Hamileyken şiddet

Nurade

Bekliyorduuuu🙄
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
381
434
23
Bir arkadaşımın başına gelen bir olay hesabı olmadığı için ben iletiyorum arkadaşım eşi ile tartışmış 4,5 aylık hamile eşi şiddet göstermiş sırtına vurmuş yerde sürüklemiş ve tokat atmış karnına darbe almamış ama çok korkuyor daha önce karnına baktığında hafif hafif hareket ettiğini görüyormuş ama şimdi karnı hiç hareket etmiyormuş karnında guruldamaya benzer sesler geliyormuş bebeğe bir şey olmuş mudur yarın hastaneye gideceğiz zaten ama korkuyoruz bebek kalbi durma olayı olabilir mi ya da kordon bağı ile ilgili bir durum

Bir arkadaşımın başına gelen bir olay hesabı olmadığı için ben iletiyorum arkadaşım eşi ile tartışmış 4,5 aylık hamile eşi şiddet göstermiş sırtına vurmuş yerde sürüklemiş ve tokat atmış karnına darbe almamış ama çok korkuyor daha önce karnına baktığında hafif hafif hareket ettiğini görüyormuş ama şimdi karnı hiç hareket etmiyormuş karnında guruldamaya benzer sesler geliyormuş bebeğe bir şey olmuş mudur yarın hastaneye gideceğiz zaten ama korkuyoruz bebek kalbi durma olayı olabilir mi ya da kordon bağı ile ilgili bir durum

Neden yarını bekliyorsunuz ? Hemen hastaneye gidin. Hatta halen eşiyle aynı evdeyse; polisi arayıp, polis nezaretiyle evden çıksın ve şikayetçi olsun eşinden.

Darp raporu aldı mı arkadaşınız? Almadıysa ve eşiyle aynı yerde kalmaya devam ediyorsa konu benim için önemini yitirir. Geçmiş olsun der geçerim

Neden yarını bekliyorsunuz ? Hemen hastaneye gidin. Hatta halen eşiyle aynı evdeyse; polisi arayıp, polis nezaretiyle evden çıksın ve şikayetçi olsun eşinden
Darp raporu aldı mı arkadaşınız? Almadıysa ve eşiyle aynı yerde hala kalmaya devam ediyorsa konu benim için önemini yitirir. Geçmiş olsun der geçerim

Darp raporu aldı mı arkadaşınız? Almadıysa ve eşiyle aynı yerde kalmaya devam ediyorsa konu benim için önemini yitirir. Geçmiş olsun der geçerim
Eşiyle aynı yerde değil yarında babasına gidecek ama morluğu yok sırtında bir çizgi var darp raporu verirler mi bilmiyoruz ben 23 o 24 yaşında hiç polise gitmedik ailesinden de çekiniyor

Eşiyle aynı yerde değil yarında babasına gidecek ama morluğu yok sırtında bir çizgi var darp raporu verirler mi bilmiyoruz ben 23 o 24 yaşında hiç polise gitmedik ailesinden de çekiniyor

Arkadaşınız şu an eşiyle aynı yerde değil ve darp olayı bu akşam yaşandıysa; bebeğinin hareketlerini öncesinde hissederken şu anda hissetmiyorsa, acil servise gitmek için ne bekliyorsunuz ?

Eşinin kendisini darp ettiğini belgeleyip neden şikayetçi olmuyor ?

Arkadaşınız şu an eşiyle aynı yerde değil ve darp olayı bu akşam yaşandıysa; bebeğinin hareketlerini öncesinde hissederken şu anda hissetmiyorsa, acil servise gitmek için ne bekliyorsunuz ?

Eşinin kendisini darp ettiğini belgeleyip neden şikayetçi olmuyor

Verirler. Kesinlikle alsın. Vermezler diye düşünüp kendi kendine oturmaya mı karar vermiş olduğu yerde?
Bilmiyorduk yani dışardan darp edildiği belli değil diye

Acile gidip rapor alın. Yarına kadar bebeğe bir şey olursa bu daha kötü etkiler. Polise gitmenin ilki mi olur ayrıca? Herkes bir şekilde polise gidiyor. İster şikayet olsun ister hırsızlık durumlarını bildirmek için olsun. Siz niye utanıyorsunuz karşı taraf utansın? Acile gidip durumu anlatsanız hastane polisleri gelip ifadenizi alır zaten

Yarını neden bekliyorsunuz ya geç olursa hemen gidin 😳

Raporu geçtim karnına darbe almış belki bebğe bi şey oldu acile nasıl koşmazsınız?
Kimse bizi götürmüyor hastaneye sabah olmasını bekliyoruz araba yok evden de bu saatte nasıl çıkabiliriz bilmiyorum gerçekten ağlamaktan başka bir şey gelmiyor elimden çok yoruldum çok çaresizim

Kimse bizi götürmüyor hastaneye sabah olmasını bekliyoruz araba yok evden de bu saatte nasıl çıkabiliriz bilmiyorum gerçekten ağlamaktan başka bir şey gelmiyor elimden çok yoruldum çok çaresizim
Arayın polisi gelir alır ya. Başima bu bu gelfi şuraya sığındım darp raporu almam lazım. Şu an belki karnımda bebek öldü diyeceksiniz. Ambulans arayın neden aramıyosunuz? Nerde bu hastane hiç mi konu komşu yok. Bu ne cehalet ya valla of. Sabah dolmuşla mı gideceksiniz hastaneye?

Acile gidip darp raporu alsin, verirler. Orda hastane polisini cagirsin, sikayetci olup uzaklastirma alsin

Çok teşekkür ederim hepinize Allah sizden razı olsun arkadaşımın başına da gelmedi olay benim başıma geldi yalan söyledim eşim yan odada horul horul uyuyor yarını beklemenin aptallık be korkaklıktan başka hiç bir şey olmadığını anlıyorum şimdi ambulansı arıyorum çok küçük yaşta evlendim ve çok zorluklar yaşadım doğuda yaşıyorum çok çaresizim karnım hiç hareket etmiyor çok korkuyorum lütfen bana dua edin benim yedi yıldan sonra bebeğim oldu tek isteğim bebeğimin başına bir şey gelmemiş olması inşallah bana vurduğu elleri kırılır hepinize çok teşekkür ederim bana dua edin

X