştırayım mı diye sormuyor ablam çok kötü verdiği kararda payım var acaba bundan ileride pişmanlık duyar mıyım diye soruyor.
Soran kişi üzgün, kafası karışık şuan zaten kötü durumda..
Bu şekilde dalga geçmek bana acımasızca geliyor ve beğenmiyorum.
Naif ve kibar cümleler kurarakta gayet güzel izah edilebilir anlatmak istenilen.

Yani öyle aynısını yaşadım devam ediyorum siz ne anlarsınız durumu değil.

Merhaba, ablam 6 aylık hamileyken aldatıldığını öğrendi. Daha önce de nişanlıyken aldatılmıştı. Biz bu durumda hiç müdahil olmadık babam da ben de annem de arkandayız ne karar alırsan al dedik. Ablam çok arada kaldı çocuk dolayısıyla bir şans daha verdi ama yapamadağını güveninin sarsıldığını söyledi.

Bir yandanda insanlar ortada çocuk var bir daha yapmaz gibi şeyler söylüyorlar aldatma dışında bir kusuru yoktu vs gibi şeylerle kafa bulandırıyorlar.. ablam geçen hafta kesin ayrılmaya karar verdi eşi de evden ayrıldı, ben de kararında destek verdim arkandayım dedim ama onu hala hüzünlü görüyorum acaba pozitif yönde affetmesi için mi motive etseydim diyorum. Lütfen linç etmeyin asla böyle birşeye karşı tavizim yoktur normalde ama ortada çocuk olunca bildiğimi sandığım herşey yokoldu. Eşinin ailesi de ablamı suçluyor erkektir yapar affet vs.. bu durumda ablanız/kardeşiniz olsa ne yapardınız? Ona nasıl destek olurdunuz? Acaba ben herşeye rağmen dene mi demeliydim ama bu şekilde de onu gözgöre göre ateşe atmış gibi hissedecektim.

3 gündür uyumuyorum üzüntüden lütfen fikir verin. Ablam iyi olacak mı? Aldatan bir daha aldatır mı? Herhangi bişeyi saçma yazdıysam kusura bakmayın aklım yerinde değil resmen.

Kendim olsam konu nettir benim için ancak kardeş olunca şöyle yap, böyle yap ayrıl diye diretmeyin, sonra o aldatan kocaları kıymete biniyor, boşandıktan sonra aklıma girdiniz, gül gibi yuvamı yıktınız oluyor, yaşanmış görülmüştür, o yüzden kararını kendi versin

Nişanlıyken aldatmış, evlenmiş esi hamile kalmis aldatmış yarin yine aldatır. Ablaniz ilk affetmiş ama devam edince anlamış boşa olduğunu ayrılma karari almış aklini karıştırmayın. Aldatmadım ya da bilmiyorum ama aldatilmak bir insan için cok kötü bisey bu duyguyu siz değil ablaniz biliyor o yüzden müdahale etmeyin.

Merhaba, ablam 6 aylık hamileyken aldatıldığını öğrendi. Daha önce de nişanlıyken aldatılmıştı. Biz bu durumda hiç müdahil olmadık babam da ben de annem de arkandayız ne karar alırsan al dedik. Ablam çok arada kaldı çocuk dolayısıyla bir şans daha verdi ama yapamadağını güveninin sarsıldığını söyledi.

Bir yandanda insanlar ortada çocuk var bir daha yapmaz gibi şeyler söylüyorlar aldatma dışında bir kusuru yoktu vs gibi şeylerle kafa bulandırıyorlar.. ablam geçen hafta kesin ayrılmaya karar verdi eşi de evden ayrıldı, ben de kararında destek verdim arkandayım dedim ama onu hala hüzünlü görüyorum acaba pozitif yönde affetmesi için mi motive etseydim diyorum. Lütfen linç etmeyin asla böyle birşeye karşı tavizim yoktur normalde ama ortada çocuk olunca bildiğimi sandığım herşey yokoldu. Eşinin ailesi de ablamı suçluyor erkektir yapar affet vs.. bu durumda ablanız/kardeşiniz olsa ne yapardınız? Ona nasıl destek olurdunuz? Acaba ben herşeye rağmen dene mi demeliydim ama bu şekilde de onu gözgöre göre ateşe atmış gibi hissedecektim.

3 gündür uyumuyorum üzüntüden lütfen fikir verin. Ablam iyi olacak mı? Aldatan bir daha aldatır mı? Herhangi bişeyi saçma yazdıysam kusura bakmayın aklım yerinde değil resmen.
Daha ne olsun başka kusuru yok tu yazmışsınız,aldatmış işte başka kusura gerek varmı?Size bişey söyliyimmi her şey çekiliyo varlık,yokluk,ama iş ihanete gelince yapamıyosun olmuyo , yürümüyor.

Bir kere yapan tekrar yapar unutmayın.Denemişi denememek lazım.

