Hangi BB Krem daha iyi?

Benim karma bi cildim var ve beyaz regl dönemine yakında çene bölgemde çok sivilce çıkar ve iz kalır.3ay lorealin bb kremini kullandım iyiydi.ama cildim yağlandığı için bikaç saat sonra parlama yapıyordu ve elini çenesine çok götüren biri olarak hemen çıkıyordu sivilceler fora...Dün maybeline medium bb krem aldım.Loreale 50ml maybeline 30ml 16tl aslında daha pahalıya geliyor ama iki gündür sürüyorum.Maybeline de yağ olmadığı için parlama yapmadı mat ve temiz bir duruşu var medium rengi bile tenime uyum sağladı.Mat durması benim için iyi istediğim kadar renkli makyaj yapabiliyorum abes durmuyor.Tavsiye ediyorum.

buğday tenli ve normal ciltliler için: Estée Lauder
beyaz tenli ve karma ciltliler için: Clinique

Ben garnier bb krem kullanıyorum hani şu inca uzun tüpte olanı...çokkkkkkkk memenunum.hiç yapayda durmuyo çok doğal.öneririm [/FONT]

Jane Iredale BB Glow Time kullananlar var mı aranızda ? Mineral makyaj olduğu için daha sağlıklı geliyor bana.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok fazla makyaj yapmıyorum eşimde sevmez zaten ama böyle özel günlerde kullanabileceğim gün boyu kalıcı bb krem öneriniz varmı? Hangi marka almalıyım?

Ben garnıer lıght kullandım ince uzun bir kaptaydı neredeyse bir yıl yetti hatta daha fazla olabilir sıvı ama bir o kadarda yoğun kapatıcılığı olduğu için baya yetti ben memnun kaldım yağlı yağlı göeünmüyor tavsiye ederim

Çok fazla makyaj yapmıyorum eşimde sevmez zaten ama böyle özel günlerde kullanabileceğim gün boyu kalıcı bb krem öneriniz varmı? Hangi marka almalıyım?

ben garnier kullanıyorum hem kapatıcılığı çok iyi hem hafif hemde nem oranı yüksek sadece özel günlerde değil dışarı çıkarken bile çok az krem niyetine kullanıp çıkmana bence eşin bişey demez

Ben de garnier kullanıyorum,gayet de memnunum..özel günler için de mac bb krem kullanıyorum..biraz pahalı,o yüZden sadece özel günlerde:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

BB degil CC krem kullanmaniz gerekiyor yag dengeleme ozelligi var ozellikle yagli ciltler icin CC krem Chanel ve Dr brand markalarinda Sevil magazasinda satiliyor☺

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Normal ve yagli ya yakin bir cildim var Vichy mideum bb kullaniyorum cok memnunum nemlendiriciden sonra uyguluyorum cildime Gayet guzel 😉

Saglik ve afiyette kal 🌹

Benefit bb krem tek geçerim..

Ben de cc krem öneririm düzeltici etkisinden dolayı sonuçta yapıları kapatıcılıkları hemen hemen aynı fakat kalıcılık istiyorsak üzerine pudra şart.

garnier uzun tüp. gayet iyi

Kesinlikle Missha BB, geri kalanlarının içine nemlendirici katılmış fondotenden farkı yok çünkü...

ben maybelline kullanıyorum çok memnunum. fazla sıkıntılı bi cildiniz yoksa güzel bi parlaklık veriyo ve tonu dengeliyo. la roche bb krem denemedim ama krem ve yuz yıkama kopugunu kullanıyorum çok memnunum ondan da.

benim cildim aşırı yağlı.hangi bb kremi önerirsiniz?fondöten gibi durmuyor değil mi. garnierin ki,nasıl?

Missha oldukça popüler bende memnunum .

Estée Lauder "DayWear" süper!! Yüzü çok dogal gösteriyor.

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Gerçekten çok güzelmiş missha. Nerede ve ne kadara satılıyor?

Ben garnier bb krem kullanıyorum hani şu inca uzun tüpte olanı...çokkkkkkkk memenunum.hiç yapayda durmuyo çok doğal.öneririm [/FONT]

Jane Iredale BB Glow Time kullananlar var mı aranızda ? Mineral makyaj olduğu için daha sağlıklı geliyor bana.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de garnier kullanıyorum,gayet de memnunum..özel günler için de mac bb krem kullanıyorum..biraz pahalı,o yüZden sadece özel günlerde:)

Vichy mideum non gercek ten cok guzel 👍

Saglikli gunler

Normal ve yagli ya yakin bir cildim var Vichy mideum bb kullaniyorum cok memnunum nemlendiriciden sonra uyguluyorum cildime Gayet guzel 😉

Saglik ve afiyette kal 🌹

Benefit bb krem tek geçerim..

Ben de cc krem öneririm düzeltici etkisinden dolayı sonuçta yapıları kapatıcılıkları hemen hemen aynı fakat kalıcılık istiyorsak üzerine pudra şart.

Arkadaşlar yorumlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.. ilk bb krem ile tanışmam missha ile oldu başka bir bb kullanmadım bilmiyorum ama şöyle diyebilirim gerçekten missha çok güzel ben MISSHA M Perfect Cover B.B Cream No:23 21 noda uyun geldi bana, onu aldım ardından paylaşmıştım biliyorsunuz bir sürü tester gönderdiler hepsini kullanmadım ama kullandığım MISSHA Signature Wrinkle Filler BB Cream No:21 harika bir ürün.. Perfect Cover bb kremi sürdükten sonra Signature Wrinkle Filler BB kremi sürüyorum pırıl pırıl bir cild oluyor.. çook beğendim yumuşacık ve pürüzsüz bir cilt ağırlaştırmıyor gün boyu kalıyor ayrıca tenim beyaza yakın buğday,beyaz tenli olmak isteyenler doğal bir beyazlıkta veriyor...beni tatmin etti açıkcası..diğer markaları alıp denermiyim bilmiyorum ama ben bu ikiliyi çok sevdim.. ama diğer tester ürünleride deniyecem daha fırsat olmadı denemeye..yine beğendiğim bir ürün olursa paylaşırım burada...

Ben wrinkle filler ı kullanmadım hiç ama onu önerenler de arttı 2 senedir perfect i kullandığım için artık değiştirmem gerekiyor kremimi Cho Bo Yang ve Signature aldım ben de deneyerek görücez =) Wrinkle filler i ben de bir deneyeyim bakalım Teşekküler yorumun için

Rica ederim deneyince sende buraya yaz ama :)

Ne kadar aldın birde nerede bulabilirim

Ne kadar aldın birde nerede bulabilirim
Canım ben deneme amaçlı 20 ml aldım MISSHA M Perfect Cover B.B (25tl)

Siteden başka ürünler alıp 75 tlye tamamladım bayağıda tester gönderdiler..

İnternetten Missha Türkiye online satış diye Google'dan girin ilk çıkan sayfa..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…