Güneş Kremleri Hamilton Everyday Face güneş kremi?

Güneş kremleri, bronzlaşma

DoLL_

benim inandığım ölümsüz masallarım var...
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
1.969
1.973
Merhaba hatunlar. Epeydir güneş kremi arıyorum günlük kullanabileceğim bir ürün. Cildim karma ve güneş kremleri genelde çok ağır geliyor parlıyor cildim. Bu kremi epey araştırdım mat bitiş bir urunmuş. Parlama yapmıyor makyaj altına da uygulanıyormuş. Bugün aldım ama şuan burnumdan ameliyat olduğum için kullanamıyorum :) kullananlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim. Memnun kalacağımı düşünüyorum .

bende yeni aldım iki gündür kullanıyorum ve memnun kaldım.Daha önce solnate kullanıyordum renkli ve yağlı bir yapısı vardı bu su bazlı bir nemlendirici sürüyormuşsun gibi cildinide nemlendiriyor.Koruma seviyesini ölçemedim güneşe çıkmadım uzun vadede ne yapar bilmem.Burun ameliyatı olmuşşun alçın çıktığı gibi kullanmaya başla güneşte burnunu etkiler ve cildin lekelenmeye müsait olur bilgin olsun

bende yeni aldım iki gündür kullanıyorum ve memnun kaldım.Daha önce solnate kullanıyordum renkli ve yağlı bir yapısı vardı bu su bazlı bir nemlendirici sürüyormuşsun gibi cildinide nemlendiriyor.Koruma seviyesini ölçemedim güneşe çıkmadım uzun vadede ne yapar bilmem.Burun ameliyatı olmuşşun alçın çıktığı gibi kullanmaya başla güneşte burnunu etkiler ve cildin lekelenmeye müsait olur bilgin olsun
Teşekkür ederim. Evet kullanıyorum alçı çıktığından beri. Bende memnunum. Sadece ameliyattan dolayı cildi biraz fazla yaglanmaya başladı. Ama krem gayet iyi.

X