Size tanıdığım başına geleni yazayım fikir olsun.
Bı tanıdığım sürekli aldatıldı.sonra hamile kaldı cinsiyeti erkek dediler o aldatan adam da erkek çocuk diye çıldıriyordu.
Yemin etmiş karısına ve kendisine.seni hamileliğin boyunca aldatmayacagim benim istediğim oluyo diye sukretmis.tam doğumdan 1 hafta önce tek gecelik bir kadınla yine aldatmış.tabii bunu kendisinden başka kimse bilmiyor.bir hafta sonra bebek doğuyor ama ne yazikki yaşamıyor.bu yemin ve aldatma birde bebeğin ölmesi o evliliğin sonu oluyor.adam hala karisini aldatiyor.kadin kayatindan vazgeçmiş şekilde yaşıyor

Ben ne olursa olsun şiddet ve aldatma durumunu kabul edemem.buyuk konuşmuyorum ama evlilikte tek cizgim diyebilirim.inanin zamanla herşey düzeliyor.tabii ablaniz şuan mutsuz,üzgün ama zamanla bu izlerin hepsini silecek emin olun.
Kadın hayatından değil egosundan gururundan vazgecmıs.Kadınların kendınlerını erkeklere bu kadar mecbur hissetmesi cok acı.

erkektir yapar ne ya :KK43: oğulları olduğu için konuşması kolay tabi erkek eş ailesine kızları varsa eğer birde kızları aldatılsın kızlarına da erkektir yapar diyebilecekler mi acaba

ortada çocuk olduğunu eşi düşünmüş mü mesela
adam zaten iki kere aldatmış bir daha yapar mı diye soruyorsunuz
sizce

zaten söylenmesi gereken şeyler defalarca söylenmiş. insan bu yüzden kendi kaderini kendi belirler derler. nişanlıyken ablanızın eşi zaten göstermiş kendini, bu bir sınav. iki şık var ya kabullenmeyip yoluna bakacaksın ya kabullenip evleneceksin. ablanız bu durumu göz göre göre kabullenmiş. evlendikten sonra aldatılmasına şaşıran var mı? şahsen ben şaşırmadım. bir insan bir kere bu ahlaksızlığı yaptıysa, ikinciye yapmak onun için hiç zor değil. hamileymiş, üç çocuk varmış bağlamaz. nişanlıyken affedildiği için tekrar yapmış, şimdi affedilse ileride tekrar yapacak.. ablanızın üzgün olması normal, çünkü hamileyim aile olacağız bir daha başıma gelmez dediği şeyi tekrar yaşamış. ama sonunda ölüm yok ya, o çocuk evde huzursuz bir ailede yetişeceğine anne babanın ayrı olduğu evlerde yetişmesi en normali. olayın sıcaklığı geçtiğinde ablanız eğer doğru kararı verirse iyi ki bitirmişim diyecek. ve daha mutlu, daha güçlü bir şekilde devam edecek. ama yine aynı yolu seçerse ömür boyu aldattı mı, aldatacak mı, nereye gitti, nereden geldi, bu kim, kimle konuştu diye kafayı yiyecek ve sağlıksız, mutsuz, tahammülsüz bir anneye dönüşecek

Aldatan bir daha aldatır mı diyorsunuz. Nişanlıyken aldatmış evlenince de aldatmış. Yani neymiş aldatan bir daha aldatır

Evet, kocası ablanizi tekrar aldatacak. Hem de gözüne soka soka yapacak bunu. Çocuk olunca insan her şeyi bir kez daha dusunuyor evet ama o çocuk böyle bir babayı haketmiyor. Zamanla ablanizin ozsaygisi, ozguveni tamamen yok olacak. Yegeniniz de böyle bir anneyle yaşamak zorunda kalacak. Bütün çocukluk travmalarina ön ayak olur ablaniz, eğer affetmeyi seçerse. Siz affetmemesi yönünde telkin verin, hala daha devam etmek isterse de kendi kaderini kendisi çizmiş olacak, o çocuğun da gunahina girecek. Kendisi bilir artık.

Ablaniz kac yasinda ?
Bir kere affetmis siz etme desenizde affedecegi varsa eder. Herkes sectigi hayati yasiyor bunada kader diyor.

Nisanliyken aldatildiginda aileniz müdahale etmek yerine tum kararlarinin arkasinda durarak ablaniza en büyük kötülüğü yapmis ve ayni kotulugu tekrar ediyorsunuz. Duygusal olarak boslukta olan bi kadıni sarsip aklini basina getirmek en buyuk göreviniz Cunku bu isin sonunu hepimiz cok iyi tahmin edebiliyoruz

Sizin konunuzda aldatan bir daha aldatmış zaten bu nasıl soru?
Ablanıza destek olun ama boşanması yönünde destek olun... Birde merak etmeyin böyle kaypak herifler pişman oldum diye ayaklarına kapanacak ozaman ablanizi daha çok gaza getirin o zevki yaşasın 🙃 ilerde çok mutlu olur emin olun ...

X